En İyi 10 En İyi Android Antivirüs Yazılımı

En İyi 10 En İyi Android Antivirüs Yazılımı Günümüzde neredeyse herkes bir android akıllı telefona sahip. Akıllı telefonlar, bilgisayar korsanları ve dolandırıcılar için önemli bir hedef haline geldi. Virüsten koruma yazılımı, bu tür felaketlerden korunmaya yardımcı olur. Burada, en iyi 10 android antivirüs yazılımını tartışalım.

1. Sophos Mobile


Sophos Mobile, aynı isimli bir şirket tarafından geliştirilmiş bir antivirüs yazılımıdır. Sağlanan özellikler arasında üretkenlik, güvenlik, basitlik, değer, envanter ve varlık yönetimi, ayrıntılı raporlama, kurumsal uygulama mağazası, uygulama kontrolü, beyaz liste / kara liste, e-posta ve belge kapsayıcı, yalnızca kapsayıcı yönetimi, kimlik avını önleme, web koruması ve web vardır filtreleme. Capterra’daki derecelendirme 5 üzerinden 4,7’dir.

2. Lookout Personal


Lookout Personal, Lookout Inc. tarafından geliştirilmiş bir android antivirüs programıdır. Sunulan faydalar; tahmini güvenlik, sistem danışmanı, gizlilik danışmanı, güvenli tarama, ihlal raporu, siber izleme, sosyal medya izleme, kayıp cüzdan kurtarma, geri yükleme yardımı, eksik cihaz konumu, hırsızlık uyarılarıdır. ve kilitle ve sil. Puan, Capterra’da 5 üzerinden 4,7’dir.

3. F-Secure SAFE

F-Secure SAFE, F-Secure tarafından geliştirilmiş bir yazılımdır. Sağlanan özellikler, fidye yazılımı koruması, tarama koruması, bankacılık koruması, ebeveyn kontrolü, bulucu, kişisel VPN, sanal konum, izleme koruması, şifre yöneticisi, çevrimiçi kimlik izleme, ihlal uyarıları, ücretsiz müşteri desteği ve çoklu cihaz uyumluluğudur. Capterra’da 5 üzerinden 4,5 puan.

4. Avast Security

Avast Security, 1995 yılında Avast tarafından geliştirilen bir uygulamadır. Sunulan faydalar arasında casus yazılım ve kötü amaçlı uygulama kurulumlarının engellenmesi, hırsızın fotoğraflarını ve sesini yakalama, çalındığında telefonu kilitleme, telefonu izleme, fotoğrafları şifre veya biyometrik ile kilitleme, web kalkanı, fotoğraf kasası bulunmaktadır. , uygulama kilidi ve kamera tuzağı. Capterra’daki derecelendirme 5 üzerinden 4,4’tür.

5. Norton Mobile Security

Norton Mobile Security, 1991 yılında Symantec Corporation tarafından geliştirilmiş bir yazılımdır. Sağlanan özellikler arasında casus yazılımdan koruma, kötü amaçlı yazılımdan koruma, fidye yazılımı koruması, parola yöneticisi, ebeveyn kontrolü, güvenli VPN, davranışsal koruma, güç silgisi, gelişmiş makine bulunmaktadır. taramaları öğrenme ve çevrimiçi gizlilik. Derecelendirme, Capterra’da 5 üzerinden 4,4’tür.

6. Kaspersky Total Security

Kaspersky Total Security, Kaspersky Lab tarafından geliştirilmiş bir uygulamadır. Sunulan avantajlar güvenlik, performans, basitlik, gizlilik, paradan koruma, güvenli çocuklar, parola yöneticisi, dosya koruması ve çoklu cihaz uyumluluğudur. Capterra’daki derecelendirme 5 üzerinden 4,4’tür.

7. Dr. Web Security Space

Dr. Web Security Space, 1992 yılında Dr. Web tarafından geliştirilmiş bir android uygulamasıdır. Sunulan faydalar ebeveyn kontrolü, hırsızlık önleme, istenmeyen posta önleme, URL filtresi, güvenlik duvarı, güvenlik denetçisi, 24/7 teknik destek ve çok dillidir. Derecelendirme G2’de 5 üzerinden 4,3’tür.

8. Avira Antivirus

Avira Antivirus, Avira Operations GmbH tarafından geliştirilmiş bir yazılımdır. Sağlanan özellikler arasında ağ tarayıcısı, kimlik koruması, web koruması, uygulama kilidi, performans artırıcı, bellek optimizasyonu, depolama optimizasyonu, kamera koruması, mikrofon ve web koruması yer alır. Capterra’daki derecelendirme 5 üzerinden 4,3’tür.

9. AVG Antivirus

AVG Antivirus, AVG Technologies tarafından geliştirilmiş bir uygulamadır. Sunulan avantajlar hırsızlık önleme, uygulama kilidi, kamera tuzağı, cihaz kilidi, uygulama yedekleme, temizleme ve diğer AVG ürünleriyle entegrasyondur. Puan, Capterra’da 5 üzerinden 4,3’tür.

10. McAfee Antivirus

McAfee Antivirus, 1987 yılında McAfee LLC tarafından geliştirilmiş bir yazılımdır. Sağlanan özellikler arasında internet güvenliği, gizlilik koruması, performans optimizasyonu, ev ağı güvenliği, parola yöneticisi, şifreli depolama ve McAfee Shredder bulunmaktadır. Capterra’daki derecelendirme 5 üzerinden 4,2’dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Android için en iyi antivirüs programı En İyi 10 En İyi Android Antivirüs Yazılımı için yorumda bulun

    En İyi 10 En İyi Android Antivirüs Yazılımı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak En İyi 10 En İyi Android Antivirüs Yazılımı için ilk yorumu yapabilirsin.