Kategoriler Android

Android için Adobe Flash Player Kurulumu

Android için Adobe Flash Player Kurulumu Adobe Flash Player ölmekte olan bir teknolojidir. Android uzun süre geri çekilirken iOS hiçbir zaman destek görmedi. Web’deki içeriklerin çoğu HTML5 olarak değiştirildi ve bu da daha iyi ve daha güvenli. Yine de, flaş kullanan çok fazla içerik var. Her zaman bir geçici çözüm bulabilir ve Android için Flash Player yükleyebilirsiniz.

Adobe Flash Player Bedava İndir

Android’in flash player’ı kutudan çıkardığını desteklemediğini zaten biliyoruz. Ancak, hala bazı Android web tarayıcıları var. Adobe flash player ayrıca bir Android uygulamasına sahipti. Ancak artık geliştirme aşamasında değil. Android 4.0, Flash Player’ın çalıştığı son Android sürümüdür. Bu, Android’in daha yeni bir sürümünde bile çalışmayabileceği anlamına gelir. Telefonunuza ve Android sürümüne bağlı olarak, kilometreniz değişebilir. 

Android’e Adobe Flash Player yüklemek için aşağıdaki adımları izleyin.

  1. Android için Adobe Flash Player’ın en son sürümünü indirin. 
  2. Çalışmazsa, diğer sürümleri de deneyebilirsiniz. 
  3. Tamamlandığında tarayıcıda indirilen dosyaya dokunun.
  4. Açılır iletişim kutusunda Ayarlar’ı seçin.
  5. Sonraki sayfadaki geçişi açın ve geri dönün.
  6. Şimdi Yükle’ye dokunun; Adobe Flash Player’ın Android cihazınıza yüklenmesi gerekir. 

Yüklü uygulamayı telefonunuzda bulabilirsiniz, ancak açtığınızda yalnızca tarayıcınızda flash player ayarları sayfası açılır. 

Android için Google Chrome’da Flash Player Nasıl Etkinleştirilir

Ne yazık ki, Android akıllı telefonlardaki Google Chrome tarayıcısı Adobe Flash Player’ın doğrudan entegrasyonunu desteklemiyor. Google Chrome, flash oynatıcı için desteği uzun süredir reddetti. Ancak, Android’de Adobe Flash Player’ı etkinleştirebileceğiniz birkaç tarayıcı ve uygulama var. İşte onlar. 

FlashFox – Flash Tarayıcı

Ad veya logodaki Fox’un bunun Firefox’u yapan kişilerden olduğunu düşündürmesine izin vermeyin. FlashFox tamamen farklı bir şirket tarafından yapılmıştır, ancak Android için Firefox’a çok benziyor. Tasarım basit ama flash destekli en güvenilir tarayıcı değil.

Android en esnek mobil işletim sistemidir ve bu sadece bunun bir başka örneğidir. Bu uygulamaları kullanarak Android’deki eski flash içeriğini yine de oynatabilirsiniz, ancak er ya da geç flash oynatıcının öldüğünü kabul etmeniz gerekebilir.

yakın zamanda Gönderilenler

Eksik Arama Sekmesi ‘Dosya Gezgini (Windows 10 – 1909)’

Eksik Arama Sekmesi 'Dosya Gezgini (Windows 10- 1909)' Sisteminizin Dosya Gezgini, Windows 1909 güncellemesiyle ve… Daha fazla oku

2 gün önce

Apple Silikon ve Intel İçin Anlamı

Apple Silikon ve Intel İçin Anlamı 22 Haziran'da nd . 2020 Apple, Mac serisini Intel'in CPU'larından "Apple Silikon"… Daha fazla oku

2 gün önce

Intel Optane vs AMD StoreMi – Fark Nedir?

Intel Optane vs AMD StoreMi - Fark Nedir? Büyük ve hantal manyetik sürücülerin zamanından beri,… Daha fazla oku

2 gün önce