Twitter eski tasarıma geri dönmenin yolu

1 dk okuma süresi

Twitter eski tasarıma geri dönmenin yolu Twitter kısa süre önce mobil platformuna daha benzer hale getirmek için web platformunu yeniden tasarladı, ancak bir sorun var: birçok kişi yeni görünümünden nefret ediyor. Aynı görüşündeyseniz, eski görünüme kolayca dönmenin bir yolunu bulduğumuzu bilmelisiniz.

Twitter eski tasarıma nasıl dönülür

Zusor, açık kaynak kodlu, geliştirici GoodTwitter, basit bir eklenti Chrome ve Firefox için tekrar eski Heyecan tasarımına getirecektir. Tek yapmanız gereken, eklentiyi indirmek, sayfayı yenilemek ve … hepsi bu!

Şimdiye kadar, GoodTwitter, Reddit’teki coşkulu incelemelerin ilgisini çeken neredeyse 35.000 kullanıcı tarafından indirildi. Maalesef, eklenti henüz Opera için mevcut değil, bu yüzden bazıları Chrome sürümünden taşımak için taşınıyor. Yöntem henüz resmi olarak test edilmedi, bu nedenle ne yüklediğinize dikkat edin.

Tabii ki, bazıları zaten gizlilik konusundaki endişelerini dile getirdi. “Sorusu yana uzatma verilerimizi casuslar” yükseltilmiştir, tamamen şeffaf olacak şekilde ilave bileşenin yazarı GitHub’dan tüm kaynak kodunu yayınladı. Elbette eski tasarımın tadını çıkartabildiğiniz sürece tadını çıkarın, çünkü Twitter’ın benzer uzantıların kullanımını hemen önlemeye çalışıyor olması muhtemeldir.

GoodTwitter’ı indirmek için Chrome veya Firefox sürümü arasında seçim yapmanız ve PC’nize veya Mac’inize yüklemeniz yeterlidir.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x