WWDC 2017 nerede yapılacak

Beklenen iPhone 8 için yüksek bir performans sergileyen kullanıcılar, bu yılki büyük geliştirici konferansında ipucu arıyor olacaklar.

Perşembe günü, teknoloji devi, yıllık uygulama yaratıcıları topluluğu olan WWDC’nin tarihlerini ve yerini açıkladı. 2017 Dünya WWDC Konferansı, 5-9 Haziran tarihlerinde San Jose, California’daki McEnery Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.


Apple’ın Cupertino’daki genel merkezinin hemen köşesinde, ancak 2017 yeri bir değişiklik işaret ediyor. Son yıllarda, WWDC bir San Francisco olayı oldu.

Geliştiriciler için buraya WWDC biletleri için başvuruda 27 Mart başlayarak. WWDC 2017 nerede yapılacak

Etkinlik geliştiriciler için tasarlanmış olsa da, açılış basın konferansı genel olarak Apple taraftarları arasında popüler. Geçen yıl, Apple gösterdi iOS 10 iPhone ve iPad için bir giriş yaptı Ev uygulaması, daha iyi Siri entegrasyonu ve daha iyi Maps .

Apple, 2017’den itibaren yüksek bir not almalı. Yılbaşı gününde, şirketin App Store onun vardı şimdiye kadar en büyük tek bir gün $ satış 240 milyon. Birkaç hafta sonra, Apple duyurdu dördüncü çeyrek iPhone satışları rekor seviyelere ulaştı.

Bu arada, beklentiler güçlü çalışan iPhone 8 aplle resmen marquee cihazın bir sonraki sürümünü çağırır ne olursa olsun, ya da. Muhtemelen eylül ayında açılacaktır.

Ocak ayı sonunda şirketin kazançlarını arayan CEO Tim Cook, beklentisinin alevlerini artıyor. WWDC 2017 nerede yapılacak

 

ilginizi çekebilir  Android telefonu fabrika ayarlarına döndürme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. WWDC 2017 nerede yapılacak için yorumda bulun

    WWDC 2017 nerede yapılacak için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak WWDC 2017 nerede yapılacak için ilk yorumu yapabilirsin.