Spotify’da Silinmiş Çalma Listesi Nasıl Kurtarılır

Spotify’da Silinmiş Çalma Listesi Nasıl Kurtarılır Hiç istemediğin bir şeyi sildin mi? Her uygulamanın kayıp dosyaları kurtarmak için bir işlemesi vardır ve Spotify da kendine ait bir özelliği sahip.

İyi haber şu ki, silinmiş bir Spotify listesini kurtarmak kolay bir işlem. Sonunda oynatma listenizin keyfini çıkarmaya geri dönebilir ve oynatma listesini sıfırdan oluşturmaya baştan başlamanıza gerek kalmaz.

Silinen Spotify Listesi Nasıl Kurtarılır

Silinen Spotify çalma listelerini kurtarmak için Bilgisayarınıza Spotify web oynatıcısını açman kurmanız gerekecez. Uygulama bilgisayarınızda yoksa, Spotify’ın resmi sayfasından indirebilirsiniz.

Uygulama açıldığında, adınızın sağındaki açılır menüye tıklayın. Hesabı tıklayın ve tekrar oturum açmanız gerekecek.

Hesaba genel bakış sayfasında, sol tarafta Oynatma Listelerini Kurtar seçeneğini göreceksiniz.

Oynatma Listesini Kurtar seçeneğini tıkladığınızda, silinmiş oynatma listelerinin bir listesini göreceksiniz. Bu çalma listelerinin yanı sıra, silindikleri tarihi, başlığı ve çalma listesinin kaç şarkının olduğunu göreceksiniz.

Sağda yeşil bir Geri Yükleme seçeneği göreceksiniz.

Geri Yükle seçeneğine tıkladıktan sonra, çalma listesi sağda yeşil renkte vurgulanacak ve Spotify onu geri yüklenen olarak etiketleyecektir. Diğer çalma listelerine eklenip eklenmediğini kontrol etmek için kitaplığınıza gidin ve geri yüklenen çalma listesini arayın.

Gördüğünüz gibi, Spotify çalma listesini sildiğiniz için pişman olursanız hepsi kaybolmaz. Bu talimatları izleyerek, silinmiş herhangi bir oynatma listesini kurtarabilirsiniz. Hangi şarkı listesini sildiğiniz için pişman oldunuz? Aşağıdaki yorumlarda bana haber verin ve paylaşım başlasın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Spotify’da Silinmiş Çalma Listesi Nasıl Kurtarılır için yorumda bulun

    Spotify’da Silinmiş Çalma Listesi Nasıl Kurtarılır için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Spotify’da Silinmiş Çalma Listesi Nasıl Kurtarılır için ilk yorumu yapabilirsin.