Facebook Videoları Mobil Cihazlara Nasıl İndirilir

5 dk okuma süresi

Facebook Videoları Mobil Cihazlara Nasıl İndirilir Facebook, kullanıcılara sadece moda, video oyunları ve diğer uygulamaları sağlamakla kalmayıp aynı zamanda eğlenceyi bilgilendirici içerikle birleştiren en popüler sosyal medya platformlarından biridir. Yani Facebook’ta, diğer bilgilendirici medya siteleri kadar önemli olduğu düşünülen küresel, ulusal ve yerel konulara dayalı içerik de alacaksınız. Facebook’ta Şubat 2021 itibarıyla yaklaşık 2,80 milyar aktif kullanıcı olduğu bildirildi.

Kullanıcılar ve fizibilite açısından çok popüler olmasına rağmen, videoları doğrudan indirmek için bir özelliğe sahip değildir, bu da Facebook’tan video indirmek için ek bir kaynağa güvenmeniz gerektiği anlamına gelir . Öyleyse, belirli bir videonun içeriğini yararlı bulursanız ve ileride başvurmak üzere saklamak isterseniz veya diyelim ki, bir videoyu izlemek için zamanınız yoksa ancak daha sonra kullanmak üzere indirmek isterseniz ne olur? Neyse ki, Facebook videolarını anında cep telefonunuza indirmenize izin verecek yollar var.

Bu makalede olduğu gibi, Facebook’tan video indirmenin yollarını bulmak için artık uğraşmanıza gerek yok, Facebook videolarını çok fazla güçlük çekmeden indirmenize izin verecek iki süper kullanışlı yöntemi açıklayacağım. 

Aşağıdakiler harika çalışan iki geçici çözümdür – böylece videoları Facebook’tan zahmetsizce indirebileceksiniz.

1. Facebook Video İndirici Uygulamalarını Kullanarak Mobil Cihazda Facebook Videolarını İndirin

(Önerilen Uygulama: FB için Video İndirici – Facebook Video İndir)

Facebook Videoları Mobil Cihazlara Nasıl İndirilir

Google Play Store’da bulunan sayısız uygulamadan doğru olanı bulmak gerçekten zor olabilir. FB için Video İndirici – Facebook Video İndir en iyi uygulamalar arasındadır ve Facebook’tan yüksek kaliteli videolar indirmek için tam olarak ne gerekiyorsa yapar ve hatta Facebook videolarını doğrudan telefonunuzun galerisine kaydeder. Uygulamayı diğerlerinden ayıran özellik, resmi Facebook web sitesinde oturum açmak için yerleşik bir tarayıcının dahil edilmesidir. Ara yüzüyle çalışmak çok kolay ve bu da video indirmeyi daha da eğlenceli hale getiriyor.

Uygulamayı kolayca indirebilirsiniz, ücretsiz olarak mevcuttur. Bu uygulamayı kullanmak için yapmanız gereken hiçbir kayıt yoktur. Sadece uygulamayı indirin ve kullanmakta iyi olacaksınız. 

Bu uygulama içinde Facebook’tan belirli bir videoyu indirmek için, önce Facebook uygulamasında videoya göz atmanız, video bağlantısını kopyalamanız ve uygulamada sağlanan alana yapıştırmanız gerekir. HD Video veya SD Video indirmeyi seçebilirsiniz, aynısını seçtikten sonra uygulama sizin için indirecektir. 

Uygulamanın öne çıkan özellikleri:

  • FB videolarını indirmek için bağlantıyı yapıştırmanın kolay adımı
  • Videoyu Facebook’ta yeniden yayınlamak için hızlı
  • FB için Video İndiricide Facebook’a göz atın
  • FB videolarını izlemek için iki kat hız
  • Videoları tam ekranda inceleyin ve çevrimdışı oynatın
  • Giriş yapmadan Facebook video indiricisi
  • Yüksek kaliteli videoları ücretsiz ve hızlı indirin

FB için Video İndiriciyi İndirin (Android)

(İPhone Kullanıcıları İçin Önerilen Uygulama: Dost Sosyal Tarayıcı )

2. Facebook Videolarını Çevrimiçi İndirin

Facebook Videoları Mobil Cihazlara Nasıl İndirilir

Facebook’tan video indirmenin başka bir yolu, çevrimiçi bir platformun kullanılmasını içerir. FBDOWN.net kesinlikle elinize alabileceğiniz en iyisidir. Web sitesi süper dostudur ve videoları nispeten daha hızlı indirmenize yardımcı olur. Web sitesi şu şekilde çalışır:

1. Adım: Feed’inizden veya zaman çizelgenizden videoya ‘Sağ Tıklayın’.

2. Adım: Ardından, ‘Video URL’sini geçerli zamanda kopyala’.

Adım 3: Şimdi FBDOWN.net’e gidin ve URL’yi yapıştırın ve ‘İndir’i tıklayın.

4. Adım: Ardından videoyu indirmeye başlamak için “Normal kalitede videoyu indir” veya “HD videoyu indir” seçeneğine tıklayın.

Bu kadar! Videonuz birkaç dakika içinde indirilecek. 

Sıkça Sorulan Sorular

Facebook videolarını androidime nasıl indirebilirim?

Facebook’tan video indirmek için yukarıda belirtilen yöntemlerden herhangi birini kullanabilirsiniz. 

Facebook’ta neden video indiremiyorum?

Kopyaladığınız bağlantının tanınabilir olup olmadığını kontrol edin. Uygulamanız bağlantıyı tanımazsa, güncellemeyi deneyin. 

Telefonumda bir Facebook videosunun URL’sini nasıl bulabilirim?

Telefonunuzda bir Facebook videosunun URL’sini şu şekilde bulabilirsiniz:

  1. Facebook’ta oturum açın ve indirmek istediğiniz videoyu bulun.
  2. Direğe 1-2 saniye basın. 
  3. Ardından, menüden “Bağlantı adresini kopyala” yı tıklayın.

Facebook videolarını indirmek için hangi uygulamayı kullanabilirim?

FB için Video İndirici – Facebook Video kasasını indir, Facebook videolarını indirmek için kullanabileceğiniz en iyi uygulamalardan biridir.

Video Downloader for FB – Download Facebook Video güvenli midir?

Kesinlikle, uygulama tamamen güvenlidir ve oyun mağazasında 4,6 puan ve çok sayıda indiriciye sahiptir. 

Facebook’tan tam kaliteli videoyu nasıl indirebilirim?

1. geçici çözümü kullanabilirsiniz, uygulama kullanıcıların Facebook’tan yüksek kaliteli videolar indirmesine izin verir. 

Facebook videolarını indirmek yasal mı?

Başkasının içeriğini kendi çıkarınız için kullanmadığınız sürece, Facebook videolarını indirmeniz tamamen sorun değildir. Zaman çizelgenizde başka bir kişiye ait bir video yayınlamak istiyorsanız, her zaman orijinal içerik oluşturucuya jenerik vermeyi düşünmelisiniz. 

En iyi URL video indirici nedir?

Fbdown.net, Facebook videolarını cep telefonunuza indirmek için kullanabileceğiniz en iyi URL video indiricileri arasındadır. Güvenilir bir kaynaktır ve çeşitli güvenlik yönergeleri sunar. Yani, Facebook’tan kolaylıkla video indirmek için bu özel indiriciye kesinlikle güvenebilirsiniz. 

Sonuç

İşte Facebook videolarını mobil cihazlara bu şekilde indirebilirsiniz . Eh, Facebook yardımcı olabilecek videolar içeriyor ve bazılarının telefonunuza indirilmesi tamamen sorun değil. Bunu yapmak için yukarıda belirtilen yöntemleri kullanmak size çok zaman kazandıracaktır. Bir dahaki sefere, indirecek kadar ilginç bulduğunuz bir videoyla karşılaştığınızda, güvenebileceğiniz kaynakları bilirsiniz. 

Kullanmayı daha uygun bulduğunuz hangisi? Facebook videolarını bir uygulamadan mı yoksa bir web sitesinden mi indiriyorsunuz? Bilmemize izin ver.

Bunun başka bir yolunun yukarıda listelenen yöntemler kadar kolay olduğunun farkında mısınız, ardından aşağıdaki yorum kutusunda aynı şeyi ping yapın? 

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

x