En iyi ücretsiz android uygulamaları

En iyi ücretsiz android uygulamaları Google Play Store’da pek çok uygulama olması nedeniyle, istediğiniz uygulamayı bulmak zor olabilir. Bu nedenle, her kategori için ücretsiz olarak indirebileceğiniz çok sayıda en iyi uygulama listesini bir araya getirdik. Bazıları uygulama içi satın alma seçenekleri sunuyor,  İster en iyi ücretsiz kamera uygulamaları, başlatıcılar veya başka bir şey arıyorsanız, muhtemelen bunu kapsamış oluruz. En yeni ücretsiz navigasyon ve şifre yönetimi uygulamaları için yeni seçenekler ekledik.

En iyi ücretsiz antivirüs uygulaması: Malwarebytes Anti-Malware

Sizin için en iyi antivirüs uygulaması, tek başına bir yazılım olarak mı yoksa bir masaüstü paketi için bir lisansla mı birlikte olduğunuza bağlı olabilir, ancak her iki durumda da, ücretsiz, etkili ve odaklanmış bir anti-malware uygulaması istiyorsanız Telefon, Malwarebytes indirmeye değer.

Basit bir kullanıcı ara yüzüne sahiptir ve özelliklerle dolup taşan büyük boyutlu şişmiş bir uygulama olarak gelmez. Bunun yerine, tamamen cihazınızı kötü amaçlı yazılımlardan korumaya ve potansiyel gizlilik kaygısını belirlemeye odaklanmıştır.

En iyi ücretsiz hava durumu uygulaması: Accuweather

En iyi ücretsiz hava durumu uygulaması her zaman sıcak tartışmalara neden olan bir kategoridir ve Accuweather yeni gelmezken, kullanıcılara ücretsiz olarak sunduğu seçenekler listesinin en üst sırasına yükselir. Bir dizi önceden tahmin seçeneği ve basit, iyi tasarlanmış bir UI ile beklediğiniz özellikleri taşıyor ancak “RealFeel” dizini gibi şeylerin yanı sıra, aslında dışarıda nasıl hissedeceğini gösteren bir gösterge de ekleniyor. Accuweather’ı gerçekten öne çıkaran sıcaklığı listelemek yerine rüzgâr gibi diğer faktörleri hesaba katarak.

Ayrıca, bir sonraki yağmur yağması olasılığına kıyasla zamanında bir tahmini veren kullanışlı bir yağmur uyarısı var. Bu, Dark Sky’ın sert yağmur uyarılarına benzer ve oldukça iyi değil, ancak Dark Sky’daki kullanıcılar için ödemek zorunda.

En iyi ücretsiz takvim uygulaması: SolCalendar

Birçok kişi için Google Takvim, muhtemelen bir alternatif aramak zorunda kalacağınız yeterli sayıda işlevsellik ve kolaylık sunar. Bununla birlikte, sahne değişikliği ve birkaç ek özellikten hoşlanıyorsanız ve hepsi hala ücretsiz olursa, SolCalendar kontrol etmeye değer.

Bazı ücretli rakiplerinden daha çok diğer hizmetler ile daha az entegrasyon sağlıyor ancak işlevsellik ve kullanım kolaylığı açısından mükemmel denge sağlıyor – ve Sunrise şimdi kapandığında, hala ücretsiz olarak sunulan daha iyi seçeneklerden biri. Ayrıca, ana ekran widget’larının birkaç farklı seçeneği de vardır.

En iyi ücretsiz çevrimdışı GPS: Google Haritalar

Çevrim dışı yeteneklere sahip olma gereksinimini “çevrimdışı” yeteneklerle birleştirmek, bu sorunun hileli bir soru olmasını sağlar, ancak yine de etrafında bazı iyi seçenekler olduğundan tamamen imkânsız değildir. Bununla birlikte, en çok yönlü tamamen ücretsiz seçenek hala Google Haritalar.

Onların çevrimdışı kullanılabilmesi için telefonunuza farklı harita alanları indirmeniz gerekiyor ancak şimdi birden fazla dosya indirebilirsiniz ve orada da (bağlantı olmaktan çok) sivilceli bir bağlantının olduğu seçenekler var. Mükemmel değil, ancak farklı seyahat modları ve çoklu rota seçeneklerinin hepsi ücretsiz, yenmesi zor. Biraz para ödemeye hazırsanız, daha iyi seçenekler var.

En iyi ücretsiz navigasyon uygulaması: Waze

Waze, en iyi ücretsiz navigasyon uygulamasıdır, çünkü mesafeye dayalı en iyi rotayı ararken ek olarak rotanızdaki trafik sıkışıklığını da hesaba katar. Bunu, kullanıcıların gerçek zamanlı tıkanıklık bilgilerini tedarik eden kalabalıklar sayesinde şehrin en işlek yerlerinde inşaat ve trafik kaza gecikmelerinden kaçınarak zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

Ayrıca, sesi komik alternatiflere dönüştürme seçeneği vardır ve hızlandığında sizi uyarabilir, Bir diğer önemli özelliği, takviminizle senkronize edilebilmesi, böylece adresleri girmenizin gerekmemesi.

En iyi ücretsiz not alma uygulaması: Google Keep  

Keep, diğer ücretli hizmetlerin çok daha fazla özellik sunduğuna dikkat etmekle birlikte, en iyi rakiplerinden en iyi şekilde yararlanabilmeleri için yeterli işlevsellik ve kullanım kolaylığı sunan Google’ın kendi uygulamalarından biridir.

Bununla birlikte, Google Keep, masaüstünde ücretsiz bir indirme kadar basit bir şekilde çalışır, listelerinizi cihazlar arasında otomatik olarak senkronize eder, renk kodlamasına, hatırlatıcıların ayarlanmasına ve daha fazlasına izin verir. Listeler yapmak sizin için bir şeyse ve bütçeniz 0 TL ise, Google Keep’in dikkate alınması gerekiyor.

En iyi ücretsiz kilit ekranı uygulaması: Sonraki Kilit Ekranı

Microsoft tarafından üretilen bir kilit ekran uygulaması, en iyi Android uygulaması listesi için bariz bir seçim gibi gözükmeyebilir ancak Next Lock Screen, şüphesiz, alanı biraz daha zor hale getirmekle ilgileniyorsanız mevcut en iyi ücretsiz kilit ekranı uygulamalarından biridir.

Bazı telefonlar, Next Lock Screen’in de yaptığı bildirimleri göstermek için zaten kullanmaktadır, ancak bir adım daha ileri giderek, hızlı bir şekilde uygulamaları başlatmanıza, sistem ayarlarını değiştirmenize veya kilit ekranın altındaki sık erişilen kişilere doğrudan atlamanıza izin verir. .

Ve iyi görünüyorsa hepsini yapar ve sizi daha fazla özellik satmaya çalışmaz.

En iyi ücretsiz fotoğraf düzenleme uygulaması: Snapseed

En iyi ücretsiz fotoğraf editörü için deneyimli iki uygulama arasında zorlu bir çağrı var, ancak Snapseed (şimdi Google’a ait) sadece VSCO Cam’ı yendi.

Uzun süredir devam eden Android uygulaması soyundan, 25 farklı filtreden, JPG ve RAW DNG dosyalarından, görüntü ayarlama kontrollerinden ve Bokeh bulanıklığı, parıltı efekti gibi bir takım araçlardan (gerçekten de kullanımı kolay) desteklenmesinin yanısıra Aynı zamanda tamamen ücretsiz ki bu uygulama bazı filtreler için ücret aldığı için VSCO’yu yeniyor.

En iyi ücretsiz tarayıcı uygulaması: Firefox

Favori tarayıcınız kişisel bir şeydir ve bunun dışında ne istediğinize bağlı olarak farklı bir favori uygulayabilirsiniz. Zaten favori yoksa ve Chrome dışındaki bir şeyi denemek istiyorsanız, Firefox’un kontrol etmeye değer olduğunu, özellikle masaüstünde kullandığınızda, sekmelerinizi ve geçmişinizi senkronize edeceklerini söyledi.

Son derece özelleştirilebilir ve gizlilik ve açık kaynak konusunda masaüstü muadili ile aynı vurguyu koyar, bu yüzden bunu önermek zor. Ayrıca tamamen ücretsizdir.

En iyi ücretsiz fotoğraf galerisi: Google Fotoğraflar

Google Fotoğraflar’ı en iyi ücretsiz galeri uygulaması için yenmek zor, zira tüm resimleriniz için sınırsız depolama alanı (dosya boyutunun küçültülmüş halde) sunduğundan, istediğiniz süre boyunca telefonunuzda yer açmanıza yardımcı oluyor.

Gerçekten de olsa, Google Fotoğraflar’ı kullanmanın en iyi nedeni, insanları, yerleri, öğeleri, gün batımlarını ve daha birçok öğeyi otomatik olarak tanıyan eerily doğru arama fonksiyonudur. Cidden, doğruluğu sizi şaşırtacak.

Otomatik olarak kolajlar, animasyonlar ve ücretsiz, artı sınırsız depolama alanı için bir sürü araç oluşturmak için bazı araçlara bakın ve gerçekten vakit ayırmaya değer.

En iyi ücretsiz başlatıcısı: Arrow Launcher

Bu, bu listedeki ikinci Microsoft uygulamasıdır ve Arrow Launcher, reklamların hepsini sunarak ve telefonunuzun etrafında dolaşma şeklinizi öğrenmenizi istemeyen diğer ücretsiz ücretsiz uygulamalar alternatiflerini ön plana çıkarmıştır.

Kısacası, kullandığınız son dosyalar ve sizinle iletişim kurduğunuz kişiler gibi ek kullanışlı seçeneklerin yanı sıra, hatırlatıcılar için bir panel ekleyerek ve sistem araçlarının özelleştirilebilir bir listesi ekleyerek, ekranın altından yukarı doğru hızlıca kaydırın. Özellikle Microsoft Office paketini kullanan insanlar için de iyi bir şekilde entegredir.

Telefonunuzun her yönünü özelleştirmenize olanak tanıyan bir başlatıcı arıyorsanız, başka yere bakmanız (ve biraz para ödemeniz gerekir) gerekir.

En iyi ücretsiz şifre yöneticisi: Lastpass

Giriş bilgilerinin hatırlanması hepimizin paylaştığı bir acıdır; çünkü çoğu insan takip etmek için bir düzineden fazla çevrimiçi hesaba sahiptir. Lastpass, tüm parolalarınızı kaydederek yalnızca uygulamanın kendisine erişmek için bir parolasını hatırlamanız gerekir.

Özel kılan şey, aynı zamanda bir parola üreticisi olmasının yanı sıra bir parola üreticisi olmasıdır. Ayrıca, çevrimiçi alışveriş deneyiminizin uygun olması için kredi kartı bilgilerini de kaydedebilirsiniz.

En iyi ücretsiz haberleşme programı : WhatsApp

WhatsApp, en yaygın kullanılan habercilerden biridir ve bu nedenle tek başına, birçok insanın günlük hayatlarının ayrılmaz bir parçası haline gelir ve geçen yıl, eksik metni içeren, farklı metin desteği gibi güncellenmiştir. Stiller ve GIF’ler.

KakoaTalk gibi haberciler gibi arama ve sosyal paylaşım özelliklerini sunmuyor; Signal gibi hizmetlerin güvenliğini sağlayamıyor; ancak mevcut en iyi çok yönlü özellik olarak görmezden gelinmesi zor. Ancak, son bir ay içinde video görüşmesi için gecikmiş bir güncelleme eklemediyse, bu liste bu listeyi oluşturmazdı.

Çıkartmalar, bir uygulama mağazası ve diğer çan ve ıslık gibi şeyleri istiyorsanız, başka yerlere bakmanız gerekecek, ancak her yerde yenmek zor.

En iyi ücretsiz klavye: SwiftKey

SwiftKey, iyi bilinen ve yaygın olarak kullanılan, iyi bir sebepten dolayı kullanılan üçüncü taraf bir Android klavyesidir: bazıları bir tema deposu üzerinden ücretlendirilebilen, ancak ücretsiz gerçekten gerekli (ve kullanışlı) özellikleri sunan özelleştirme seçeneklerinden oluşan bir yükleme yelpazesi sunmaktadır.

Zamanla daha iyi olmanızı sağlayan tahminlerin yanı sıra, hızlıca kaydırma girdisinin dokunuşunu ve ücretsiz olarak istediğiniz kadar özelleştirme seçeneklerini seçmenin yanı sıra, tüm istatistiklerinizi inceleyebilir ve yazdığınızın bir ısı haritasını görebilirsiniz. Emoji’ye hızlı erişim konusunda daha fazla ilgileniyorsanız, Swiftmoji klavye aynı girdi seçeneklerini kullanır ancak hangi emojinin aynı şekilde olacağını öngörür.

En iyi ücretsiz müzik çalar: Phonograph

Uzun süredir, Android’deki müzik çalara, geniş özellik yelpazesi ve farklı seçenekler için Winamp olmuştur. Bununla birlikte, rahat bir dinleyici için kullanmak biraz fazla karmaşık hale getirir ve biraz da retro retro görünüyor.

Phonograph, tasarım açısından tersidir ve müziğinize basit bir düz Malzeme Tasarımı yaklaşımı getirmektedir. Yolunuzu ilerletmek için sınırsız seçenekler sayfası yok, ancak birçok kullanıcı için yeterli var ve daha da önemlisi, kullanımı çok kolay.

En iyi ücretsiz sağlık ve fitness uygulaması: RunKeeper

Bir takılabilir izci kullanırsanız, izci için yerel bir uygulamanın yanı sıra bir üçüncü taraf uygulaması da kullanabilirsiniz. İdeal bir dünyada, birlikte entegre olan uygulamaları, hizmetleri ve cihazları seçeceksiniz. RunKeeper kesinlikle en çok kullanılan uygulamaların birçoğu için bu kutuyu işaretler.

RunKeeper ismine rağmen sadece koşularınızı izlemekle sınırlı değil, desteklemediği spor etkinlikleri zaten uygulamaya elle eklenebilir, böylece her şeyin tek bir yerinde izlenmesini sağlayabilirsiniz. Android Wear ve Pebble’ı ve yerli müzik çalar uygulamasını kullanan şık bir müzik modunu destekleyin.

Ayrıca daha kolay izleme için harika bir ana ekran widget’ı da var. Bazı özelliklerin kilidini açmak için ücret ödemelisiniz, ancak isteyeceğiniz özelliklerin çoğunu ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

En iyi ücretsiz video oynatıcı uygulaması: MX Oynatıcı

MX Oynatıcı, en geniş dosya türleri yelpazesini destekleyen video oynatıcı uygulaması değildir ve deneyiminizi kişiselleştirmek için en fazla seçenek sunan uygulama değildir, ancak mantıklı ve gerçekten kullanışlı özellikler kümesi sunan gerçekten yetenekli bir seçenektir.

Örneğin, altyazıları izlemekte olduğunuz herhangi bir öğeye kolayca entegre edebilirsiniz ve ekranda nasıl görüneceğini de kontrol edebilirsiniz. Dosyalarınız için donanım veya yazılım kod çözme arasında seçim yapabilir, müzikçaların temasını değiştirebilir, oynatmayı kontrol etmek için hareketleri kullanabilir veya herhangi bir düğmeye yanlışlıkla basılmasını önlemek için bir kilit modunu etkinleştirebilirsiniz. Ayrıca, videoya ihtiyacınız yoksa hangi ses parçasını çalmak istediğinizi seçmek için kullanışlı bir seçenek var.

Kullanımı kolay ve ücretsiz birçok yönlü olarak MX Player’ın yenilmesi zor.

En iyi ücretsiz kamera uygulaması: Open Camera

Fotoğraflarınızı yakalamak için büyük miktarda seçenek ve ayarları manuel kontrol etmeyi isterseniz ve tüm bunları hiç para ödemeden yapmak istiyorsanız, Open Camera’ya bir göz atmaya değer.

En iyi tasarlanmış UI mı? Hayır! Kullanması en kolay mıdır? Hatta yakın değil (zor da değil). Ancak, zaman ve yer damgaları, patlama modu ve uygulamayı açan ve bir resim çeken ana ekran için gerçekten kullanışlı bir widget gibi şeyler de dâhil olmak üzere, telefonunuzda çıtçıt alırken isteyebileceğiniz en yaygın araçları sunar Tek bir basışla.

Daha fazla özellik sunan diğer kamera uygulamaları da var, ancak Açık Kamera tamamen ücretsiz olmasına karşın birçoğu için ödeme yapmanız gerekecek. Gerçi geliştiriciye takdirinizi göstermek istiyorsanız, uygulamanın bir bağış sürümü var.

En iyi ücretsiz video düzenleme uygulaması: Kinemaster

Bir sürü farklı seçeneğe sahip, tam özellikli bir uygulama arıyorsanız, ancak herhangi bir para harcamayı istemiyorsanız, video düzenlemesi zor bir kategoridir. Kinemaster en iyi özelliklere sahip biri olmasa da, bunun için iyi bir uzlaşmadır.

Ücretsiz olarak, görüntüleri, klipleri, müzik parçalarını, ekran görüntülerini ve diğer içerik türlerini destekleyen süper kolay bir video düzenleyicisi elde edersiniz. Bir videoyu hızla birlikte atmak, düzenlemenin yanı sıra önceden kurulmuş temalardan birine ayarlanmasıyla birlikte hızlı bir iştir. Bununla birlikte, hizmet için bir abonelik için ödeme yapmayı seçmediğiniz sürece küçük bir filigrnınızın olması gerekir.

Elde edilen videolara daha fazla manuel kontrol sağlamak için biraz para ödemeye istekli olan herkes için, PowerDirector incelemeye değer ya da daha basit bir video yapımcısı istiyorsanız, kısa videolar için kullanmakta özgür olan Quik var.

En iyi ücretsiz uyku izleme: SleepBot

Bunun için, ilerlemeye devam edeceğiz ve uykunuz için giyilebilir bir izci kullanmadığınızı varsayıyoruz, siz de iseniz, yerli Jawbone, Fitbit vb. Uygulamalarınızla daha iyi yapabilirsiniz. Bu yolun dışında SleepBot’u önerirken hiç tereddüt yok.

Android gibi Uyku çoğu kez tavsiye edilen bir seçenek olsa da, en iyisini elde etmek için biraz para harcamanız gerekir. Sleepbot için geçerli değildir, çünkü beklediğiniz tüm uyku izleme özelliklerini sunar (yeterince uyku çekemiyorsanız birden fazla alarm, artı hedef belirleme seçenekleri ve uygulanabilir uyku tavsiyesi dâhil).

En güzel ücretsiz duvar kağıdı uygulaması: Muzei

Muzei, kullanım kolaylığı, bir dizi mükemmel özellik ve diğer duvar kağıdı uygulamalarıyla entegrasyon sağlayarak bu kategorideki önemli olmayan rekabeti yenerek – ayrıca Reddit’te Reddit’te resim kullanan eklentilerin kullanımı yoluyla genişletebilirsiniz Örneğin kaynak.

Muzei’yi gerçekten çok kullanışlı kılan, arka plan olarak ne yaparsanız yapın, ana ekran metninizi ve simgelerinizi her zaman netçe görebilmenizi sağlayan, her resimdeki bulanıklık düzeyini ve diğer ayarları kontrol etmenize izin veren yol. Kendi resimlerinizi kullanabilir veya Muzei’nin koleksiyonundan çizer ve duvar kâğıdını ne sıklıkta değiştirmek istediğinizi seçebilirsiniz.

Başka bir uygulama ile birlikte kullanmadan yapmayacağınız şey, diğer bazı duvar kağıdı uygulamalarının yapabileceği kilit ekranı görüntüsünü değiştirmenize izin verir  Tamamen özgür olsa da, her zaman güzel.

En sevdiğiniz yılın uygulamaları neydi? Seçimlerimizi doğru buluyormusunuz ? Aşağıdaki yorumları bize bildirin!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. En iyi ücretsiz android uygulamaları için yorumda bulun

    En iyi ücretsiz android uygulamaları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak En iyi ücretsiz android uygulamaları için ilk yorumu yapabilirsin.