Twitter’da Gece Modu Nasıl Etkinleştirilir?

Bunu yapmak için en yeni uygulamalardan biri resmi Twitter uygulamasıdır . Bu, gözleriniz için iyi bir haber çünkü gece boyunca hafif bir arka plan üzerinde koyu bir metin yerine koyu bir arka plan üzerinde hafif bir metni okumak daha rahattır.

Bu çok beklenen özellik sadece Android için piyasaya sürüldü ve eğer bir iOS kullanıcısıysanız, zor şanslar dostum. Şimdilik, sadece karanlık modu sunan Tweetbot gibi uygulamalara bağlı kalmanız gerekecek. Daha sonra, bu güncellemenin iOS için yayınlanıp yayınlanmayacağı konusunda resmi bir kelime bulunmuyor. Sadece bekleyip izlemeliyiz.

Resmi app Gece modu aslında oldukça güzel. Normal beyaz arka planını koyu lacivert bir renkle değiştirir ve metnin rengi siyahdan beyaza değişir ve arka planı çok iyi vurgular. Bence, uygulamanın gece modu normal moddan daha havalı görünüyor. Bu yeni yeni özelliğin diğer üçüncü taraf twitter uygulamalarından kullanıcılara resmi olarak geçişini tetikleyeceğinden eminim.

Android için Twitter’da gece Modu açma

Yani, tüm android kullanıcıları, burada resmi Twitter uygulamanızda gece modunu etkinleştirmek için adımlar:

  1. Yapmanız gereken ilk ve en önemli şey, Twitter uygulamanızı en son sürüme güncellemektir. Bu durumda, 25 Temmuz tarihinde yayımlanan versiyonu 6.7.0 ise th hatta onlara güncelleme böylece, 2016 Tüm sürümler piyasaya sonrası 25 Temmuz yanı özelliği vardır.
  2. Uygulama telefonunuzda güncellendikten sonra, yapmanız gereken bir sonraki şey, arka planda hala çalışıyorsa uygulamayı öldürmektir. Bundan sonra, uygulamayı tekrar açın ve ekranın solundan menüyü dışarı kaydırın.
  3. Son olarak, gereken Gece modu geçiş düğmesini görebileceksiniz. Karanlık modu açmak için açın ve normal izleme moduna geri dönmek için onu kapatın. Bu kadar basit.

Bu çok basit bir uygulama. Karanlık modun günün belirli saatlerinde veya belirli aydınlatma koşullarında otomatik olarak tetiklenmesinin bir yolu yoktur. Bir şey kesinlikle hiçbir şeyden daha iyi değildir ve bu moddan çok hoşlanıyor olabilirsiniz ki, her zaman bunu sürdürmeye karar verebilirsiniz. Öyleyse Google Play Store’da bir göz atın ve orada mutlu bir şekilde tweet yaparak gece sosyal hayvanları edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Twitter’da Gece Modu Nasıl Etkinleştirilir? için yorumda bulun

    Twitter’da Gece Modu Nasıl Etkinleştirilir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Twitter’da Gece Modu Nasıl Etkinleştirilir? için ilk yorumu yapabilirsin.