Bilgisayarda Youtube Yavaş Çalışıyor

3 dk okuma süresi

Bilgisayarda Youtube Yavaş Çalışıyor YouTube, her ay yaklaşık dört milyar saat film izlenen İnternet’teki en popüler video paylaşım siteleri arasındadır. YouTube’un sunucuları genellikle önemli bir baskı altındadır ve bu da yükleme sürelerini yavaşlatabilir.

Milyonlarca Video nedeniyle, bazen Windows’ta Youtube Çalışıyor yavaş . YouTube , arabelleğe alma sorunu adı verilen en rahatsız edici sorunlardan birine sahiptir ve bu yeni bir sorun değildir. Bazen ISS’nizde bir sorun vardır ve sunucular çok fazla kullanıcıyla yüklenir.

Ayrıca YouTube Önbelleği sorunu nedeniyle sorunla karşı karşıyasınız. YouTube, dünyanın en iyi 3. web sitesidir.

Kullanıcıları her geçen gün arttığı için birçok kullanıcı Youtube Videolarında bazı sorunlarla karşılaşmaktadır. Birçok kullanıcı videonun kekelediğini, uzun süre parlatıldığını ve birçok yeniden yüklemeden sonra videoyu oynatamadıklarını bildirdi.

Bilgisayarda Youtube Yavaş Çalışıyor Nasıl Düzeltilir

Bazen YouTube da çöküyor ve sorunla karşı karşıya kalıyorsunuz. Birçok kullanıcı, URL’yi değiştirmenin sörf hızlarını artıracağını bildirdi. Tek yapmanız gereken, gerçekleştirmek istediğiniz YouTube filmini açmak ve “www” yerine “ca” veya başka bir URL koymak ve sorunun çözülüp çözülmediğini denemek

Youtube’un Yavaş Çalışmasını Düzeltmek İçin Hızlı Kılavuz

Reklam engelleyicinizi devre dışı bırakmayı düşünün ve sorunun çözülüp çözülmediğine bakın. Flash oynatıcıda çok daha iyi arabellek hızı elde etme olasılığınız var ve bu yüzden bunu da deneyin. Hala sorunlarla karşılaşıyorsanız, mümkünse YouTube’u farklı bir web bağlantısında kullanmayı denemenizi öneririm. Tarayıcıyı yeniden başlatın ve YouTube’a tekrar uğramayı deneyin ve sorunun oluşup oluşmadığını görün.Youtube Yavaş Windows çalıştırıyor

Youtube Yavaş Windows çalıştırıyor

Bilgisayar donanımınız için en yeni sürücülere, özellikle Windows 10 için en yeni video sürücülerine sahip olduğunuzdan emin olun.

Aşırı Yüklenmiş Sunucular Sorunları

YouTube, ayda 800 milyon benzersiz isabet izleyicisine sahip olduğundan, karmaşık bir altyapıya sahip olsalar bile, yine de önemli trafik ve ara sıra oluşan ana bilgisayar hatasıyla yüklenebilirler.

İnternetiniz YouTube dışında hala iyi çalışıyorsa, sorunu yaşayan kişi büyük olasılıkla yalnızca YouTube’dur. YouTube, herhangi bir yükleme sorununu düzeltmeye çalışır.

İnternet / Yönlendirici Sorunları

Bağlantınız yavaşsa veya herhangi bir sorun yaşıyorsa, dosya indirmeleri ve film akışı gibi bant genişliği yoğun eylemlerde belirgin olabilir. Yönlendiricinizi yeniden başlatmak çoğu zaman sorunu çözebilir.

Eski Flash

Flash, kullanıcıların tarayıcıda video oynatmasına izin veren bir multimedya sistemidir. Sorunla karşılaşıyorsanız, Flash Player’ı güncelleyin. Bazı tarayıcılar Flash’ı otomatik olarak yükseltir, ancak sizinki yükseltmezse, Flash’ın en son sürümü Adobe’nin sitesinden indirilebilir.

Tarayıcı ön belleği

Bazen tarayıcı önbelleği nedeniyle, youtube’un yavaş çalışması gibi bazı ciddi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle, sorunu çözmek için önce tarayıcınızın önbelleğini temizleyin.

Umarım sorunu beğenmişsinizdir ve Youtube’da Çalıştırma yavaş sorunu giderilmiştir.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x