apple video indirme programı

5 dk okuma süresi

Apple video indirme programı Aşağıda sunulan en iyi video indirici uygulamalarıyla, herhangi bir videoyu İnternet kullanmadan doğrudan iPhone veya iPad’inize kaydedebilirsiniz. Evet, Youtube, Facebook, Twitter gibi devasa sitelerden videolarını bile indirebilirsiniz.

Kısıtlı web sitelerinden videoları atlama ve indirme yeteneklerinden dolayı bazı uygulamalar Uygulama Mağazası’ndan bulup yüklüyemezsiniz. Ancak endişelenmeyin, bunları üçüncü taraflardan kolayca yükleyebilirsiniz. Sadece okumaya devam edin ve ihtiyaçlarınıza uygun uygulamayı bulun. (Listedeki her uygulama ücretsizdir)

DoDa HD

DoDa HD , iPhone ve iPad’iniz için # 1 iOS video indiricisidir. Youtube, Facebook, Twitter dahil olmak üzere Web üzerindeki hemen hemen tüm sitelerden videolar indirebilirsiniz.

Bu uygulamayı yüklemek için Safari’yi açın ve http://utp.pw  adresine gidin ve ardından “Yeni Uygulamada İndir” düğmesine tıklayın. Web sitesi kurulumu onaylamanızı isteyecektir, devam etmek için “Yükle” ye dokunmanız yeterlidir.

Cihazınız DoDa HD’yi indirmeye ve yüklemeye başlayacaktır. İşlem bittiğinde, Ana ekrandaki simgesini göreceksiniz. Bu noktada, uygulama yüklendiğini görebilirsiniz, ancak hala kullanım için uygun değil. Doda HD üçüncü taraf kaynaktan, bunu kullanmadan önce uygulamanın geliştiricisi güvenmek gerekmektedir. Bunu yapmak için  Ayarlar> Genel> Profiller ve Cihaz Yönetimi . Daha sonra Kurumsal uygulama bölümünde, “ddit co., Ltd” ı arayın ve bu geliştiriciye güvenin. Artık Ana ekrana geri dönüp uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz!

DoDa HD kullanarak videoları indirmek için tek yapmanız gereken yerleşik web tarayıcısını kullanmak ve kaydetmek istediğiniz videoyu oynamak. Videonun başlangıcında, DoDa HD size farklı çözünürlüklerde indirebileceğiniz seçenekler sunacaktır. Sadece birini seçin ve uygulama videonuzu indirme listesine ekleyecek ve indirmeye başlayacaktır.

Videolarınız “İndirilen Video” bölümünde bulunabilir. Paylaşım sayfasını açmak için videonun altındaki paylaş düğmesine hafifçe dokunun, daha sonra Camera Roll’a, AirDrop’a başka cihazlara kaydedebilir veya diğer uygulamalara aktarabilirsiniz. Ayrıca, müziği indirilen videolardan ayrı olarak kaydetmenizi sağlayan “MP3’e Dönüştür” düğmesi de vardır.

DoDa HD, iOS cihazlarda video indirmeyi çok daha kolay hale getiriyor ve birçok güçlü fonksiyona sahip. Bununla birlikte, onaylanmamış bir üçüncü taraf geliştiriciden olduğundan,% 100 güvenli kullanımının edemem. Kişisel bilgilerinizi, uygulamanın yerleşik web tarayıcısında sağlamak istiyorsanız dikkatli olun.

Documents by Readle

Readdle Documents  , iOS cihazlarda dosya yönetimi için en iyi uygulamalardan biridir. Ek indirme yönetimi özellikleriyle, iOS indirici uygulama alanında sağlam bir rakip olarak da düşünülebilir.

Uygulamaya, araç çubuğundaki küçük pusula simgesine dokunarak erişebileceğiniz yerleşik bir web tarayıcısı gelir (iPhone’da bu, sağ alt köşede, iPad’de, soldaki menüde). Bir dosyayı, örneğin bir videoyu indirmek için doğrudan URL’ye erişmeniz yeterlidir. Dokümanlar daha sonra aşağıdaki ekran görüntüsünde olduğu gibi bir kaydet iletişim kutusu getirecektir.

Dosyayı yeniden adlandırmaktan veya klasörü değiştirmekten çekinmeyin. Kaydet’e dokunduğunuzda, video / dosya indirilmeye başlayacaktır. Uygulamanın İndirilenler bölümünü açın, iptal etmek için X ile indirme dosyasını orada görebilirsiniz. Video kaydedildikten sonra, bu X küçük bir gözle değiştirilecek, dosyayı içeren klasörü açmak için üzerine dokunun.

Bu uygulamayı kullanarak Youtube, Twitter, Facebook, Videolarını indire bilirsiniz. Web tarayıcısı, bu sitelerdeki videoları kaydetmenize yardımcı olmak için “SaveFrom.net” gibi çevrimiçi bir indirme web sitesiyle birleştirilebilir.

Sadece kaydetmek istediğiniz videonun URL’sini kopyalayın, web tarayıcısını açın, “SaveFrom.net” e gidin ve URL’yi kutuya yapıştırın. SaveFrom saniyeler içinde sizin için indirme linkleri oluşturacaktır. Şimdi normal olarak indirmeye başlayabilirsiniz.

Varsayılan olarak, Belgeler web tarayıcısından indirilen tüm dosyaları Belgeler bölümünde “Yüklemeler” adlı klasöre kaydedecektir. Dâhili bir medya oynatıcısı da içerdiği için videonuzu uygulama içinden izleyebilirsiniz. Ya da videoyu Camera Roll’a kopyalayabilirsiniz.

Dokümanlar bölümünde, “Fotoğraf Albümleri” adlı bir klasör bulacaksınız. Stok Fotoğraflar uygulamasını temsil eden klasör. Dolayısıyla, videonuzu Camera Roll’a taşımak için dosyayı sadece bu klasöre taşımanız gerekir. Sadece üç noktayı tıklayın, “Taşı” yı seçin, ardından “Kamera Rulosu” → “Kamera Rulosuna Taşı” yı seçin.

Bittiğinde, Fotoğraflar uygulamasını açabilir ve videoyu oradan izleyebilirsiniz. Dokümanları silerseniz, tüm verileri ve belgeleri de silineceğinden, videolarınızı Kamera Rulosuna kaydetmek daha güvenlidir.

Bu sadece güçlü bir dosya yöneticisi uygulaması değil, Belgeler belge görüntüleyici ve editör, zip files , bulut servis yöneticisi gibi çok daha güçlü özelliklere sahip. Bu uygulama tüm düzeylerde tüm iOS kullanıcıları için gerçekten yararlı ve bu yüzden ilk tavsiyem. Videoları, Video Rulosu’na aktarmak için daha basit bir yol sağlayan ücretsiz bir video indirici istiyorsanız, bir sonraki uygulama aradığınız şey olabilir.

MyMedia

MyMedia , Dokümanlar kadar çok yönlü değildir, ancak ihtiyacınız olan her şey videoları hızlı bir şekilde indirmenize yardımcı olabilecek bir indirme yöneticisi uygulamasıysa, bir göz atmaya değecek bir seçenektir.

Dokümanlardan farklı olarak, bu uygulama, bir indirme iletişim kutusunu anında göstermek yerine, dosyayı indirip yüklememeyi veya doğrudan URL’ye eriştiğinizde açmanızı seçmenizi sağlar. “Aç” seçeneğini belirlerseniz, uygulama videoyu normal şekilde akışa geçirir ve oynatır. “Dosyayı indir” seçeneğini belirlerseniz, dosyayı adlandırmanızı ve hemen indirmeye başlamanızı ister.

İndirilen videolar Medya sekmesinde bulunabilir. Bir dosyaya dokunun, MyMedia, video oynatma, Camera Roll’a kaydetme, Diğer Uygulamalar ‘da Aç ve Dosyayı Dışa Aktar seçeneklerini içeren dosya menüsünü getirecektir.

MyMedia, Belgeler ile aynı şekilde çalışır. Bu nedenle, alternatif olarak Youtube, Facebook, Twitter, … Videolarını yukarıda gösterilen yöntemi kullanarak indirebilirsiniz.

MyMedia ayrıca çoklu eş zamanlı ve arka plan yüklemeleri, indirme işlemlerini yeniden yükleme gibi ekstra özellikleri desteklemektedir. Bu yüzden, güçlü bir indirme yöneticisi arıyorsanız, kesinlikle bu uygulamayı denemelisiniz.

Telif hakkıyla korunan içeriğin yasa dışı çoğaltılmasını veya dağıtımını teşvik etmez ya da göz ardı etmez. bunu unutmayın.

Yapılan Yorumlar
  • Mustafa dedi ki:

    Boyle bir uygulama bulamadım appstore da. Taze bilgi varmı konu ile ilgili

    • BESIR KURT dedi ki:

      Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Yorumunuzda belirtmiş olduğunuz gibi bazı uygulamalar kaldırılmış bu yüzden makalemizi güncelledik.

Bir Yorum Yapın

x