Samsung Galaxy S9 şifresi veya pin kilidi açılamıyor

Samsung Galaxy S9 şifresi veya pin kilidi açılamıyor

Konu

Samsung Galaxy S9 kilitli, telefon kilidini açmak için pin veya şifre unuttum. Parmak izi, Galaxy S9 üzerinde çalışmıyor. Samsung S9’un kilidini açamıyor veya erişemiyor.

Çözüm

Samsung Galaxy S9, kişisel pin kodu, desen, parmak izi veya şifre ile akıllı telefonunuza erişimini engelleme gibi dahili güvenlik özelliklerine sahiptir. Yapılandırılan güvenlik kilidini girinceye kadar telefonun kilidini açamaz ve herhangi bir bilgiye, ayarlara veya verilere erişemezsiniz.

Galaxy S9’unuzun kilidini açmak için şifrenizi, deseninizi veya şifrenizi unuttuysanız, akıllı telefonunuza erişiminizi fiziksel olarak yeniden kazanmanın tek yolu sabit bir sıfırlama yapmaktır; Bu, cihazdaki tüm verileri donanım tuşları ile silmek ve aynı zamanda yapılandırılmış güvenlik kilidini kaldırmak anlamına gelir.

Parolanızı unuttuysanız, bu elbette rahatsız edici olabilir! Bu önlem, verilerinizi korumak için uygulamaya koyuldu, bu nedenle güvenlik kilidini baypas ederek bilgilerinize erişmenin bir yolu olsaydı, Samsung işlerini yapmazdı!

İşte, Galaxy S9’unuza erişmeyi ümitle yeniden kazanmayı deneyebileceğiniz sabit sıfırlama için bir çözüm. Android Cihaz Yöneticisi’ni daha önce yapılandırdıysanız herkes için işe yaramadığını ve başarı şansınızın çok yüksek olduğunu unutmayın:

  • Cihazınızda ayarlanan Google hesabına ve şifreye erişiminiz varsa, Android Cihaz Yöneticisi aracılığıyla akıllı telefonunuzun kilidini açıp açamayacağınızı öğrenin. Araca bir bağlantı ekledik, sadece üzerine tıkla!
  • Android Cihaz Yöneticisi’nde olduğunuzda, bu google hesabıyla yapılandırılmış Galaxy S9’unuzu görmelisiniz. Akıllı telefon bilgisinin altında “Kilitle” veya “Kilitle ve Sil” adlı bir düğme göreceksiniz. Üzerine tıklayın ve telefonunuzu kilitlemek ve yeni bir şifre belirlemek için verilen adımları izleyin.
  • Geçici bir şifre belirlemenizi isteyecektir. Geçici şifreyi giriniz.
  • Android cihaz yöneticisi üzerinden yapılandırdığınız yeni şifreyi kullanarak Samsung Galaxy S9 cep telefonunuzun kilidini açmaya çalışın.

Yukarıdaki geçici çözüm sizin için işe yaramadıysa, akıllı telefonunuz Cihaz Yöneticisi’nde görünmüyorsa veya şifreyi uzaktan kilitleme özelliğiyle değiştiremediyseniz, yalnızca diğer bir çözüm telefonu sıfırlama işlemini gerçekleştirmektir.

İyi şanslar!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Samsung Galaxy S9 şifresi veya pin kilidi açılamıyor için yorumda bulun

    Samsung Galaxy S9 şifresi veya pin kilidi açılamıyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Samsung Galaxy S9 şifresi veya pin kilidi açılamıyor için ilk yorumu yapabilirsin.