Android için en iyi ücretsiz Uzak masaüstü uygulaması

Android için en iyi ücretsiz Uzak masaüstü uygulaması, Bu makalede, uzak masaüstü için en iyi Android uygulamanın bir listesini paylaşacağım Uzak masaüstü, Windows ve Mac altyapıları arasında popüler olma eğilimi gösteriyor, ancak uzak masaüstü için En İyi Ücretsiz Android uygulamasını bulma zaman zaman zor olabilir. Bu nedenle, bu makalede android için en iyi uzak masaüstü uygulaması arayan kullanıcılar için hazırlıyorum.

Uzak Masaüstü için En iyi Ücretsiz Android Uygulaması

Uzak masaüstü için En İyi Ücretsiz Android uygulaması listesine en iyisi ile başlayacağım.

Android Için Microsoft Uzak Masaüstü Uygulaması

Microsoft Uzak Masaüstü  , iyi ve bağımsız bir uygulamadır. Kullanmak isterseniz önerilerim başında geliyor. Windows işletim sistemli bir bilgisayar kullanıyorsanız o zaman bu uygulamayı kullana bilirsiniz.  Microsoft Corporation tarafından oluşturulmuştur.

Microsoft Uzak masaüstü ile evdeki masaüstünüze nerede olursanız olun bağlanabileceksiniz, tasarladığınız bir Uzak Masaüstü istemcisindeki RemoteFX gücünü deneyimlendireceksiniz

Özellikler

Uzak Masaüstü Ağ Geçidi aracılığıyla uzak masaüstüne erişim

+ Uzaktan masaüstü kuralı (RDP) ve Windows sinyallerini destekleyen Remotefx ile zengin çoklu dokunmatik deneyim

+ Elde ettiğiniz bilgi ve hükümlerle güvenli ilişkilendirme Ağ Katmanı Kimlik Doğrulaması (NLA) yeniliği

+ Tüm uzak ilişkilendirmelerin ilişkilendirme odağından basit yönetimi

 Chrome Uzaktan Masaüstü 

Chrome en çok kullanılan internet tarayıcılarından biridir. Bu uygulama çok kullanıcı dostu. PC’nizde basitçe, Chrome Uzaktan Masaüstü uygulamasını kullanarak uzaktan erişim bağlantısı kurun:  https://chrome.google.com/remotedesktop

Teamviewer Uzak Masaüstü Android için 

Bu uzak masaüstü kontrolü, kişisel olarak en sevdiğim Uzak Masaüstü için en iyi Android uygulaması. Büyük şirketler ve işyeri tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır. Kişisel kullanıcılar için ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Bu uygulamayı kullanmak için teknoloji konusunda bilgili biri olmak zorunda değilsiniz, Windows, Mac ve Linux sistemlerine uzaktan erişim sağlayın. 

Bu android uzak masaüstü uygulaması nasıl çalışır?

  • Bu uygulamayı  yükleyin
  • Web sitemizden TeamViewer’ı PC’nize kurun veya başlatın
  • Bilgisayarınızın TeamViewer Kimliği ve parolasını girin

Android uzak masaüstü için Teamviewer özellikleri

Güvenlik duvarlarının ve proxy sunucuların ötesinde bilgisayarlara sorunsuz bir şekilde erişin bağlantıları
– Windows 8 touch desteği ile en uygun sezgisel dokunmatik ve kontrol hareketi
– Tam klavye entegrasyonu
– Dosyaları istemciler arasında aktarın. Büyük dosyalar, şarkılar, müzik ve oyunları hemen yok edin
– Çoklu monitör desteği özelliği
– Gerçek zamanlı ses ve video iletimi
– Yüksek öncelikli güvenlik standartları: 256 Bit AES Oturum Kodlaması, 2048 Bit RSA Anahtarı

 Splashtop 2 Uzak Masaüstü

Uzak masaüstü için bir başka en iyi ücretsiz Android uygulaması  Splashtop’dur  Splashtop, Android telefonlarınızı ve tabletlerinizi kullanarak Mac’inize veya Windows’unuza kolay erişim sağlar. Flash ve Java desteği ve oyunları bulunan tarayıcıyı destekler. Belgeler, Gmail, yahoo gibi uygulamaya erişebilirsiniz.

VNC Görüntüleyici

Sanal Ağ Bilgisayarları’nın kısaltılmışı olan VNC, uzaktaki bir bilgisayara bağlanabileceğiniz bir platformdur. Farklı klavye ve fare hareketlerini uzaktaki bir bilgisayara göndermek için protokolleri kullanır ve karşılığında o belirli sistemden görüntüleyene kadar ekranı gösterir. Android cihazınızda kullanmak için iyi bir uygulamadır ancak bir bilgisayarda kullanacaksanız, uygulamayı bilgisayarınızda RealVNC web sayfasından indirerek yapılandırmanız gerekiyor.

Uygulama internet üzerinden kullanılacaksa, yönlendiricinizin ayarlarının Görüntüleyicinin etkin bir şekilde çalıştığından emin olmasını sağlamak için RealVNC web sayfasını ziyaret etmeniz gerekir.

Unified Remote

Bu uygulama çok fazla karmaşıklıkla birlikte gelmiyor. Oldukça basit. Sunucu uygulamasını bilgisayarınıza yükleyin ve mobil cihazınızı Android cihazınıza kurun. İşte bu. Artık istediğiniz yerden bilgisayarınıza erişimine sahipsiniz. Unified Remote, masaüstünüzü uzaktan kumanda edebilme yeteneğinize sahip olursunuz ve ayrıca multimedya yazılımınız için hızlı ve kolay kontroller içeren sanal bir klavye ve fare işlevi de sunmaktadır.

Swift Remote

Bilgisayarınızı hemen hemen her yerden uzaktan kontrol edebilmenizi sağlayan bir diğer uygulama Swift Remote’dur. Sunucuyu Windows PC’nize kurduktan ve Android cihazınızda uyguladıktan sonra dosyaları aktarabilir, Windows Media Player gibi uygulamaları kontrol edebilir ve ayrıca bu uygulama ile fare imlecini kontrol edebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Android için en iyi ücretsiz Uzak masaüstü uygulaması için yorumda bulun

    Android için en iyi ücretsiz Uzak masaüstü uygulaması için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Android için en iyi ücretsiz Uzak masaüstü uygulaması için ilk yorumu yapabilirsin.