Hakkımızda

Biz Kimiz?

Code Türkiye, teknoloji, bilişim, fotoğrafçılık alanında gelişmelerle, güncellemelerle, haberlerle ilgili bilgi veren Türkiye’de dünyada takip edilmekte olan İnternet sitesidir. Code Türkiye, “biz kimiz?” sorusuna şu şekilde cevap vermektedir:

Teknoloji denilince aklınıza gelebilecek her konuda bilgi ve haber veren dünya çapında takip edilmenin yanı sıra her geçen gün üye sayısını arttıran, teknoloji alanında genel kültürünü geliştirmek isteyen kişilerin uğrak yeri…

Bir uğrayıp geçmek yerine siteden düzenli bilgi edinmeyi tercih edenlerin sayısı her geçen gün artmakta… Code Türkiye, telefon modelleri, internet, mobil uygulamalar hakkında öğrenilmek istenen şeyler ile ilgili bilgi vermekte, teknoloji alanında makaleler yayınlamakta, internette yeni çıkan ve uzun zamandır oynanan oyunlar hakkında tavsiye niteliğinde yazılar hazırlamakta, gerek makale yazımı gerek görsel tasarımlarıyla size zengin içerikler sunmaktadır. 

Hakkımızda

Fotoğrafçılığa meraklı olan kişiler de çeşitli fotoğraf çekim teknikleri, hangi çekim için hangi ekipmanları kullanması gerektiği gibi konularda bilgi almak isteyen kişilerin de tercih ettiği bir tarafından da olsa sanata değinen özelliğiyle sanatseverleri de yakalamaktadır.

Yeni bir bilgisayar, tablet ya da telefon alacak olup sağlam bir tavsiyeye ihtiyacı olanlar, piyasa araştırması yapmak isteyenler, teknoloji marketlerde kişileri sadece ellerinde kalan malları almaya yönlendirecek olan satış danışmanlarından tavsiye almak yerine CodeTürkiye sitesinden sağlam ürün tavsiyeleri ve ürün özellikleri hakkında bilgiler alabilirler. 

Teknoloji hakkında tarafsız bilgilere, yorumlara, yönlendirmelere ihtiyaç duyanların sitesi Code Türkiye, otomobil severler için de yeni çıkan modeller ve model özellikleri ile ilgili açıklamalara yer vermektedir. 

Teknolojik gelişmeleri öğrenmek isteyen hatta sağlam bir teknoloji dergisi arayışı içinde olanlar için sanal dergi formatında şekillenen web sitesi, çok yönlü bilgiler vermesi teknolojinin herhangi bir dalıyla ilgili olan bir sürü insanı bir sitede buluşturma özelliği taşımaktadır.

Günümüzde teknolojiyle ilgili olmayan kimse kalmadığı için teknolojik gelişmeleri takip etmek artık bir ihtiyaç haline dönüşmüştür. Kimilerini hobi amacı ile takip ettiği kimilerinin bir sorunu cevabını bulabilmek için araştırma yaptığı teknolojik gelişmelerle ilgili her hedef kitlenin yararlanabileceği içerikler oluşturan Code Türkiye, farklı alanlara ait soruların yanıtlarını bünyesinde toplayan çok geniş bir sanal ortamdır. 

Amacımız Ne-Neler Yapıyoruz?
Kullanım Şartları
Gizlilik Politikası
Reklam ücretleri
x