Apple, iPhone 8’in piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Tüm hesaplara göre, bu yılki iPhone lansmanı büyük olacak. Çoğunlukla artan iyileştirmeler gören son birkaç yıldan farklı olarak, Apple’ın 10. yıldönümü iPhone’la kapıyı kesmesi bekleniyor.

Biz zaten yakışıklı, nasıl görüneceğini bazı fikir var sonsuz sızıntı sayesinde , ama bir tedarik zinciri raporu şimdi genellikle bulmadan önce Apple üretim ay edinmiş olacağını göstermektedir. Bu, bir şey ima ediyor: Apple, iPhone 8’in deli gibi satılmasını bekliyor.

Raporda BlueFin Research gelen Barron yoluyla ve Apple her zamanki takvimi öncesinde, Haziran ayında aylık üretim kadar rampa edeceğini göstermektedir: Apple, iPhone 8’in piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

İlginçtir ki şu anki sunum, Haziran 8 çeyrekte iPhone 8 / X’de% 300’lük bir artış olduğunu ve şu anda 9 M’da oturduğunu gösteriyor. Sonuç olarak, haziran ayı ortalarında yapılan binalar 45M’den 48M’ye yükseldi; iPhone 8’deki keskin artış, eski modellerde ılımlı azalmalarla biraz telafi edildi. Geçmişte, yaklaşan yayınların yapıları Eylül çeyreğinin başlarında ciddi bir şekilde başladı, bu nedenle bu AAPL’nin normal yapı kademesinden ayrıldı.

Raporda özellikle Apple’ın telefonu her zamankinden daha erken serbest bırakmayacağını söylüyor; bu nedenle üretim arttıkça Apple’ın her zamankinden daha büyük satışlar yapmayı planladığı anlamına geliyor.

Bu söylenti özellikleri ve yakışıklı özellikleri ile aynı hattı. Üstten ve alttan olmak üzere çok az ön çerçeve ile kenardan kenara görüntülenecek bir görüntü bekliyoruz. Bu ev düğmesi, hoparlör ve ön yüz kamerayı telefona entegre etmek anlamına gelir. Ancak aynı zamanda ciddi bir tasarım yükseltmesi ve son üç yıldır çok benzer bir telefon hattı için büyük bir satış noktası sağlaması gerektiği anlamına geliyor. Apple, iPhone 8’in piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Apple, iPhone 8’in piyasaya sürmeye hazırlanıyor. için yorumda bulun

    Apple, iPhone 8’in piyasaya sürmeye hazırlanıyor. için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Apple, iPhone 8’in piyasaya sürmeye hazırlanıyor. için ilk yorumu yapabilirsin.