Whatsapp çevrimdışı görünme ve mesaj okuma gönderme

Whatsapp çevrimdışı görünme ve mesaj okuma gönderme Ayrıntılara girmeyeceğim, ancak bazılarımız çevrimiçi görünmeden bazen WhatsApp mesajına cevap vermeniz gerekebilir. Bu yazıda, çevrim dışıyken mesajlara nasıl cevap verileceğini anlatacağım.

Whatsapp rehberindeki Kişilerin sizi çevrimiçi görüp sizi işinizden alıkoymak istemediğinizden bazen çevrimdışı olarak gözükmek isteye bilirsiniz? Birkaç saat önce gönderdiğiniz ileti için yanıtınızı bekleyen bir kişi var, ancak uzun bir konuşma başlatmak istemediğiniz için cevap vermeyi düşünmüyorsunuz? Bu tür durumlardan kaçınmanın bir yolu (hatta iki tanesi) vardır; bu nedenle, arkadaşlarınızın (veya eski bir kişinin) sizi rahatsız etmesini önlemek için bir mesaja çevrimiçi görünmeden yanıtlamanızı sağlayacak iki yöntem mevcuttur.

Bir bildirimden aldığınızda

Nougat‘ı çalıştıran bir cihazınız varsa (ya da emin değilim, Oreo) en kolay yolu mesajın doğrudan bildirimden yanıtlanmasıdır. Açılır menüyü açın ve iletiyi uygulamayı açmadan yanıtlayın; bunun yerine bildirimdeki Yanıtla düğmesini tıklayın.

Bir Android Wear smartwatch’a sahipseniz (Akıllı Saat) , WhatsApp iletilerine doğrudan saatten yanıt verebilir ve çevrimiçi görünmekten kurtula bilirsiniz. İletiyi yalnızca tüm konuşmaya bakarak Yanıtla tıklamadan yanıtlarsanız çevrim içi olmazsınız.

WhatsApp mesajını Çevrimdışı cevaplama

  • Akıllı telefonunuzda Wi-Fi’yi ve mobil ağ bağlantısını devre dışı bırakın.
  • WhatsApp’ı ve ilgi duyduğunuz sohbeti açın.
  • Mesajı yazın.
  • WhatsApp’ı kapatın.
  • Kablosuz bağlantıyı veya mobil ağ bağlantısını yeniden etkinleştirin.
  • WhatsApp mesajı çevrimiçi olmadan göstermeye başlayacak.

Unsene ile Gizli modda bir WhatsApp iletisi nasıl okunur

Görünmeyen, WhatsApp, Telegram, Viber ve Facebook Messenger mesajlarını çevrimiçi görünmeden görüntülemenizi sağlayan bir uygulamadır. Bu program çevrimdışı iletilere yanıt vermenize izin vermez,

Mesajlaşma uygulamalarınızda her bildirim aldığınızda, farklı renklerle özelleştirebileceğiniz Görünmez bir uyarı alırsınız. WhatsApp sekmesini tıklatarak iletiyi okuyabilirsiniz ve kişi, yalnızca WhatsApp’da Yanıtla‘yı tıklattığınızda iletiyi okuduğunuzu bilecektir. Ardından, WhatsApp uygulamasına yönlendirileceksiniz ve tekrar görünür olacaksınız.  not: uygulama her zaman gruplarla düzgün çalışmaz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Whatsapp çevrimdışı görünme ve mesaj okuma gönderme için yorumda bulun

    Whatsapp çevrimdışı görünme ve mesaj okuma gönderme için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Whatsapp çevrimdışı görünme ve mesaj okuma gönderme için ilk yorumu yapabilirsin.