Counter-Strike: Global Saldırı Liginde Esports Şampiyonası Serisi üçüncü sezonunu açıkladı

Dünyadaki en popüler yarışmacılardan biri daha büyük bir turnuva kazandı

Esports Şampiyonası Serisi (ECS) bugün, profesyonel Counter-Strike: Global Offensive oyununun üçüncü sezonunun 18 Şubat’ta ECS Open Qualifiers ile başlayacağını duyurdu. ECS, oyuncularına ligin ve “lig faaliyetlerinde gerçek işbirliğinin” ortak sahipliğini yapma şansı verdiği için gurur duyuyor. Esports pazarının değeri  493 milyon dolardır. Newzoo’ya göre, Counter-Strike: GO, canlı yayın sitesi olan Twitch’da en çok izlenen esport’tur. Bu videolar, esport yayınlarının çoğunu web üzerinden yayınlamaktadır.

Açık Elemeler, Kuzey Amerika ve Avrupa bölgelerinden takımların, ligin davet ettiği dört takıma katılacakları ECS Geliştirme Ligi’ne hak kazanacak.


ECS, GamesBeat’e gönderilen bir basın bülteninde “Kuzey Amerika ve Avrupa’daki en iyi iki takım daha sonra beş takımın en iyi maçında ECS Sezon 2’nden küme düşen takımlarla savaşacak.” “Her galibiyetin galibi Sezon 3’teki yerini alacak ve CS ile birlikte rekabet etme şansına sahip olacak: Astralis, FaZe, Cloud9 ve OpTic Gaming santrallerine GO ve ECS liginde bir ortak hisseye katılma fırsatı verilecek. . Bu düzenleme, katılan takımlara NBA gibi profesyonel spor liglerinin ortak sahiplik düzenlemelerine benzer şekilde mali destek ve avantajlar sağlıyor “dedi. Counter-Strike: Global Saldırı Liginde Esports Şampiyonası Serisi üçüncü sezonunu açıkladı

ilginizi çekebilir  Çin'deki Dungeon & Fighter beklentileri aşıyor

ECS’nin ikinci sezonundaki finaller geçen Ekim’de gerçekleşti ve 750.000 $ ödül havuzuna sahipti.

ECS, ayrıca, Topluluk Kaster Zorunluluğunu getiriyor; bu, amatör spor şapkalarını ligden canlı maçlar çağırma şansına erişmesine olanak tanıyor. İlgileniyorsanız ecs@csgoleague.com adresine, adınızı, soyadınızı, iletişim e –  postanızı, Skype bağlantısını, Twitch kanal URL’sini ve diğer sosyal medya kanallarını (Facebook, Twitter, Instagram) e-postayla gönderebilirsiniz. Counter-Strike: Global Saldırı Liginde Esports Şampiyonası Serisi üçüncü sezonunu açıkladı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Counter-Strike: Global Saldırı Liginde Esports Şampiyonası Serisi üçüncü sezonunu açıkladı için yorumda bulun

    Counter-Strike: Global Saldırı Liginde Esports Şampiyonası Serisi üçüncü sezonunu açıkladı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Counter-Strike: Global Saldırı Liginde Esports Şampiyonası Serisi üçüncü sezonunu açıkladı için ilk yorumu yapabilirsin.