PUBG Lite Sistem Gereksinimleri

PUBG Lite Sistem Gereksinimleri PlayerUnknown’s Battlegrounds, PUBG Lite adında yeni bir ücretsiz oynanabilir oyunu test ediyor gibi görünüyor. Oyun, PUBG deneyimini daha az güçlü donanımlarda ücretsiz olarak sunmayı hedefliyor. PUBG’nin ücretli ve tam sürümünün şaşırtıcı derecede mütevazı bir bilgisayar sistemi gereksinimi vardır, ancak yine de düşük kaliteli donanımlarda oynatamazsınız.

Şirket, PUBG Lite’ın ücretli PUBG’den tamamen farklı bir oyun olduğunu ve yeni ücretsiz oyun üzerinde çalışan özel bir geliştirici ekibinin bulunduğunu söylüyor. PUBG Lite daha az güçlü bilgisayarlar için sıfırdan inşa edilmiştir ve onu ücretli oyundan farklı kılacak özel içeriğine ve haritalarına sahiptir.

PUBG Lite Nedir?

PUBG Lite, düşük seviye donanım için popüler savaş royale oyununun yeni bir ücretsiz sürümüdür. PUBG Lite’ın kendine özgü içeriği, haritaları ve diğer özellikleri vardır. Şu anda, PUBG Lite’in beta sürümü Erangel haritasıyla birlikte geliyor ve oyunu Solo, Duo ve Squad seçenekleriyle oynayabilirsiniz

PUBG Lite, ücretli PUBG’den tamamen bağımsız bir oyundur ve bütçe dizüstü bilgisayarlarına sahip olan kişilerin oyunu oynamasını sağlar.

Bilgisayarınız PUBG Lite’ı çalıştırabilir mi? İyi haber şu ki, PlayerUnknown’s Battlegrounds’un yeni oynanabilen ücretsiz PUBG Lite’ı düşük kaliteli bilgisayarlarda iyi çalışması gerekiyor.

Ne tür bir CPU ve grafik kartına ihtiyacınız var? Veya PC’nizin oyunu sorunsuzca çalıştırmak için kaç konser RAM alması gerekiyor? Bu yazıda, minimum PUBG Lite sistem gereksinimlerini ve önerilen sistem özelliklerini bulacaksınız.

PUBG Lite minimum sistem gereksinimleri

PUBG Lite’ı çalıştırmak için minimum gereksinimler:

 • Windows 10, 8.1 ve 7 64 bit desteklenmektedir.
 • 2,4GHz’e kadar saat hızında Intel Core i3 işlemci.
 • 4GB RAM
 • Intel HD Graphics 4000
 • Tutarlı internet bağlantısı.
 • 4GB kullanılabilir alan.

PUBG Lite önerilen sistem gereksinimleri

PUBG Lite’ı çalıştırmak için önerilen sistem gereksinimleri:

 • Windows 10, 8.1 ve 7 64 bit.
 • 2.8GHz’e kadar Intel Core i5 işlemci.
 • 8GB RAM.
 • Nvidia Geforce GTX 660 veya AMD Radeon HD 7870.
 • 4GB depolama alanı.

Daha iyi CPU ve grafik kartının sorunsuz performans sağlayacağını bilmek önemlidir, ancak bu oyun aynı zamanda düşük kaliteli bilgisayarlarla da uyumludur.

PUBG Lite çıkış tarihi

Yukarıda belirtildiği gibi, PUBG Lite Tayland’da beta testinden geçirilmektedir. PUBG Lite’ın diğer bölgelerde ne zaman piyasaya sürüleceği bilinmemektedir, ancak şirketin Tayland’daki beta testinden birkaç ay sonra PUBG Lite’ı daha fazla alana genişletip kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. PUBG Lite Sistem Gereksinimleri için yorumda bulun

  PUBG Lite Sistem Gereksinimleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak PUBG Lite Sistem Gereksinimleri için ilk yorumu yapabilirsin.