En İyi 10 En İyi Uygulama Geliştirme Yazılımı

En İyi 10 En İyi Uygulama Geliştirme Yazılımı Uygulamalar, herhangi bir ticari şirket için iş modelinin gerekli bir parçası haline geldi. Uygulama geliştirme yazılımı, kullanıcı dostu uygulamaların geliştirilmesi için gerekli tüm araçları sağlar. Burada en iyi 10 uygulama geliştirme yazılımını tartışalım.

1. Swing2App

Swing2App, Hustay Ltd. tarafından geliştirilmiş bir platformdur. Sağlanan özellikler, mobil web desteği, yönetici aracı desteği, tamamen güvenli, tasarım ve markalama, kolay düzenleme, çoklu cihaz uyumluluğu, mağaza kayıt ajansı ve sınırsız ilan tahtalarıdır. Capterra’daki derecelendirme 5 üzerinden 5’tir.

2. Skuid

Skuid, 2012 yılında aynı adı taşıyan bir şirket tarafından geliştirilen bir yazılımdır. Sunulan faydalar; deneyim tasarımı, çözüm mühendisliği, eğitim, destek, uyarlanabilir veri modelleri, eylem çerçevesi, UI oluşturucu ve tasarım sistemi ve satış gücü ile entegrasyondur. Capterra’da 5 üzerinden 5 puan.

3. Alpha Anywhere

Alpha Anywhere, Alpha Software Corporation tarafından geliştirilmiş bir uygulamadır. Sağlanan özellikler, veri entegrasyonu, güvenlik, kullanıcı deneyimi, analiz ve grafik, haritalama ve GPS, takvim, video ve resim galerisi, çevrimdışı, isteğe bağlı eğitim ve mobil formlardır. Capterra’daki derecelendirme 5 üzerinden 4,8’dir.

4. Caspio

Caspio, 2000 yılında geliştirilmiş bir platformdur. Sunulan faydalar arasında çevrimiçi, bulut tabanlı, görsel uygulama oluşturucu, raporlar ve veri yayınlama, çevrimiçi formlar, bulut veritabanı, kullanıcı yönetimi, uygulama modülleri, dağıtım, entegrasyon ve genişletilebilirlik ve güvenlik yer almaktadır. . Capterra’daki derecelendirme 5 üzerinden 4,7’dir.

5. AppyPie

AppyPie, Abhinav Girdhar tarafından 2015 yılında geliştirilen bir geliştirme platformudur. Sağlanan özellikler arasında push bildirimleri, navigasyonun eklenmesi, sosyal medyayı entegre etme, fotoğrafları ve videoları entegre etme, çevrimdışı yetenekler, form oluşturucu, gerçek zamanlı güncellemeler, uygulama analizi, sadakat programı, kupon özelliği ve çok dilli. Capterra’daki derecelendirme 5 üzerinden 4,6’dır.

6. Rollbar

Rollbar, 2012’de geliştirilmiş bir yazılımdır. Sunulan faydalar arasında gerçek zamanlı görünürlük, proaktif etiketleme, kök neden analizi, aşılmaz güvenlik, geniş platform desteği, sorunsuz entegrasyonlar, izleme, hata ayıklama, anında uyarılar ve bağlantı hataları yer alır. Derecelendirme, 5 üzerinden 4,5’tir.

7. Linx

Linx, Linx Technologies Inc. tarafından 1997 yılında geliştirilmiş bir platformdur. Sağlanan özellikler, düşük kod geliştirme, kodsuz bağlantılar, basit barındırma, eklenti kitaplığı, kıvrımlı mantığın modellenmesi, veri için tasarlanmış, görsel hata ayıklama ve kurumsal güvenliktir. Capterra’daki derecelendirme 5 üzerinden 4,5’tir.

8. Zoho Creator

Zoho Creator, 1996 yılında Zoho Corporation tarafından geliştirilen düşük kodlu bir platformdur. Sunulan faydalar arasında otomasyon, görsel oluşturucu, çoklu cihaz başlatma, her yerde barındırma, kullanıcı erişimini kontrol etme, diğer uygulamalarla entegrasyon, geçiş, analiz, iş akışları, onaylar, bildirimler ve kontrol panelleri. Capterra’daki derecelendirme 5 üzerinden 4,3’tür.

9. Appery.io

Appery.io, Exadel tarafından geliştirilmiş bir yazılımdır. Sağlanan özellikler bulut uygulama oluşturucu, güçlü araçlar, hizmet olarak mobil arka uç, ekiplerle işbirliği, hibrit uygulamalar, görsel oluşturucu, uygulama şablonları, gelişmiş depolama katmanı, yerel uygulama testi ve sertifika yönetimidir. Capterra’daki derecelendirme 5 üzerinden 4’tür.

10. Scriptcas

Scriptcase, 2000 yılında NetMake tarafından geliştirilen bir geliştirme platformudur. Sunulan faydalar arasında raporlar, çizelgeler, gösterge panoları, formlar, takvimler, menüler, güvenlik, veritabanları, uluslararasılaştırma, programlama, arayüz ve destek yer alır. Puan, Capterra’da 5 üzerinden 3,6’dır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. En İyi 10 En İyi Uygulama Geliştirme Yazılımı En İyi 10 En İyi Uygulama Geliştirme Yazılımı için yorumda bulun

    En İyi 10 En İyi Uygulama Geliştirme Yazılımı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak En İyi 10 En İyi Uygulama Geliştirme Yazılımı için ilk yorumu yapabilirsin.