yandex mail gönderme hatası

Yandex mail gönderme hatası Yandex Mail güvenlidir ve iletişim kurmanın en akıllı yollarından biridir. Aslında, Yandex Disk ile 10GB bulut depolama alanı elde ediyorsunuz. E-posta işi asla kolay veya basit değildir, Yandex postasının e-posta göndermemesi gibi bazı veya diğer sorunlara takılmak çok mümkündür. Karşılaşabileceğiniz olası hataların çoğuna ve en kısa sürede nasıl çözebileceğimize bakalım.

Hataların nedenini alabiliyorsanız sorunların çoğu kolayca çözülebilir ve bu sadece iyi destek ekibi bulabilirseniz ortaya çıkabilir. Yandex’in e-posta göndermemesinin nedenlerini listeledim.

Yandex Mail E-posta Göndermiyor – Olası Nedenler

  • Bu sorunla karşı karşıya kalmanızın nedenlerinden biri, etki alanının kayıt kuruluşundan devredilmiş olabilir veya olmayabilir.
  • Geçersiz temsilci ayarları olabilir.
  • Kayıt şirketi alan adınıza erişimi engelledi.
  • Yandex e-postasıyla performans için DNS kayıtlarının yapılandırması yapılmadı veya yanlış yapılmış olabilir.
  • Son olarak, alan adı kaydı bitti.

Yandex postasının çalışmama sorununu çözmek için, posta kutusunu size devretmiş olan etki alanı yöneticisine başvurmanız gerekir.

Sorunu hala çözemiyorsanız, ekibimizin size tüm sorunlar için düzeltmeler sağlayacağı Yandex Teknik destek ücretsiz numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yandex Mail – E-posta Gönderimi Sırasında Ortaya Çıkan Sorunlar

Yandex e-postanızdan, e-posta göndermeyen Yandex postası gibi e-postalar gönderirken ortaya çıkabilecek bazı sorunlarla karşılaşabileceğinizi unutmayın. Yandex postasının çalışmıyor olmasıyla ilgili bazı sorunlara göz atalım.

Yandex mail teslim edilemedi

Yandex sunucusunun teslim edilemedi mesajı vermesinin birkaç nedeni olabilir. Nedenleri:

Adresi için Boş E-postalar

Spam e-postalarını alıcı sunucunun birçok kez denetlemek için gönderenin doğrulamasını kullanın. Gönderenin varlığını kontrol etmek için sunucu dönüş adresine boş bir e-posta gönderir. Bu, sunucu yeni bir sunucudan ileti aldığında olur. Ayrıca, bu test e-postalarını gönderirken başka sorunlar da ortaya çıkabilir.

Yapılandırma Sorunu – SPF Kayıtları

E-posta alırken, alıcının posta sunucusu gönderenin etki alanındaki SPF kayıtlarını doğrular. Bu sorun ortaya çıkıyor çünkü:

  • Ek SPF kaydının yapılandırılması
  • Yanlış yapılandırılmış SPF kaydı.

Kullandığınız alan adı için SPF kaydı yapılandırmasının doğrulanmasını yapmanız yeterlidir.

Alıcının Spam Klasörüne düştü

Etki alanı için hem DKIM imzasını hem de SPF kaydını yapılandırmanız gerekir. Bu işlemden sonra kesinlikle bu sorunla karşılaşmayacaksınız. Bu sorunla karşı karşıya kalmanız durumunda, bizi + 1-866-5544-3322 numaralı telefondan arayarak Teknik Ekibimize ulaşınız ve sorunu buna göre ele alacaklardır.

Teslim Edilmeyen E-postalar

Yandex Mail Teknik Destek

Yandex Mail doğru etki alanı ayarlarını yüklediğinizden emin olun ve Yandex Teknik Destek Ekibimizi arayarak yardım alabilirsiniz. Koruma ve güvenlik nedeniyle, Yandex Postaları tarafından yapılacak işlemler için metin ve e-posta bildirimi alırsınız.

Yandex Hesabı – Genel sorun

Sık karşılaşılan hataların tümü en yaygın hatalardır. Şimdi karşılaşabileceğiniz en yaygın sorunlardan birini kontrol edelim.

Numara Değiştirildi veya Eklendi veya Silindi – Ne yapmalı?

Etkinliğiniz sırasında birincil telefon numarasıyla bir bildirim alırsanız, hiçbir bildirim almazsınız. Koruma ve güvenlik nedeniyle, Yandex Postaları tarafından yapılacak işlemler için metin ve e-posta bildirimi alırsınız.

Tarafınızda herhangi bir etkinlik yoksa ve beklenmedikse, başka bir kişinin Yandex Mail hesabınıza eriştiğini gösterir. Panik yapmanıza gerek yoktur ve telefon numaranızın yardımıyla erişiminizi geri yükleyebilirsiniz. Birincil telefon numaranıza erişmeden hatırlayın, 30 gün boyunca hiçbir bilgisayar korsanı ilişkili numaralarda değişiklik yapamaz.

Genel Olarak

Diğer e-posta hizmetleri gibi, Yandex Mail de hatalar söz konusu olduğunda istisna değildir. Yandex Mails’ten e-posta gönderememe nedenlerini ve basit düzeltmeleri açıkladığım gibi.

Bu tür sorunlarla veya başka bir sorunla karşı karşıya kaldığınızda ve hemen bir düzeltme alamazsanız, Yandex Mail Teknik Destek hizmetlerinden yararlanmak için yukarıda verilen ücretsiz numaradan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Özel Ekibimiz size mümkün olan en iyi düzeltmelerle geri dönecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. yandex mail gönderme hatası için yorumda bulun

    yandex mail gönderme hatası için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak yandex mail gönderme hatası için ilk yorumu yapabilirsin.