Hangi Torrent Siteleri Hala Çalışıyor?

3 dk okuma süresi

Hangi Torrent Siteleri Hala Çalışıyor? Bugünlerde torrent, birkaç yıl önce olduğu gibi değil. Piyasada daha yeni ve daha iyi torrent siteleri var – ancak onları Google aramasıyla bile kolayca bulamayacaksınız. Ayrıca değerli zamanınızı torrent vaat eden ama aslında sunmayan düzinelerce çöplü web sitesini kontrol ederek boşa harcamak istemezsiniz.

Bir film, oyun veya en sevdiğiniz TV şovu arıyor olun, aşağıdaki torrent siteleri listesi torrent deneyiminizi basitleştirecek ve böylece aradığınız şeyi saniyeler içinde bulmanıza yardımcı olacaktır. Dizüstü Bilgisayarınızın Ekranı İçin Kontrast ve Doygunluğu Nasıl Değiştirirsiniz?

Hala çalışan en iyi torrent siteleri hangileri?

1. The Pirate Bay – Genel olarak en iyi torrent sitesi

The Pirate Bay (TPB) 2003 yılında kurulmuştur ve en çok bilinen torrent sitelerinden biridir. Site 35 farklı dilde mevcuttur ve burada milyonlarca torrent sitesi bulabilirsiniz. Herkesin kullanması basit ve kolaydır ve sinir bozucu reklamlarla dolu değildir. Mıknatıs bağlantılarını destekler ve platformdaki ortalama indirme hızı 6,2 MB / s’dir.

2. RARBG – Yeni çıkanlar ve 4K filmler için en iyi torrent sitesi

RARBG , 2008 yılından beri faaliyet göstermektedir. Popülerliği, yüksek kaliteli torrentler ve platformu kullanım kolaylığından kaynaklanmaktadır. Sitedeki her şeyin kullanımı ücretsizdir ve platforma sürekli olarak eklenen yeni torrentler vardır. Popülerliğine rağmen, RARBG birçok ülkede yasal nedenlerle engellendi. Ancak bu bloklar insanların platforma erişimini engellememiştir ve çoğu erişim için RARBG yansıtma sitelerini kullanır. Bir VPN ayrıca engelleri aşmanıza ve siteye erişmenize yardımcı olabilir. Platformdaki ortalama indirme hızı 6,1 MB / sn’dir.

3. 1337x – Yazılım / uygulamalar için en iyi torrent sitesi.

1337x , 2007’de kurulmuş bir torrent web sitesidir ve basit, düzenli platformu ile popülerdir. 1337x’in popülaritesi 2018’de diğer torrent rakibi Kickass Torrents’ın düşmesinin ardından arttı. Site ayrıca yakın zamanda büyük değişiklikler geçirdi, düzenini iyileştirdi ve bazı ciddi güvenlik tehlikelerini ortadan kaldırdı. Web sitesi Google arama sonuçlarından yasaklanmıştır ve siteye basit bir Google aramasıyla erişemezsiniz. Bununla birlikte, platformdaki reklamlar biraz risklidir, bu nedenle işteyken veya çocukların yakınındayken siteyi açmamanız önerilir. Platformdaki ortalama indirme hızı 4,2 MB / sn’dir.

4. Torlock – E – Kitaplar ve Anime için en iyi torrent sitesi.

Torlock ayrıca kolay bir kullanıcı arayüzüne sahip bir başka popüler torrent sitesidir. E-kitap veya yüksek kaliteli Anime videoları arıyorsanız idealdir. Sitedeki bazı torrentler diğer izleyicilerde bulunamaz, ancak büyük olasılıkla popüler olanları bulacaksınız. Ancak, web sitesinde riskli reklamlar vardır ve siteye dikkatli bir şekilde erişmeniz önerilir. Platformdaki ortalama indirme hızı 4,4 MB / sn’dir.

5. Torrentz2 – Müzik için en iyi torrent sitesi.

Müziği seviyorsanız Torrentz2 sizin çözümünüzdür. Bu web sitesinde istediğiniz müziği bulabilirsiniz. Torrentz2, popüler Torrentz sitesinin yeni sürümüdür. Site minimalist bir arayüze sahiptir ve bu nedenle kullanımı kolaydır ve platformdaki ortalama indirme hızı 2,0 MB / sn’dir.

6. Zooqle – Oyunlar için en iyi torrent sitesi.

Zooqle web sitesinde bir sürü oyun torrentleri var . Site, torrent dünyasında oldukça yenidir. Site, oyun oynamak için popüler olsa da, 37000’den fazla film ve seçebileceğiniz 600’den fazla TV şovu da var. Platformdaki ortalama indirme hızı 2,6 MB / sn’dir.

Torrent kullanırken VPN kullanma nedenleri

İSS’ler yasadışı torrentleri engellemek için torrent sitelerini engelleme eğilimindedir ve Google ayrıca torrent sitelerinin arama sonuçlarında görünmesini de engelledi. Bu engellerden kurtulmak için, torrent sitelerine erişirken bir VPN kullanmanız önerilir. Bir VPN, torrent kullanırken anonim kalmanız için IP adresinizi gizler. VPN kullanmıyorsanız, ISS’nizden telif hakkı ihlali bildirimleri, ağ kesintileri ve hatta yasal işlem alma riskiyle karşı karşıya kalırsınız.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x