Hootsuite, sosyal reklamcılığın canlandırılması için AdEspresso’yu satın aldı

Hootsuite müşterilerine şimdi kendi Facebook ve Instagram reklam kampanyaları sayesinde yönetme olanağı veren, sosyal medya yönetimi platformu yükseltiyor onun edinimi AdEspresso .

Anlaşmanın finansal koşulları açıklanmadı, ancak AdEspresso faal kalacak. Onun satın Hootsuite üç ay sonra geliyor sosyal reklam sunan başlattı AdEspresso dahil olmak üzere çeşitli ortaklarla.


“Sosyal reklamcılığın pazarlamanın vazgeçilmez bir parçası haline geldi; Şirketler, içerikten ve reklam harcamalarından daha fazla kilometre kazanırken, aktif ve etkileşimli bir kitleye ulaşmanın yollarını arıyor. AdEspresso ile, kullanıcılarımıza ölçülebilir bir yatırım getirisi sağlayan basit, güçlü ve savaşla test edilen bir çözüm getiriyoruz “dedi. Hootsuite CEO’su Ryan Holmes, yaptığı açıklamada.

Hootsuite yıllardır, marka yöneticilerinin ve iletişim yöneticilerinin Facebook, Twitter, LinkedIn veya Google+ gibi sosyal medya varlıklarını yönetmeye gittiği bir yer olmuştur. Ancak şimdi şirket, yalnızca müşterilerin söylediklerini izlemekle kalmayıp, çevrimiçi olarak bahsettikleri şeyleri hayranlarına aktif bir şekilde pazarlamak için sosyal reklamcılık alanına da odaklanıyor.

AdEspresso’nun dahil edilmesiyle, Hootsuite yalnızca konuşmaları yönetmeye ve optimize etmeye yardımcı olmakla kalmıyor, bağımsız olarak çalışan iki takım yerine, tutarlı bir ses sağlayabilmek için pazarlama yönünü de alıyor.

2013’te kurulan AdEspresso, ajansların ve markaların, Facebook reklamlarını abonelik hizmeti yoluyla yaratma ve optimize etme yolları konusunda uzmanlaşmıştır. Şirket 500 başlatılması, Teksas Atlantik Capital, gelen girişim fon 3.200.000 $ yetiştirmişti VTF Capital , VentureFriends, SierraMaya360 ve melek yatırımcılar.

 

ilginizi çekebilir  Exabeam, Cisco ve Lightspeed'in liderliğinde 30 milyon dolar kazandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Hootsuite, sosyal reklamcılığın canlandırılması için AdEspresso’yu satın aldı için yorumda bulun

    Hootsuite, sosyal reklamcılığın canlandırılması için AdEspresso’yu satın aldı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Hootsuite, sosyal reklamcılığın canlandırılması için AdEspresso’yu satın aldı için ilk yorumu yapabilirsin.