Mac için En İyi 10 En İyi 3d Modelleme Yazılımı

Mac için En İyi 10 En İyi 3d Modelleme Yazılımı 3B modelleme, herhangi bir planın 3B görüntülerini oluşturma sürecidir. 3D modelleme yazılımı, aynı amaca yönelik çok sayıda araçtan oluşur. Burada, Mac için en iyi 10 en iyi 3B modelleme yazılımını tartışalım.

1. Fusion 360

Fusion 360, Autodesk Inc. tarafından geliştirilen bir yazılımdır. Sunulan avantajlar; tasarım, 3B modelleme, elektronik, veri yönetimi, işbirliği, hızlı prototip oluşturma, üretken tasarım, simülasyon, dokümantasyon, üretim, üretim uzantıları ve diğer Autodesk ile entegrasyondur. Ürün:% s. Capterra’daki derecelendirme 5 üzerinden 4,7’dir.

2. Moment of Inspiration (MoI)

Moment of Inspiration (MoI), Triple Squid Software Design tarafından geliştirilmiş bir yazılımdır. Sunulan özellikler arasında benzersiz bir kullanıcı arayüzü, ucuz kartlarda yüksek kaliteli ekran, çoklu cihaz uyumluluğu ve çoğu düşük kaliteli cihazda çalışır. Studica’daki derecelendirme 5 üzerinden 5’tir.

3. Meshmixer

Meshmixer, Autodesk Inc. tarafından geliştirilen bir uygulamadır. Sunulan faydalar arasında sürükle ve bırak mesh karıştırma, 3B şekillendirme, yüzey damgalama, 3B yazdırma, oyuk açma, dallanma desteği, yatak yönlendirme optimizasyonu, gelişmiş seçim araçları, yeniden ağ oluşturma, ağ basitleştirme, 3B konumlandırma vardır ve 3D ölçümler. G2’deki derecelendirme 5 üzerinden 4,4’tür.

4. 123D Design


123D Design, Autodesk Inc. tarafından 2009 yılında geliştirilen bir modelleme yazılımıdır. Sağlanan özellikler, kafesleri açma ve ekleme, kafesler ve katılar arasında işlemleri birleştirme ve çıkarma, STL dışa aktarma, SVG dosyalarını içe aktarma, kolay bırakma, örtük gruplama, yapışma artışları, 3D yazdırma ve premium kullanıcılar için sınırsız modeller. Lo4d’deki derecelendirme 5 üzerinden 4,3’tür.

5. OpenSCAD

OpenSCAD, Marius Kintel ve Clifford Wolf tarafından 2010 yılında geliştirilen ücretsiz bir yazılımdır. Sunulan faydalar; özelleştirici, içe / dışa aktarma, örnek projeler, yollar, harici düzenleyici, komut satırı ortamı, kaynaktan derleme, dönüşümler, mantıksal işlemler, dizedir. işlevler ve liste anlamaları. G2’deki derecelendirme 5 üzerinden 4,2’dir.

6. 3D Slash

3D Slash, Sylvain Huet tarafından geliştirilmiş bir 3D modelleme yazılımıdır. Sunulan özellikler arasında benzersiz kullanıcı arayüzü, kaynakları hazırlama ve paylaşma, hızlı gezinme, çevrimiçi ve çevrimdışı destek, senkronize uygulamalar, şekiller şekillendirme ve yüksek hassasiyetle model bulunur. G2’deki derecelendirme 5 üzerinden 4,1’dir.

7. LibreCAD


LibreCAD, aynı adlı bir şirket tarafından geliştirilen ücretsiz bir yazılımdır. Sağlanan faydalar açık kaynak, çok dilli, birden çok cihaz uyumluluğu, GPLv2 ve açık kaynaktır. Capterra’daki derecelendirme 5 üzerinden 4,1’dir.

8. 3Dtin

3Dtin, aynı isimli bir şirket tarafından geliştirilmiş çevrimiçi bir yazılımdır. Sunulan avantajlar, küp yerleştirme ile model tasarımları, standart şablonlardan şekiller, bulut desteği, çeşitli formatlarda çizimleri dışa aktarma ve WebGL’dir. Chrome Web Mağazası’ndaki derecelendirme 5 üzerinden 4’tür.

9. 3DS Max

3DS Max, Autodesk Inc. tarafından geliştirilen bir yazılımdır. Sunulan faydalar arasında spline iş akışları, pah değiştirici, gölgeleme dili desteği, dokuya fırınlama, 3ds Max sıvılar, genel animasyon araçları, hareket yolları, aktif gölge görünüm penceresi, sahne dönüştürücü, alembic destek, ardışık düzen araçları entegrasyonu, etkileşimli işleme, yüksek kaliteli görüntüler ve çarpıcı karakterler. Capterra’daki derecelendirme 5 üzerinden 4’tür.

10. LightWave 3D


LightWave 3D, NewTek tarafından geliştirilmiş bir uygulamadır. Sağlanan özellikler, işlenmiş motor, FiberFX, üretim araçları, hareket sistemi, yerel eylem merkezi, ton eşleme, ortam ışığı, sahne düzenleyici, boru hattı desteği, OpenGL kitaplığı ve örneklerdir. Derecelendirme G2’de 5 üzerinden 3,9’dur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 3D çizim programı Mac için En İyi 10 En İyi 3d Modelleme Yazılımı için yorumda bulun

    Mac için En İyi 10 En İyi 3d Modelleme Yazılımı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Mac için En İyi 10 En İyi 3d Modelleme Yazılımı için ilk yorumu yapabilirsin.