Apple iphone 8 de devrim yapacağını iddia ediyor

Apple bu kendi raporuna takip yakından çalışmaktadır Augmented Reality gözlük optik üreticisi Carl Zeiss ile, Robert Scoble bir son görünüm sırasında yaptığı iddiaları aşağı katına Tech Bu Hafta podcast. Apple iphone 8 de devrim yapacağını iddia ediyor

Başlangıçta tarafından farkedildi AppleInsider , Scoble Apple bile bir duyuru şirketin uzay gemisi kampüsünün açılış veya Eylül 2017 ile birlikte zaman aşımına olabilir söylemek şimdiye kadar olduğu gibi gidiyor, bu yıl kısa sürede AR gözlük serbest olabileceğini söyledi IPhone 8’in açılışı.

Apple’ın yepyeni bir ürün kategorisi hakkında spekülasyon yapmaya meraklı olduğu halde, Scoble’in zaman çizelgesinin kesinlikle anlamsız olduğunu belirtmek gerekir. Apple’ın inanılmaz yeni bir ürünün yeni bir şirket merkezi açılma zamanı geleceği fikri başka bir şey olmasa tuhaftır. Dahası, bu AR gözlükleri gerçekten Scoble’un bize inandıracağı kadar yenilikçiyse, bağımsız bir organizasyonda ortaya çıkacaklarını düşünüyorlar.

Scoble’ın geçmiş sicili hakkındaki son notası, başlangıç ​​dünyasında sağlam ancak Apple’a gelince çok fazla değil. En Scoble geçenlerde bildirdi unutmayalım Apple bu yılın sonlarına doğru tamamen transparan iPhone yayınlayacak . Evet, kesinlikle olmaz.

Bu hikayenin zamanlama yönü bir yana, Apple’ın oldukça uzun süredir Artırılmış Gerçekliğe yatırıldığını inkar etmek yok. Sahada derin uzmanlığa sahip bir grup insanı işe ek olarak, Apple’ın bir sonraki büyük ürün kategorisiyle ilgili Scoble iddialarını görünüşte doğrulayan inandırıcı kaynaklardan bir dizi rapor gördük.

Örneğin, Bloomberg geçen yıl Apple son zamanlarda 2018 öncesinde planlanan ürün lansmanının “test etmek için bir tedarikçiden yakın göz ekranların küçük miktarlarda” emri verdiğini söyledi.

Dahası, tanınmış analist Ming-Chi Kuo geçen sene bir araştırma notu yayınladı ve Apple’ın rakip ürünlerin 3-5 yıl öncesinden daha iyi olabilecek yeni Artırılmış Gerçeklik teknolojisinde çalıştığını aktardı.

Ayrıca, Tim Cook’ın son birkaç aydır teknolojiyi tartışırken alışılmışın dışında etkili olduğunu belirtmek gerekir.

“Sanal gerçek var ve artırılmış bir gerçek var,” dedi Cook birkaç ay geride kaldı. “Her ikisi de ilginçtir. Benim kendi görüşüm, artan gerçeklik ikisinin ikisinin en büyüğü, muhtemelen çok uzak çünkü bu, ikimiz için oturup birbirleriyle konuşmaya devam edebilme yeteneği verirken, ikimiz için görsel olarak başka şeyleri de görme imkânı verir .

“Belki de bizim konuştuğumuz bir şey” diyen Cook, “Burada, şimdiki değil, bizimle birlikte varmış gibi görünen başka biri daha var. Orada çok güzel şeyler var. ”

Elbette Apple, bir şirketin bir HDTV araştırmasının başlıca örneği olduğu günümüzün ışıklarını hiç görmeyen yeni teknolojileri ve ürünleri araştırıyor. Bunu söyleyerek, bir çift AR gözlüğünü serbest bırakan Apple’ı merkez alan söylentilerin sayısı giderek zorlaşıyor ve görmezden geliniyor.

Nihai bir ilgi odağı olarak, Apple’ın yakında çıkacak olan iPhone 8’in kamera uygulamasının kendisine sağladığı gelişmiş gerçeklik teknolojisini de dahil edebileceğini bildirdik.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Apple iphone 8 de devrim yapacağını iddia ediyor için yorumda bulun

    Apple iphone 8 de devrim yapacağını iddia ediyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Apple iphone 8 de devrim yapacağını iddia ediyor için ilk yorumu yapabilirsin.