Gmail e-postalarınıza 50 megabayt ekleyebilirsiniz

Google, Gmail kullanıcılarının büyük boyutlu dosyaları almasına izin verecek.

Google Drive, Microsoft‘un Tek Sürücüsü ve Dropbox gibi bulut dosya paylaşım hizmetleri sayesinde dosyalar neredeyse her ebatlı e-posta ile kolayca paylaşılabilir. Yine de, başkası sizi doğrudan Gmail hesabınıza büyük bir dosya göndermek isteyen bir fırsat olabilir.

Bu hafta başlayarak, Google, Gmail kullanıcılarına bu senaryoda, 50 megabayta (50MB) kadar herhangi bir dosyayı açmalarına izin vererek yardımcı olacak.

 

Google, Gmail kötü amaçlı yazılım hedeflerini şöyle sıralamıştır: Sektörünüzün kötü amaçlı spamlara oranını şöyle belirledi:Gmail e-postalarınıza 50 megabayt ekleyebilirsiniz

Google’ın en çok spam alan Gmail müşterilerinin dağılımı, gayrimenkul sektörünün kötü amaçlı ekleri veya bağlantıları olan e-postaların ana hedefi olduğunu ortaya koyuyor.

Gmail e-postalarınıza 50 megabayt ekleyebilirsiniz

“Google Drive herhangi bir boyuttaki dosyaları paylaşmak için uygun bir yol sunsa da, bazen doğrudan e-posta eki olarak büyük dosyalar almalısınız. Bu yüzden bugün, en fazla 50MB e-postalar alabiliyor olacaksınız ” diye açıklıyor Google bir blogpost.

Google, Gmail’den büyük dosyalar göndermenizi istemiyor ve giden iletilerdeki mevcut 25 megabayt üst sınırını değiştirmedi. Google’ın belirttiği gibi, Google Drive’da depolanan dosyalara bağlanarak daha büyük dosyaları kolayca paylaşabilen Gmail kullanıcıları için sorun teşkil etmemelidir. Gmail e-postalarınıza 50 megabayt ekleyebilirsiniz

Bununla birlikte, diğer e-posta sağlayıcılarından gönderilen videolar, e-tablolar ve diğer ekler gibi büyük dosyalar alan Gmail kullanıcılarına yardımcı olacaktır.

Yeni boyut sınırı tüm G Suite sürümleri için mevcuttur ve önümüzdeki üç gün içinde kullanıma sunulacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Gmail e-postalarınıza 50 megabayt ekleyebilirsiniz için yorumda bulun

    Gmail e-postalarınıza 50 megabayt ekleyebilirsiniz için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Gmail e-postalarınıza 50 megabayt ekleyebilirsiniz için ilk yorumu yapabilirsin.