En İyi 10 En İyi Animasyon Yazılımı

En İyi 10 En İyi Animasyon Yazılımı Özetle animasyon, görüntülerin hareketidir. Animasyon yazılımı bunun için gerekli araçları sağlar. Animasyon sanatçıları bu dijital çağda yoğun talep görüyor. Burada en iyi 10 en iyi animasyon yazılımını tartışalım.

1. Unity

Unity, Unity Technologies tarafından geliştirilmiş bir oyun motorudur. Sağlanan özellikler; yaratıcı yineleme, uyumluluk, daha hızlı üretim, karar verme, geniş ölçekte oluşturma, işbirliği, diğer ürünlerle entegrasyon ve tanıdık araç setleriyle animasyondur. Capterra’daki derecelendirme 5 üzerinden 4,7’dir.

2. Retas Studio

Retas Studio, 1993 yılında Celsys tarafından geliştirilmiş bir animasyon yazılımıdır. Sunulan avantajlar arasında stylos, TraceMan, PaintMan, coreRETAS, QuickChecker, işletim ortamı, Retas MotionBlur ve MovieEdit Pro bulunmaktadır. Software.informer’daki derecelendirme 5 üzerinden 5’tir.

3. Crello

Crello, Crello Ltd. tarafından geliştirilen çevrimiçi bir platformdur. Sağlanan özellikler, çerçeveler, konuşma balonu, metin, görüntüleri çevirme, entegrasyonlar, gölgelendirme, hareket yakalama, modelleme, kırpma görüntüleri, yeniden boyutlandırma, bulanıklaştırma, şeffaflık ve katmanlar ve filtrelerdir. . Capterra’daki derecelendirme 5 üzerinden 4,6’dır.

4. Houdini

Houdini, 1996 yılında Side Effects Software Inc. tarafından geliştirilen bir animasyon yazılımıdır. Sunulan faydalar, prosedürel modelleme, doğrudan modelleme, aydınlatma, birleştirme, animasyon ve donanım, tımarlama, arazi oluşturma, hacimler ve bulutlar, pyro VFX, sıvılar, parçacık dinamikleri, yıkım animasyonları, sonlu elemanlar ve kum ve kar. G2’deki derecelendirme 5 üzerinden 4,5’tir.

5. Vyond

Vyond, GoAnimate tarafından 2007 yılında geliştirilen bir animasyon yazılımıdır. Sunulan faydalar bulut tabanlı, otomatik dudak senkronizasyonu, dışa aktarma dosyaları, kurumsal düzeyde güvenlik, ekiplerle işbirliği, 24/7 müşteri desteği, Vyond yardım merkezi, izleme ve erişim kontrolü. Capterra’daki derecelendirme 5 üzerinden 4,5’tir.

6. Visme

Visme, Easy WebContent Inc. tarafından geliştirilen çevrimiçi bir araçtır. Sunulan faydalar arasında gizlilik kontrolü, geniş varlıklar, medya ekleme, her yerden erişim, paylaşma ve yayınlama, etkileşim, parola korumalı, verileri görselleştirme ve çok yönlü araç toplama yer alır. Capterra’daki derecelendirme 5 üzerinden 4,5’tir.

7. Motion Studio’yu durdurun


Stop Motion Studio, Cateater tarafından geliştirilmiş bir film yapım yazılımıdır. Sağlanan özellikler; kompozisyon kılavuzları, ses efektleri, tuval, yeşil ekran, YouTube dışa aktarma, klavye kısayolları, timelapse, tüm görüntüleri dışa aktarma, karanlık mod, dosyalar, dışa aktarma projesi, 4K Ultra HD, rotoscoping, uzaktan deklanşör, dokunmatik çubuk desteği ve iCloud’dur. sync. App Store’daki puan 5 üzerinden 4,5’tir.

8. Cartoon Animator 4

Cartoon Animator 4, Reallusion tarafından geliştirilmiş bir animasyon yazılımıdır. Sunulan faydalar hareket yakalama, 360 kafa oluşturma, hareket düzenleme, photoshop ardışık düzeni, karakter oluşturma, üretim ortamı, içe / dışa aktarma, karakterleri canlandırma ve prop dinamikleridir. Capterra’daki derecelendirme 5 üzerinden 4,5’tir.

9. Adobe Edge Animate

Adobe Edge Animate, Adobe Systems tarafından geliştirilmiş bir yazılımdır. Sağlanan özellikler sahne üzerinde metin düzenleme, çerçeve desteği, üçüncü taraf kitaplıkları yok, özelleştirilmiş klasörler, ön yükleyici seçenekleri, eylem düzenleyici, tamamen çevrimiçi ve el ve yakınlaştırma araçlarıdır. Derecelendirme G2’de 5 üzerinden 3,9’dur.

10. Daz 3D

Daz 3D, 2000 yılında Dan Farr tarafından geliştirilmiş bir uygulamadır. Sunulan faydalar, özelleştirilebilir figür platformu, akıllı ve modüler içerik, gerçekçi görüntüler, morf yetenekleri, Daz köprüleri ve diğer popüler platformlarla entegrasyondur. Sitejabber’daki derecelendirme 5 üzerinden 2.8’dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Animasyon yapma programı En İyi 10 En İyi Animasyon Yazılımı için yorumda bulun

    En İyi 10 En İyi Animasyon Yazılımı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak En İyi 10 En İyi Animasyon Yazılımı için ilk yorumu yapabilirsin.