Nokia 3310 çıkış tarihi

NOKIA 3310 geri geldi, Nokia’nın önümüzdeki haftalarda çıkış tarihi planladığı bildirildi. İşte bilmen gereken her şey.

Nokia 3310, geri dönüş yapmaya hazırlanıyor.

İlk olarak Eylül 2000’de piyasaya çıkan iyonik cep telefonu, uzun ömürlü pil ömrü ve dayanıklı donanımıyla bilinir hale geldi.

Aslında, Nokia 3310’un kırılmaz yapı kalitesi, en çok satan mobilin bir çevrimiçi olarak şöhret kazanmasına yardımcı oldu.

Her ne kadar Amazon’da özgün bir Nokia 3310 satın almak mümkün olsa da, şirket tarafından satılmaya sahte ürünlerdir.

Nokia 3310’un özellikleri bir saat, hesap makinesi, 10 hatırlatıcıyı saklayabilme özelliği ve önceden kurulmuş dört adet oyun içeriyor.

Nokia 3310’a önceden kurulmuş olan Snake II, Çiftler II, Uzay Etkisi ve Bantumi idi.
Güncellenmiş Nokia 3310’un orijinal yazılımını mı yoksa Android OS’u içereceği belli değil.
Nokia’nın, simgesel Nokia 3310’un yeni bir sürümünü tanıtmaya hazırlandığı bildirildi

 

(Biz sadece olabilir Nokia 3310 ve yenilenmiş sürümü umut önceden yüklenmiş Snake II bir kopyası ile gönderileceği bekleniyor

Yenilenmiş cep telefonunun yeni akıllı özelliklere sahip olup olmayacağı veya orijinali güçlendiren aynı çözünürlükte yazılımın bulunup bulunmayacağı belli değil. Yeni Nokia 3310 çıkış tarihi

Bütçe amaçlı cep telefonunun 26 Şubat’ta başlayacak olan Barselona’daki Mobile World Congress fuarında duyurulacağı söylentileri dolaşıyor.

Uzun ömürlü pil ömrü ve sağlam yapı Nokia 3310’un çevrimiçi bir cep telefonu haline gelmesine yardımcı oldu. En çok satan telefon, ilk önce Eylül 2000’de ilan edilerek, internet yıldızını yakaladı

Bu, kullanıcıların bölmeli ekran uygulamaları, daha iyi pil ömrü, yeni ayrıntılı güvenlik ayarları ve bir dizi yeni emoji dâhil Google’ın Android yazılımının en yeni özelliklerini alacakları anlamına geliyor.

Nokia P1’in diğer söylenti özellikleri arasında bir Carl Zeiss lens, 3,500mAh ağırlığa sahip bir pil ve en yeni Qualcomm SnapDragon işlemcilerden biriyle 22,6 MP arka kamera yer alıyor. Yeni Nokia 3310 çıkış tarihi

Nokia P1’in, Gorilla Glass 5 tarafından korunan 5,3 inç ekranlı, tamamen metal bir tasarımıyla birlikte satışa sunulması bekleniyor.

Ekranın altında Nokia, cihazın hızlı bir şekilde açılması için bir parmak izi algılayıcının yanı sıra uygulama içi satın alma ve güvenlik özellikleri de iki katına çıkaran bir fiziksel giriş düğmesi içerdiği söylentileri içeriyor.

En son yapılan söylentilere göre, Finlandiya merkezli HMD Global, Çin pazarına özgü orta sınıf bir model olan Nokia 6’yı da sergileyecek.
Bazıları, Nokia 6’nın bir Avrupa varyasyonunun Mobil Dünya Kongresi’nde sahneye çıkacağını tahmin ediyorlar.

Nokia 6’ya ek olarak, HMD, Nokia 3 ve Nokia 5 olarak adlandırılan iki yeni düşük seviye Android 7,0 Nougat akıllı telefonu duyurdu.

Her ikisi de, Nokia 6’dan daha kötü, 5,5 inç ekranlı söylentiler, Snapdragon 430 yongası, 4GB RAM ve 16MP arka kamera ile birlikte bir spec levha ile birlikte gönderilecek. Yeni Nokia 3310 çıkış tarihi

Raporlara göre Nokia 6, 249 € (211 £), Nokia 5’in 199 € (yaklaşık 169 £) ve Nokia 3’ün 149 € (yaklaşık 125 £) karşılığında satılacak.( fiyatlar A:B:D için geçerlidir )

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Nokia 3310 çıkış tarihi için yorumda bulun

    Nokia 3310 çıkış tarihi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Nokia 3310 çıkış tarihi için ilk yorumu yapabilirsin.