İPhone telefona Twitter Videoları İndirmenin 3 Yolu 

İPhone telefona Twitter Videoları İndirmenin 3 Yolu Twitter, hem yazılı hem de video formatında büyük bir kırılma haberi kaynağıdır. Video içeriğine olan talep artıyor ve daha fazla şirket ve bireyler mikroblog platformu için video yapıyor.

Mikroblog platformunda paylaşılan video sayısı gün geçtikçe artmaktadır. İPhone beslemenizde iyi bir videoya rastlamak doğaldır ve indirmek istiyorsanız bu makale tam size göre

Apple, iPhone’da Twitter videolarını indirmeyi neredeyse imkansız hale getiriyor. Birçoğu güvenlikle ilgili . Twitter videolarını iPhone’unuzda indirmenin kolay bir yolu olmasa da, bazı geçici çözümler vardır.

Endişelenmeyin, size jailbreak’a sormayacağım. Jailbreaking riskli olabilir ve iPhone’unuzun garantisini kaybedersiniz. Bu yöntemler güvenlidir ve tamamlanması için sadece birkaç ek adım gerekir.

Hadi başlayalım.

TWITTER VİDEO İNDİRİCİ

Tek bir şey yapmak için tasarlanmış temiz bir kullanıcı arayüzü ile basit ve küçük bir site: iPhone’da Twitter videolarını indirmenize olanak tanır. Varsayılan Twitter uygulamasını açın ve indirmek istediğiniz videoyu bulun. Bir kez bulduktan sonra, paylaş düğmesine tıklayın ve Tweet’i paylaş seçeneğini seçin.

Artık videoyu paylaşmak için farklı seçenekler göreceksiniz. Bunlardan biri Copy Link olmalıdır. Bu, videonun doğrudan bağlantısını herhangi bir yere yapıştırabileceğiniz panoya kopyalar.

Safari tarayıcısını açın. Bu başka bir tarayıcıda çalışmaz. Twitter Video Downloader sitesine gidin. Ana sayfadaki tüm can sıkıcı reklamlar arasında, URL’yi bir İndirme düğmesiyle yapıştırmanın bir seçeneğini göreceksiniz. URL’yi yapıştırmak ve İndir’e basmak için uzun basın.

Ardından, Videoyu İndir bağlantısını bulmak için sayfanın altına kaydırın. Bir çözünürlük seçin ve Video İndir düğmesine tıklayın. Düğmeye tıkladığınızda, video tam ekran modunda oynatmaya başlar.

Tekrar paylaşım düğmesine tıklayın ve Ana Ekrana Ekle’yi seçin. Video için bir isim girmeniz istenecektir. İşiniz bittiğinde, kaydet’e tıklayın. Artık ana ekranınızdaki videoya bir kısayol simgesi göreceksiniz.

Bu, Apple’ın gitmenize izin verdiği ölçüde ve tam olarak bir indirme değilken, bu seçeneği gerçekte fotoğrafları indirip Fotoğraflar uygulamasına kaydetmek için bu seçenekleri nasıl değiştirebileceğimizi göreceğiz.

Mymedia

Videoyu ana ekrana eklemek yerine, bir dosya yöneticisi uygulamasını kullanarak videoyu gerçekte indirebilirsiniz. MyMedia, cihazınızdaki dosyaları yönetmenize izin verecek iPhone’lar için bir dosya yöneticisi uygulamasıdır. Hepimiz iOS’taki farklı dosyaları yönetmenin Android ile karşılaştırıldığında ne kadar çok kullanıcı dostu olduğunu biliyoruz.

MyMedia, iPhone’unuza benzer bir işlev eklemek istiyor. App Store’dan indirin ve yükleyin. Twitter’a dönün ve önceki adımda yaptığınız gibi videoya bağlantıyı kopyalayın.

Şimdi Medya uygulamanızı açın ve tarayıcı olması gereken ilk seçeneği belirleyin.

Bir kez daha Twitter Video Downloader sitesine gidin, URL’yi yapıştırın ve İndir düğmesine tıklayın.

Bu kez, bir format seçtiğinizde ve bir sonraki sayfada bulunan indirme düğmesine tıkladığınızda, dosyayı indirmenizi veya Açmanızı isteyen bir pencere göreceksiniz. Burada ne yapacağını biliyorsun. İndir seçeneğini seçtiğinizde, dosyayı adlandırmanızı isteyecektir. Tamamlandığında, videoyu İndirme bölümünde göreceksiniz.

Video indirildikten sonra, Medya bölümünde istediğiniz zaman görüntüleyebilirsiniz. İndirdiğiniz tüm videoların kaydedileceği yer burasıdır. Uygun isimleri verdiğinizden emin olun.

Videoyu indirmiş olmanıza rağmen, yine de uygulamasında ve kamera rulosunda değil. Bunu yapmak için, MyMedia uygulamasına geri dönün ve daha fazla seçenek ortaya çıkarmak için videoya uzun basın. Buradan Kameraya Kaydet seçeneğini seçin.

MyMedia’nın Fotoğraflarınıza Ekle’ye izin verme kararınızı onaylamanız istenecektir. Tamam’a tıklayın.

Fotoğraflar uygulamasını açın ve indirdiğiniz videoyu orada orijinal olarak MyMedia’da seçtiğiniz çözünürlükte bulacaksınız. Uygulamanın kullanımı ve indirilmesi ücretsizdir ve herhangi bir şekilde rahatsızlık vermeyen minimum reklamlar ile birlikte gelir.

READDLE’DAN DOKÜMANLAR

Readdle belgeleri, iPhone’da PDF ve diğer dosya türlerini okumak için popüler bir uygulamadır. Birçok kişi dokümana açıklama eklemek, bunları bulutta senkronize etmek ve bir dosya yöneticisi olarak kullanmak için bunu kullanıyor. Bilmedikleri şey, Twitter videolarını iPhone’larına indirmek için de kullanabilmeleri.

Bağlantıyı ilk adımda yaptığınız gibi Twitter’dan kopyalayın ve Belgeler’i açın. İçeri girdikten sonra, tarayıcıya erişmek için ekranın sağ alt köşesindeki pusula düğmesine tıklayın.

TWDown’a gidin ve daha önce kopyaladığınız Twitter bağlantısını girin ve Yükle düğmesine tıklayın.

Artık farklı çözünürlüklerde indirme bağlantıları göreceksiniz. İstediğinizi tıklayın. Ben 720×720’yi seçiyorum. İndirme işlemi yaptığınızda, Dokümanlar dosyayı yeniden adlandırmanızı ve bir indirme konumu seçmenizi ister. Bir kez, Twitter video iPhone’unuza indirilecek.

Videoyu kamera rulonuza kaydetmek için aynı uygulamadaki Dokümanlar klasörüne gidin ve paylaşım seçeneklerini görüntülemek için menüyü tıklayın.

Paylaş düğmesine tıklayın ve Fotoğraflar uygulamasına kaydedin. hepsi bu kadar.

Dikkat: İPHONE’A TWİTTER İNDİRME VİDEOLARI

Apple’ın Android gibi yaygın ve kolay bir şekilde kullanılabilen özelliklerin kullanılmasını zorlaştırmasının bir nedeni var. Tek kelime:  Güvenlik  Bunu sakın unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. İPhone telefona Twitter Videoları İndirmenin 3 Yolu  için yorumda bulun

    İPhone telefona Twitter Videoları İndirmenin 3 Yolu  için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İPhone telefona Twitter Videoları İndirmenin 3 Yolu  için ilk yorumu yapabilirsin.