TikTok Hesabında Sınırlı Mod Nasıl Etkinleştirilir?

TikTok Hesabında Sınırlı Mod Nasıl Etkinleştirilir? TikTok’ta Hesabınız İçin Sınırlı Modu Etkinleştirdiniz mi? Eğer değilse o zaman burada nasıl yapabiliriz.

TikTok, kullanıcıların 15 ila 60 saniye arasında değişen benzersiz video içeriği oluşturmalarını sağlayan bir uygulamadır. Kullanıcının yayın ve video paylaşımını yaşamasına izin verir. TikTok, içerik oluşturmak için filtreler, çıkartmalar, vb. Dahil olmak üzere çeşitli özellikler sunar. Sesleri ve müzikleri kullanarak TikTok’ta video oluşturabilirsiniz.

Bu uygulama dünya çapında mevcuttur ve gençler ve gençler arasında popülerdir. TikTok, hem Google Play Store hem de App Store için kullanılabilir.

TikTok 12+ dereceli bir uygulamadır ve Ebeveyn rehberliği gerektirir. Hem Google Play Store hem de Apple Play Store bu uygulamayı 12+ olarak derecelendirmiştir. İnsanlar aynı zamanda olgun içerikler, açık sözler vb. İçerebilen hashtag araştırmasını kullanarak çeşitli içeriklerle karşılaşırlar. Bu uygulamanın Ebeveyn rehberliği gerektirdiğini belirttiğimiz gibi.

Ebeveynlerin çoğu küçük çocuklarının TikTok uygulamasını kullanmasına izin veriyor. Bu uygulama çocuklarınız için uygun olmadığından, çocuklarınız tarafından bu mobil uygulamayı kullanmayı düşünüyorsanız, Ebeveyn Rehberliği kurallarını TikTok Topluluğunu oluşturan kurallara uyduğunuzdan emin olun. TikTok tarafından geliştirilen ebeveyn kontrolü özelliklerini kullandığınızdan emin olun. Bir ebeveyn olarak, çocuğumuzun TikTok’u kullanarak güvenli bir deneyim yaşamasını sağlamak bizim görevimizdir.

Bu makalede, “TikTok Hesabınızda Kısıtlı Modu Nasıl Etkinleştirebilirsiniz?” Başlıklı makaleyi tartışacağız. Bu makale aynı zamanda çocuklarınız için TikTok güvenliği ile de ilgilidir. Kısıtlı modu etkinleştirme, TikTok’ta daha fazla içeriği kısıtlamanıza yardımcı olur. Bu yüzden daha fazla gecikmeden bakalım.

Kısıtlı Modu TikTok Hesabı Etkinleştir

Sınırlı Mod, tüm izleyiciler için uygun olmayan içeriğin görünümünü sınırlamanıza yardımcı olur. Çocuklarınız TikTok uygulamasını kullanıyorsa ve onlara güvenli içerikleri göstermelerine yardımcı olmak istiyorsa, bu sizin için en iyi seçenek olacaktır. Daha fazla ayrıntı bilmek ister misiniz? İşte nasıl yapılacağı.

 1. İlk önce TikTok Uygulamasını açın.
 2. Düğmenin sağ tarafında bulunan “ Ben ” düğmesine dokunun.
 3. Şimdi  üstte bulunan üç noktayı seçin.
 4. Genel sekmesi altında Dijital Refahı göreceksiniz. Üstüne tıkla.
 5. Burada Sınırlı Modu göreceksiniz , üzerine dokunun.
 6. Şimdi Kısıtlı Modu Etkinleştir’e tıklayın.
 7. Etkinleştir düğmesine bastığınızda sizden şifreyi girmeniz istenecektir. Şifreyi girin.
 8. Onay şifre ve kısıtlı modu etkinleştirmeyi bitti.

Ancak şifrenizin 30 gün boyunca geçerli kalacağını ve sonra sıfırlanması gerektiğini unutmayın.

Kısıtlı Modu Etkinleştirmek için Üçüncü Adım

Demek TikTok’taki içeriği bu şekilde kısıtlıyorsunuz. Umarım bu makale sorununuzu çözmede size yardımcı olacaktır. Teknolojiyle ilgili daha fazla güncelleme için bizimle bağlantıda kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. TikTok Hesabında Sınırlı Mod Nasıl Etkinleştirilir? için yorumda bulun

  TikTok Hesabında Sınırlı Mod Nasıl Etkinleştirilir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak TikTok Hesabında Sınırlı Mod Nasıl Etkinleştirilir? için ilk yorumu yapabilirsin.