Twitter’dan gelen mailler nasıl engellenir?

Twitter’dan gelen mailler nasıl engellenir? Twitter’dan e-posta bildirimleri almak uygun değil mi? Yani, kontrol etmeniz gereken tüm kayıtlar ve hesaplarla, e-posta hesabınızdaki güncellemeleri görmeyi takdir edebilirsiniz, değil mi? En azından güncellemeleri görmek için Twitter hesabınıza giriş yapmaya devam etmek zorunda değilsiniz.

E-postanıza giriş yapmanız yeterlidir (normalde zaten yapıyorsunuz) ve Twitter’daki bağlantılarınız hakkında bilmeniz gereken şeylerde güncellenirsiniz.

Eğer böyle hissetmiş olsaydın hoş olurdu, ama ya sinirlendiysen? E-postanızın bu Twitter güncellemelerinden arınmış olmasını dilediyseniz ne olur? E-posta hesabınızı yalnızca kendiniz için istiyor ve yalnızca arkadaşlarınızdan veya müşterilerinizden e-posta alıyorsanız ne olur?

Arkadaşlar, her zaman bir seçeneğin var! Durumunuz ikincisiyse, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız, bu nedenle Twitter’dan e-posta bildirimi almaya devam etmeniz gerekmez.

Twitter’dan gelen mailleri engellemeniz için yapmanız gerekenler?

  1. Twitter hesabınıza giriş yapın
  2. Ardından , sayfanın sağ üst tarafındaki açılır oku içeren “dişli” simgesini tıklamanız gerekir . Bu simgeyi “yeni bir tweet oluştur” düğmesi ve arama çubuğu arasında görebilirsiniz.
  3. Açılır menüden “Ayarlar” seçeneğini tıklamanız gerekiyor . Seni farklı bir sayfaya götüreceğim.
  4. Ardından , sayfanın sol tarafındaki “E-posta Bildirimleri” bağlantısını tıklamanız gerekir .
  5. Sayfanın sağ tarafındaki seçeneklerin değiştiğini görmelisiniz. Kontrol edilen bazı kutular göreceksiniz ve bazıları değil. Bu kutular e-posta bildiriminiz özel sayfanızdır. Eğer varsa hepsini işaretini , o zaman Twitter’dan tek bir e-posta bildirimi almaz.
  6. Ancak, Twitter’dan belirli e-postaları almak istiyorsanız, onay kutusunu işaretleyin ve e-posta almak istediğinizi kontrol edin.

Tüm bu adımlardan geçtikten sonra probleminiz zaten çözülmüş olurdu. Artık Twitter’dan tek bir e-posta almayacaksınız.

Artık e-posta hesabınızı kendiniz yapmaya başlayabilir ve çevrenizdeki mevcut olaylar hakkında Twitter’dan bildirim almayı durdurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Twitter’dan gelen mailler nasıl engellenir? için yorumda bulun

    Twitter’dan gelen mailler nasıl engellenir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Twitter’dan gelen mailler nasıl engellenir? için ilk yorumu yapabilirsin.