WhatsApp’ın yeni bir özelliği var – nasıl etkinleştirileceğiniz aşağıda.

GÜVENLİK yükseltmesi, WhatsApp kullanıcılarının sohbetlerini özel olarak muhafaza edebileceği anlamına gelir – ancak can sıkıcı bir durum söz konusudur.

WhatsApp hakkında şirketten yeni bir güncelleme hoş bir gizlilik artırmak sayesinde elde etmek için ayarlanmış olabilir.

Mesajlaşma uygulaması, milyar artı müşterileri için hizmeti daha güvenli hale getirme girişiminde iki faktörlü kimlik doğrulamayı tanıtıyor.

Bununla birlikte, şirket, bu özelliğin yararlı olmadığı kadar rahatsız edici olduğunu iddia eden bazı raporlarla şirketin umduğu gibi yeni korumaya karşı oldukça müteşekkir olmayabilir. WhatsApp’ın yeni bir özelliği var – nasıl etkinleştirileceğiniz aşağıda.

WhatsApp dışarı rulo ayarlanır iki adımlı doğrulama önümüzdeki birkaç gün içinde tüm kullanıcılarına.

Geçen yıl WhatsApp beta sürümünde ilk kez tanıtılan bu özellik, kullanıcıların WhatsApp ile bir telefon numarası kaydettikleri her seferinde altı basamaklı bir şifre girmeleri gerektiği anlamına geliyor.

Şans eseri, özellik isteğe bağlıdır, yani kullanıcılar gerektiğinde devre dışı bırakmayı seçebilir.

Iki faktörlü kimlik doğrulamasını etkinleştirmek için, kullanıcılar WhatsApp son sürümü gerekir ve daha sonra gidin gerektiğini Ayarlar> Hesap> İki adımlı doğrulama>

Şifrenizi unuttuysanız, WhatsApp ayrıca bir yedek e-posta adresi kaydetme seçeneği de içerir.

Bu, altı haneli numarayı hatırlayamıyorsanız, bunun yerine e-posta adresinizi girebilirsiniz ve WhatsApp size iki faktörlü kimlik doğrulamayı devre dışı bırakacak bir bağlantı içeren bir e-posta gönderir. WhatsApp’ın yeni bir özelliği var – nasıl etkinleştirileceğiniz aşağıda.

WhatsApp, kullanıcıları unuttuğundan emin olmak için ‘periyodik olarak’ şifresini girmesini isteyeceklerini söylüyor.

Bu olacak ne sıklıkta kesin detay var, haftada bir kez sıklıkta olması olabilir düşündürmektedir.

Ancak bu bile çok fazlaysa, özellik, bir şifre girmek zorunda kalmadan uygulama içinden devre dışı bırakılabilir.

Bu ayın başlarında şirket, uygulamanın hareketlerinizi izlemesini sağlayacak yeni bir özellik test ettiğini ve kişilerin istediğiniz zaman bulunduğunuz yeri takip edebilmesine izin verdiğini açıkladı.

Canlı Konum İzleme özelliği, kullanıcıların mevcut konumlarını gerçek zamanlı olarak bir sohbet ya da grup görüşmesinin üyelerine sunmasına olanak tanır – arkadaşlar buluşma sırasında birbirlerini bulmalarına yardımcı olur. WhatsApp’ın yeni bir özelliği var – nasıl etkinleştirileceğiniz aşağıda.

Yeni ekleme, kullanıcıları bir, iki veya beş dakikalık aralıklarla etkinleştirebilen bir opt-in özelliği olacak.

Gizli halde kalmak istemiyorsanız gizliliğinizi tehlikeye atmadan, size uygun zamanlarda konumunuzu paylaşmanıza izin vermelidir.

WhatsApp yakında kullanıcıların izin verebilir hatırlamak ya da zaten teslim edilmiştir mesajları düzenlemek iptal sohbet uygulaması içinde kişilerinize.

Bu özellik, kullanıcıların yanlışlıkla gönderilen iletileri, aksi halde yazım hatalarına veya yazım hatalarına neden olan tüm metinleri düzenlemelerine veya tamamen iptal etmelerine olanak tanır. WhatsApp’ın yeni bir özelliği var – nasıl etkinleştirileceğiniz aşağıda.

WhatsApp’ın iOS sürümünde gönderilen bir mesaja basıp basılı tutmak şimdi küçük menüde iki yeni seçenek içeriyor.

Düzenle mesajın içeriğini değiştirmenize izin verirken, Geri Alma, mesajı sohbetten çekmenizi sağlar – sanki hiç varolmamıştır.

Ne yazık ki, mesajınızı iptal etme özelliği, alıcı metin görmediğinde çalışacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. WhatsApp’ın yeni bir özelliği var – nasıl etkinleştirileceğiniz aşağıda. için yorumda bulun

    WhatsApp’ın yeni bir özelliği var – nasıl etkinleştirileceğiniz aşağıda. için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak WhatsApp’ın yeni bir özelliği var – nasıl etkinleştirileceğiniz aşağıda. için ilk yorumu yapabilirsin.