Eski Tweetleri Nasıl Silinir?

Eski Tweetleri Nasıl Silinir? Hepimiz hayattaki yeni başlangıçlardan zevk alıyoruz, peki neden Twitter’da başlamıyorsunuz? Hayır, yeni bir hesap oluşturmaktan ve sizi tekrar bulmak ve takip etmek için eski takipçilerine rahatsız olmaktan bahsetmiyorum.

Tüm tweet’leri nasıl silebilirim?

 1. Bir araç seçin ve web sitesine gidin.
 2. Seçili aracı tweet’lerine erişme yetkisi ver.
 3. Silmek için belirli bir tweet miktarı seçin veya varsa hepsini silin.
 4. Seçiminizi onaylayın. Bu işlem geri alınamaz.
 5. Tweet’leriniz silindi!

İnternet’te çoğu ve bazı durumlarda tüm tweet’lerinizi silen üç faydalı araç (web sitesi) var. Her araç biraz farklı görünse de, benzer şekilde çalışmaktadır.

Aşağıda, tweet’lerinizi silmek için kullanılan ücretsiz araçların her birini kullana bilirsiniz

Tweet Deleter

cik-deleter

Özellikler: Bu listedeki tüm araçların dışında, Tweet Deleter belki de en şık kullanıcı arayüzüne sahiptir. 

Tweet Deleter, uygulamayı onayladıktan sonra tüm tweetlerinizi gösteren, kullanımı kolay bir gösterge panosuna sahiptir. Temel özelliklerinden bazıları şunlardır:

 • Otomatik silme – Otomatik silme işlemi yavaşça gerçekleşir, ancak her gün en eski tweet’lerinizi siler.
 • Tweet arşivi – Bu özelliği kullanarak çok özel tweet’leri bulun.
 • Tam silme – Twitter hesabınızın en hızlı ve en temiz taraması.

Tweet Deleter’in ayrıca arama sonuçlarınızı daraltmak için filtreleri vardır. Kaba bir dil kullanarak tweetleri bulmak için kaba bir kelime filtresi, retweetleri, beğenileri ve yanıtları bulmak için tweet tipi bir filtre ve gifleri, resimleri ve videoları bulmak için bir medya filtresi vardır.

Tüm bu özelliklerin yanı sıra, eski tweet’lerin basit bir silmesinin nasıl yapılacağı:

Tweet Deleter ile tweetleri sil

 1. Ana sayfada, Twitter ile giriş yap seçeneğini bulup tıklayın. Bu, doğrudan harekete geçirme ifadelerinin altında olmalıdır “Tek tıklamayla çok sayıda tweet sil!”
 2. Global kimlik doğrulaması adı verilen Twitter uygulamasını yetkilendirmenizi isteyen yeni bir pencere açılacaktır. Devam etmek için Uygulamayı yetkilendir’e tıklayın.
 3. Tweet Deleter panosuna yönlendirileceksiniz. Buradan, silmek için tüm tweet’leri veya belirli tweet’leri seçebilirsiniz. Belirli tweet’ler için, her birinin yanındaki kutuyu işaretleyin.
 4. En üstte, Tweetleri Sil seçeneğine tıklayın ve ardından kırmızı renkli Sil kutusuna basın. Uyarı, tweet’leri silmek kalıcı bir işlemdir ve geri alınamaz.

Dezavantajları: Tweet Deleter’in birkaç dezavantajı var, en belirgin olanı ücretsiz seçeneğini kullanarak günde yalnızca beş tweet silebiliyor olmanız. Ayrıca, otomatik silme, tweet arşivleme ve tam silme gibi özellikler ücretli kullanıcılar için ayrılmıştır.

Ücretli sürümler: Tweet Deleter için ödeme yapmakla ilgileniyorsanız, iki katman vardır. Premium katman, günde 3.000’e kadar silinmiş tweet’lere izin verir ve Sınırsız katman, her gün sınırsız silinmiş tweet’lere izin verir.

 • Premium – yıllık 5,99 ABD Doları / ay, ayda 9,99 ABD Doları / ay
 • Sınırsız – yıllık 7.50 $ / ay, ayda 14.99 $ / ay

Tweet Delete

cik-silme

Özellikler: Listede sonraki Tweet delete, Tweet Deleter’e kıyasla sağlam özelliklere veya kaygan bir arayüze sahip olmayabilir, ancak günde yalnızca beş tweetten daha hızlı bir tarama yapmak isteyenler için bu araç oldukça etkilidir.

Tweet’le tweet sil

 1. Ana sayfada, Twitter ile giriş yap seçeneğini bulup tıklayın. Uygulamayı yetkilendirmeden önce hizmet şartlarını kabul ettiğiniz kutuyu işaretlemeniz gerekir.
 2. Yeni bir pencere tıklayın memset’in Ltd. tarafından Twitter uygulamasını yetki isteyen açılacaktır Yetki app devam etmek.
 3. Tweet Sil, size bir haftadan bir yaşına kadar olan tweetleri silme seçeneği sunar. Mevcut tweet’leri bir yıldan fazla, toplam troller 3,200’den az olduğu sürece silebilirsiniz.
 4. TweetDelete’i Etkinleştir’e tıklayın. Uyarı, tweet’leri silmek kalıcı bir işlemdir ve geri alınamaz.

Tweet Sil, tweet’leri sildiğini takip eden kişilere bildirerek yayınınıza da gönderebilir. Ayrıca Twitter hesabını takip etmeni isteyebilir. Silmeyi etkinleştirmeden önce bu kutuların işaretini kaldırın.

Dezavantajları: Tweet delete, son derece hızlı çalışır, ancak tek bir taramada çok miktarda tweetin silinmesi biraz zaman alabilir ve Twitter zaman çizelgenizde büyük hatalara neden olabilir. Bu durumda, yalnızca Twitter desteği ile düzeltilebilir.

Ücretli sürümler: Tweet Deleter’in aksine, bu araç kullanımı yüzde 100 ücretsizdir.

Tweet Eraser

cik-silgi

Özellikler: Bu listedeki Tweet Eraser adlı son araç , Tweet Sil’in pano özellikleriyle Tweet Sileter’in ücretsiz yönlerini birleştirir. 

Oturum açtıktan sonra, Tweet Eraser panosuna erişebileceksiniz. Temel özelliklerinden bazıları şunlardır:

 • Arama filtreleri – Anahtar kelimeleri yazarak belirli tweet’leri bulun. Daha sonra uygulanacak özel bir filtre oluşturabilirsiniz.
 • Birden fazla Twitter hesabı – Birçok kişinin kişisel bir Twitter’ı ve bir ticari Twitter’ı vardır. Bu hesapları burada bu özellik ile senkronize edebilirsiniz.
 • Silinen tweet’leri koru – Silinen tweet’ler herkese açık olmayacak olsa da, yine de bu özelliğe erişebilirsiniz.

Tüm bu özelliklerin yanı sıra, eski tweet’lerin basit bir silmesinin nasıl yapılacağı:

Tweet Silgi ile tweet’leri sil

 1. Ana sayfadan ücretsiz katmanı bulun ve Twitter ile giriş yap düğmesine tıklayın.
 2. Twitter uygulamasını Projectstage tarafından yetkilendirmenizi isteyen yeni bir pencere açılacaktır. Devam etmek için Uygulamayı yetkilendir’e tıklayın.
 3. Tweet Silgi gösterge tablosuna getirileceksiniz. Buradan, silmek için tüm tweet’leri veya belirli tweet’leri seçebilirsiniz. Belirli tweet’ler için, her birinin yanındaki kutuyu işaretleyin.
 4. Tweetlerinizi seçtikten sonra, Tweetleri Sil başlıklı kırmızı renkli düğmeye tıklayın. Uyarı, tweet’leri silmek kalıcı bir işlemdir ve geri alınamaz.

Dezavantajları: Sayfada reklam olmasına rağmen, kullanım başına 3,200 adede kadar tweet silebilirsiniz; bu, Tweet Deleter’den daha iyidir. Ayrıca, arama filtreleri ücretsiz sürümde sınırlıdır. Birden fazla Twitter hesabını senkronize etmek ve eski tweet’leri kaydetmek gibi özellikler ücretli kullanıcılar için ayrılmıştır.

Ücretli sürümler: Tweet Eraser için ödeme yapmak istiyorsanız iki bölüm var. Standart silgi, günlük olarak sınırsız silinen tweet’lere izin verir, ancak eski tweet’leri kaydedemezsiniz ve arama filtreleri sınırlıdır. Premium silgide neredeyse tüm özelliklerde ve arama filtrelerinde büyük harf yoktur.

 • Standart – 30 gün boyunca 6,99 ABD doları
 • Premium – 30 gün boyunca 9,99 ABD doları

Tweet’leri sildikten sonra ne olur?

Seçtiğiniz tweet’leriniz artık silindi, ancak işlemin sorunsuz bir şekilde yapıldığından emin olmak için Twitter’da tekrar oturum açmaya değer.

Bilmen gereken birkaç şey daha var.

 • Bir kerede çok sayıda tweet silmek, Twitter’da yalnızca Twitter tarafından çözülebilen bir hataya neden olabilir. Bu yüzden dikkatli olun.
 • Yukarıdaki araçlar hala üçüncü taraf uygulamalardır, yani bu erişim iptal edilinceye kadar Twitter hesabınıza ‘okuma ve yazma’ anlamına gelir. Profil ve Ayarlar> Uygulamalar ve cihazlar> Erişimi iptal et seçeneğine giderek erişimi iptal edebilirsiniz 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Eski Tweetleri Nasıl Silinir? için yorumda bulun

  Eski Tweetleri Nasıl Silinir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Eski Tweetleri Nasıl Silinir? için ilk yorumu yapabilirsin.