Samsung Galaxy Book en iyi Windows 10 tableti olabilir

2 dk okuma süresi

WINDOWS 10 uygulaması, bu hafta sonu MWC 2017’de piyasaya sürülebilecek sürpriz bir Samsung Galaxy Book tableti sunuyor.Samsung yaklaşan Galaxy S8 akıllı telefonuyla birlikte oldukça güçlü bir giriş yapmaya hazırlanıyor olabilir.

Şirketin, bu hafta sonu kadar erken piyasaya sürülebilecek Microsoft Windows 10 yazılımı tarafından desteklenen yeni bir tablet hazırladığı bildiriliyor.

Raporlar, şirketin premium tablet pazarında Apple’ı ele geçirmeye çalıştığı için bunun uzun süredir söylenti sahibi olduğu Samsung Galaxy Book cihazı olabileceğini iddia etti.

Lansman, hafta sonları Windows Store’da yeni bir “Book Ayarları” Windows 10 uygulaması bulan MSPowerUser tarafından fark edildi.

Uygulama, Pil Ömrü Uzatıcısı, Kalem, Ekran parça, Desen Giriş, Kullanım kılavuzu ve bir dizi Samsung’a özgü diğer özellik içeriyor.

Açıkçası, uygulama açıklaması “Kitap Ayarları Galaxy Book için bir uygulamadır” diyor. Diğer aygıtlarda normal şekilde çalışmayabilir. ”

Bu eklemeler, Samsung Galaxy Book’un süper detaylı bir AMOLED ekranı ve şirketin S Kalem kalemi ile geleceğini önermektedir.

Birkaç yıl içinde ilk defa, Samsung, Mobile World Congress’da amiral gemisi akıllı telefonu kullanmıyor.

Bunun yerine, şirket yeni Samsung Galaxy S8 smartphone’unu Mart ayında New York’taki bir etkinlikte açığa çıkacak.

Ancak Samsung, MWC 2017’nin başlamasından bir gün önce 26 Şubat’ta Barselona’da düzenlenecek önemli bir basın etkinliğine sahip. Bu da yeni bir tablet veya giyilebilir açığa çıkmanın en olası olduğunu düşündürüyor.

Bu, yeni Samsung Galaxy Book’un lansmanı olabilir – ya da tamamen farklı.Son raporlar, Samsung’un yeni nesil küçük, Android destekli tabletini MWC 2017’de başlatabileceğini iddia etti.

Barselona’daki etkinliğine davet, Samsung Galaxy Tab S2’ye benzer bir cihazın, önemli ölçüde bir çerçeve ve fiziksel bir ev düğmesi ile tabletin alt ucuna benzetilmesini gösteriyor.

Samsung, bir süredir iPad Pro için olan rakibini güncellemedi; bu da Galaxy Tab S3’ün yenilenmesi, Apple’ın premium tablet pazarında beğenisini kazanmaya benzediği düşünülür gibi görünüyor.

Yakın zamandaki söylentiler, Samsung Galaxy Tab S3’ün yalnızca 9.7inç bir ekranla mevcut olacağını iddia etti; önceki modelin aksine 8,0 inçlik bir baskı.

Yeni tablet, tamamen yeni bir gümüş renk şemasında da bulunacak ve sadece Wi-Fi’nin yanı sıra 4G / LTE bağlantısı ile de sunulacak.

Diğer yerlerde, Samsung Galaxy Tab S3’in ekranı, selefi ile benzerlik kazandırarak, 1536 x 2048 çözünürlükle 4: 3 en-boy oranıyla gelecek.

İçinde Snapdragon 820 işlemci, 4GB RAM ve 32GB depolama alanı bulunuyor. Ayrıca 12MP arka kamera ve 4.7MP ön lens bulunuyor.

Yazılımda olduğu gibi tablet, Android 7,0 Nougat’ı kutudan çıkarıp çalıştıran ilk Samsung cihazı olacak.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x