Tik Tok Özel Hesap Nasıl Yapılır?

Tik Tok Özel Hesap Nasıl Yapılır? TikTok’ta Hesabın var mı? TikTok’ta hesabı nasıl özel yapabileceğinizi biliyor musunuz? TikTok’ta gizliliğinizden kaç taneniz var?

TikTok, kullanıcıların canlı yayın ve video paylaşmalarını sağlar. TikTok ile kullanıcılar, özellikle 15 t0 60 saniye arasında değişen kısa videolar gibi benzersiz içerikler yaratabilirler. Bu uygulama, kullanıcıların sesleri ve müziği kullanarak video oluşturmasına olanak sağlar. Bu özelliklerin yanı sıra, kullanıcılar içeriklerine filtre, çıkartma vb. Ekleyebilirler.

TikTok uygulaması gençler ve gençler arasında popülerdir. Bu uygulama dünya çapında kullanılabilir ve akıllı telefonunuza göre değişen Google Play Store veya App Store kullanılarak akıllı telefonunuza yüklenebilir.

İnsanlar genel yayın, hashtag aramaları ve açık sözlerle çeşitli olgun içeriklerle karşılaşabilir. TikTok uygulaması, Google Playstore ve Apple App Store tarafından 12+ için derecelendirilmiştir. Bu uygulama Ebeveyn rehberliği gerektirir. Küçük çocuğunuz bu uygulamayı kullanıyorsa, uygulama küçük çocuklar için olmadığı için Ebeveynlerin değerlendirmeden önce not alması önerilir.

Çocuklarınız için hala bu uygulamayı kullanmayı düşünüyorsanız, ebeveyn kontrolü özelliklerini kullanmak için gerekli tüm adımları atacağınızdan emin olun. Ayrıca, çocuğunuzun uygulama ile güvenli bir deneyim yaşadığından emin olun. Bu yüzden daha fazla gecikmeden TikTok hesabımızı nasıl özel hale getirebileceğimize bir göz atalım.

TikTok’ta Hesabı Özel Yap

TikTok uygulamasında bir hesap oluşturduğunuzda, varsayılan olarak hesabınız genel olarak ayarlanır. TikTok’u kullanan herkes tüm yayınlarınızı, yorumlarınızı ve video içeriğinizi görebilir. İçeriğinizi yalnızca onaylanmış kullanıcılara görmenize izin vermek için hesabınızın özel olarak ayarlandığından emin olun. İşte nasıl yapılacağı.

  1. İlk önce TikTok uygulamasını açın.
  2. Düğmenin sağ tarafında bulunan “ Ben ” düğmesine dokunun.
  3. Şimdi üstte bulunan üç noktayı seçin.
  4. Gizlilik ve güvenlik üzerine dokunun.
  5. Şimdi özel bir hesap yanındaki geçiş düğmesini geçiş ve bitirdiniz.
TikTok'ta Hesabı Özel Yapma Adımları

Bu Özel Modu kullanarak yazınızı ve içeriğinizi kimlerin görebileceğini kontrol edebilirsiniz. Umarım bu makale, TikTok’ta hesabınızı özel yapmanıza yardımcı olur. Teknolojiyle ilgili daha fazla güncelleme için bizimle bağlantıda kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Tik Tok Özel Hesap Nasıl Yapılır? için yorumda bulun

    Tik Tok Özel Hesap Nasıl Yapılır? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Tik Tok Özel Hesap Nasıl Yapılır? için ilk yorumu yapabilirsin.