En iyi pil ömrüne sahip Android akıllı telefonlar

En iyi pil ömrüne sahip Android akıllı telefonlar Akıllı telefon satın alma kararlarını etkileyen faktörlerden biri en çok pil ömrüdur. Şu anda, tüm gün şarjı sürecek herhangi bir telefon iyi kabul edilmektedir. (evet, biliyoruz, eskiden olduğu gibi değil). Ancak, tüm Android telefonlar arasında, hangileri en iyisi?

Bu listenin iyileştirilmesinde, test sonuçlarını ve editörlerimizin gerçek dünya deneyimlerini farklı cihazlarla ele aldık. Bu mükemmel Android akıllı telefonlar, belirli bir sırada listelemedik ve burada listelenen herhangi bir telefon, size ortalama pil ömrünü sunmaktadır.

1. Huawei P20 Pro

Çinli üretici Huawei,Türkiye pazarı gittikçe zorlaştıkça, öne çıkmaya devam ediyor. Son amiral gemisi olan Huawei P20 Pro , ince ve zarif gövdesine 4,000 mAh kapasiteli bir pile sahip. Pil ömrü beklentileri Mate 10 Pro’dan sonra yüksekti ve yeni gelen kişi hayal kırıklığına uğratmadı.

Akıllı telefonunuzu aramak, metin, e-posta, Facebook ve Instagram yapmak, fotoğraf çekmek, Google Haritalar’da gezinmek ve YouTube’da bazı videoları oynatmak için P20 Pro, yaklaşık % 20 pil ömrüyle yaklaşık 1 gün ve 13 saat canlı kalmayı başardı. mevcut. Alışkanlıklarınıza uyum sağlamak ve pili daha da uzatmak için çeşitli ince ayar ve optimizasyonlar kullanılabilir.

Huawei P20 Pro için ortalama fiyat : 5000 TL civarlarında dır

2. Huawei Mate 10 Pro

Mate 10 Pro en iyi seçeneklerden biri olarak yer alıyor. Mate 10 Pro’yu  kapsamlı bir şekilde test edebildik ve fişe takılmadan tüm hafta sonu bizi idare etti.

Mate 10 Pro’nun 4,000 mAh bataryası, hızlı hızlı şarj kabiliyetine sahiptir. 30 dakika içinde yüzde 0 ile yüzde 58 arasında şarj olma kabiliyetine sahip. Bununla birlikte, kablosuz şarj desteklememektedir ve pil değişimde gözüktüğü kadar kolay değil.

         Huawei Mate 10 Profiyatı : 3250 TL civarlarında dır

3. Sony Xperia XZ2 Compact

2, 870 mAh bataryaya sahip bu kompakt akıllı telefon, batarya ömrü söz konusu olduğunda çoğu amiral gemiyi geride bırakabilir. Aktif güç tasarrufu modları ile akıllı telefon şarjı size iki gün yetebilir.

Ancak, enerji tasarrufu seçeneklerinin kullanımınıza bağlı olarak daha az yardımcı olabileceği konusunda uyarılmalıdır. Enerji tasarrufu sağlayanlar XZ2 Compact’un performansını yavaşlatabilir.

4. Sony Xperia XZ2

Yeni Xperia XZ  , gelenekle uyum içinde  olmakla birlikte, kompakt versiyondan sadece birkaç saat daha az olsa da, harika pil ömrü sunar. 3180 mAh batarya kağıt üzerinde çok fazla görünmese de, Sony’nin USB Tip C ile enerji tasarrufu ve akıllı şarj için sunduğu yazılım özellikleri sayesinde telefon inanılmaz derecede uzun ömürlüdür  .

Akıllı telefon, bir veya iki günlük kullanım süresi boyunca 7 saatten daha uzun bir süre ekran güvenliğini sağlayabilir. Tuhaf davranıyorsanız, hızlı aramalar, web sorguları ve arada sırada sosyal medya girişi gibi 3 veya 4 günlük minimum kullanıma bile erişebileceğinizden emin olabilirsiniz.

        Sony Xperia XZ2 fiyatı 1850 TL civarlarında dır

5. Samsung Galaxy A8 (2018)

Galaxy A8 (2018) , yılın Samsung’un yenilenen orta sınıf, muhteşem S-sınıfı uyandıran gelişmiş bir tasarıma getiriyor.

Yeni Galaxy A8, A serisinde dayanıklılık özellikli akıllı telefonlar geleneğini sürdürüyor. Pil kapasitesi güçlü: Galaxy A8, 3000 mAh pil ile geliyor. Günlük kullanımda, iki gün boyunca telefonunuzu kolayca kullanabileceksiniz. Bir akıllı telefon bağımlısı iseniz, hala bir buçuk gün sürecek.

Samsung Galaxy A8 (2018) fiyatı 2400 TL civarlarında dır

6. Nokia 7 Plus

Nokia, pil ömrü söz konusu olduğunda iyi bir üne sahipt ve yeni 7 Plus, şu andaki en dayanıklı pillerden birine sahip bir akıllı telefon olarak çalışmaktadır. Günlük kullanımda, GPS, Wi-Fi, 4G veya power-hungry uygulamalarından ödün vermeden iki günlük tam kullanım elde etmek kolaydır.

En iyi duruma getirilmiş yazılım ve iyi teknik özelliklere sahip olmayan 3800 mAh pil, mükemmel pil ömrünü garanti eder. Şarj, USB Tip-C portu ve 5V / 3A, 9V / 2A veya 12V / 1.5A standartlarında hızlı şarj desteği ile gerçekleştirilir.

        Nokia 7 Plus fiyatı 2250 TL civarlarında dır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. En iyi pil ömrüne sahip Android akıllı telefonlar için yorumda bulun

    En iyi pil ömrüne sahip Android akıllı telefonlar için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak En iyi pil ömrüne sahip Android akıllı telefonlar için ilk yorumu yapabilirsin.