Windows 10’da Emülatörsüz Android Uygulamaları Çalıştırma

Windows 10’da Emülatörsüz Android Uygulamaları Çalıştırma Arama devi Google’ın mobil işletim sistemi olan Android, pazar payının% 75’ine yakın. Android Mağazasında (Google Play olarak adlandırılır) milyonlarca ücretsiz uygulama vardır.

Önemli sayıda PC kullanıcısı Android telefon kullandığından ve Android uygulamalarının ve oyunlarının çoğu Windows 10 için kullanılamadığından, Microsoft, Windows 10’daki yerleşik Telefon uygulamasını kullanarak Android uygulamalarını Windows 10’a getirmektedir.

Windows 10’da Android uygulamaları kullanmak için Android telefonun ekranını Windows 10’a yansıtın

Windows 10'da Android uygulamalarını öykünücüler olmadan çalıştırın

Elbette, Windows 10’da Android uygulamaları ve oyunları çalıştırmak için pek çok Android emülatörü var, ancak Telefonunuz BlueStacks , Windows Android ve YouWave gibi emülatörler olmadan Windows uygulamalarını Windows 10’da çalıştırmayı mümkün kılar. Bunun yanı sıra, bu emülatörlerin kullanımı kolay değildir.

Telefon uygulamanız zaten Windows 10 PC’nizden gelen manifatura ve Android telefonunuzdaki fotoğraflara doğrudan Windows 10 masaüstünüzden erişmeyi destekler. Telefonunuz artık Windows 10 masaüstünde Android telefon ekranını yansıtma ve böylece milyonlarca Android uygulamasını ve oyununu Windows 10’a getirme kabiliyetine sahip.

Şu anda Beta’da olan ve herkes tarafından erişilemeyen Telefon Ekranı özelliği, Android telefonunuzun ekranını Windows 10 bilgisayarında yansıtmanıza olanak tanıyan, Telefonunuzdaki yeni bir özelliktir.

Android telefonun ekranını Windows 10’da yansıtmak için gerekenler

Telefon uygulamanızı kullanarak Windows 10’da Android telefonun ekranını yansıtmak için bazı gereksinimler vardır.

# Android telefonunuzda Android 7.0 veya üzeri çalışıyor olmalı

# Düşük enerji çevresel rolünü destekleyen Bluetooth radyolu Windows 10 PC . Çoğu bilgisayar desteklemiyor!

# Build 18335 veya üstü Windows 10’u oluşturur

# Android telefon Bluetooth aralığında ve içinde olmalıdır

Telefonunuz ve PC’niz yukarıda belirtilen tüm gereksinimlere uysa bile, Android telefonun ekranını şu anda yalnızca Samsung Galaxy S8 / S8 + / S9 / S9 + telefonlarında ve 18335 veya daha sonraki sürümlerde çalışan Surface Go’da mevcut olan özellik olarak yansıtamayabilirsiniz.

Windows 10’da Android uygulamalarını çalıştırmak için Telefonunuzu nasıl kullanabilirsiniz?

Bu özellik yaygın olarak kullanıma sunulduğunda, bu makaleyi Windows 10’da Android uygulamalarının ekran görüntüleri ile nasıl çalıştırılacağı ile güncelleyeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Windows android uygulamaları çalıştırma Windows 10’da Emülatörsüz Android Uygulamaları Çalıştırma için yorumda bulun

    Windows 10’da Emülatörsüz Android Uygulamaları Çalıştırma için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Windows 10’da Emülatörsüz Android Uygulamaları Çalıştırma için ilk yorumu yapabilirsin.