LG, G6’nın çerçevesiz ekran olacak

LG Electronics Gelecekteki G6’nın 5.7 inç QHD + ekranını ‘Tam Vizyon’ olarak adlandırdı ve çerçevesi olmayan akıllı telefonun ekranın ön yüzü tamamen kaplayacağına dikkat çekti.

Şirketin duyurduğu üzere, LG Electronics gelecek 5 G6 akıllı telefonu “Full Vision” da 5.7 inç QHD + ekran adını verecek.

Güney Koreli teknoloji devi, 1.440 x 2.880 çözünürlüklü ekranın akıllı telefonun “ön yüzünü dolduracak” olacağı için pazarlanacağını belirtti.

Ay sonunda Mobil Dünya Kongresi’nde açılacak olan G6 akıllı telefonun 18: 9 oranlı ekranıyla “çerçeve küçültülmesi” bekleniyor.

Şirket geçen ay bir teaser yayınlandı telefon daha büyük bir ekran ama daha küçük bir vücuda sahip olacak ima etti. Uzun ekranı kullanan geliştirilmiş multimedya özellikleri ile su geçirmezlik de muhtemelen olacaktır.

LG Display, LG Electronics’in, daha önce bu telefon için yeni ekran temin edilecektir söylemişti.

LG ayrıca telefon için bir yapay zeka  sağlanacağı söylene söylentiler arasında

Şirketin mobil bölümü nedeniyle G5 yetmezliğine geçen yıl kazandı 1.3 trilyon kaybetti.

Samsung’un Galaxy S8 smartphone’unda, 18: 9 oranında veya daha uzun bir ekrana sahip olduğu ve ayrıca minimal çerçeve kullanıldığı söylentileri de var. LG, G6’nın çerçevesiz ekran olacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. LG, G6’nın çerçevesiz ekran olacak için yorumda bulun

    LG, G6’nın çerçevesiz ekran olacak için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak LG, G6’nın çerçevesiz ekran olacak için ilk yorumu yapabilirsin.