Mac ve Windows için En İyi 5 En İyi Video Sıkıştırma Yazılımı

Mac ve Windows için En İyi 5 En İyi Video Sıkıştırma Yazılımı YouTube, Facebook, Google Drive ve Vimeo gibi bir videoyu doğrudan yüklerken Time & Internet Verilerinizi kaydetmek ister misiniz?

Akıllı telefonunuzdan bir Video çekerken veya videonuzu video düzenleyiciden dışa aktardığınızda. Fark etmiş olabileceğiniz gibi, videonuzun boyutu çok yüksektir ve videoları yüklemek veya paylaşmak çok zaman alır. Bugün Bu yazıda en iyi video sıkıştırma yazılımlarını ele alacağız. Bu, Filmlerinizin ve Video Klip boyutunun kaliteden ödün vermeden azaltılmasına veya sıkıştırılmasına yardımcı olacaktır.

Verileriniz için mücadele ediyorsanız veya videoyu başarılı bir şekilde yüklemeyi bekliyorsanız. Endişelenmenize gerek yok. Video sıkıştırma yazılımı sayesinde video boyutunuzu kolayca azaltıp Google Drive’a veya Sosyal Platform’a veya WhatsApp’a yükleyebilirsiniz. Çevrimiçi videoları sıkıştırmak için birçok Ücretsiz Yazılımlar mevcuttur. Bugünkü makalemizde sizler için önerilen en iyi video sıkıştırma yazılımı listesini derledim.

5 Üst düzey ve En İyi Video Sıkıştırma Yazılımı

Bu listede, videoyu herhangi bir formatta kolayca dönüştürebileceğiniz veya YouTube vb. İçin videoları sıkıştırabileceğiniz 5 en iyi video sıkıştırıcı yazılımını paylaştım.

Wondershare Video Converter Ultimate

Wondershare Windows ve Mac OS için en ucuz Video Converter, Downloader, Ekran Kaydedici programlarından biridir. Videonuzu profesyonel olarak 30X’te daha hızlı dönüşüm hızıyla kolayca üretebilir veya sıkıştırabilirsiniz. MP4, AVI, MKV, MOV, YouTube gibi 1000 adet optimize edilmiş format ve Apple, Samsung, Google Huawei, Sony vb.Wondershare video dönüştürücü hakkında en iyi şey, VR Converter, Screen Recorder, GiF Maker, DVD Burner, Downloader gibi birçok şey için kullanılabilir ve aynı zamanda bu yazılım aracılığıyla doğrudan Videonuzu cihazınıza Aktarabilirsiniz. Bu yazılımı Windows işletim sisteminde indirebilirsiniz.

Hızlı Genel Bakış

Oldukça kolay Sıkıştırılmış Videolar
30 kat daha hızlı dönüşüm hızı.
İndir, Kaydet, Video meta verileri, GIF yapımcısı, TV’ye video yayını, VR dönüştürücü vb.
Free Presets (Normal, Apple vb.)
Ücretsiz DVD Şablonları ve brülör.
Desteklenen İşletim Sistemi: Windows, Mac OS.

2. HandBrake

HandBrake: Açık Kaynak Video Dönüştürücü 
HandBrake, popüler ücretsiz video sıkıştırma yazılımıdır. Açık Kaynak Video Dönüştürücü için de bilinir. Videonuzu bu yazılımdan kolayca optimize edebilir veya sıkıştırabilirsiniz. En gelişmiş özellikler arasında birçok Çıkış seçeneği üzerinde kodekler bulunur: H.264, MKV, MPEG4, AAC.

Video Çözünürlüğü Boyutunu ayarlayabilir, Filtreleri ayarlayabilir, Video kalitesini (Ortalama Bit hızı kbps), ses parçasını, altyazı parçasını vb. Yapılandırabilirsiniz ve Video için çok sayıda Hazır Ayar Kompozisyonu mevcuttur. Bu yazılımı Windows, Mac, Linux’ta indirebilirsiniz.

Hızlı Genel Bakış

Videoları tüm platformda sıkıştır
Video Sıkıştırma süreleri videonun kalitesine bağlıdır.
Önceden Geliştirilmiş Hazır Ayarlar ve birçok gelişmiş özellik.
Windows, Mac OS, Linux üzerinde çalışır.

3. Pavtube Video Converter

PavTube Video Converter, Windows PC ve Mac OS için en popüler ve favori video düzenleme yazılımlarından biridir. H.265 / HEVC kod çözme / kodlama yeteneği de dahil olmak üzere özelliklerin listesi vardır. Bu size H.264 kodekinden çok yüksek kaliteli videolar sunar. Video düzenleme, Görüntüyü Kırp ve Kırp, görüntüyü yakalama, anlık görüntü yakalama vb. İçe aktarabilirsiniz. Ayrıca, ön ayarlar, parametreler ve bit hızlarını kendiniz daha yüksek bir seviyeye göre özelleştirebilirsiniz.

Bu program, 6X daha hızlı bir dönüşüm hızı sağlamak için NVIDIA’nın CUDA teknolojisini ve ATI Stream (AMD APP) teknolojisini destekler ve aynı anda birden fazla videoyu başka bir biçime dönüştürebilir ve videoyu oluştururken çok fazla zaman kazanmanıza yardımcı olur.

Hızlı Genel Bakış

Hemen hemen tüm popüler formatlarda video kodlayın.
Video ve ses ayarlarını kolayca özelleştirebilirsiniz.
1080p HD video ve çoklu formatlı cihazları dönüştürün.
6X daha hızlı dönüşüm hızı
Kırpma, Kırpma, Efekt Ekle, Filigran, Bölme vb.
Desteklenen İşletim Sistemi: Windows ve Mac OS

4. Prism Video Converter

Prism Video Converter: NCH tarafından desteklenmektedir
Prism, en kapsamlı çok formatlı video dönüştürücülerden biridir. AVI, MPG, VOB, ASF, WMV, MP4 vb. Gibi tüm popüler formatları desteklemektedir. Dakikalar içinde herhangi bir HD veya Daha küçük video dosyalarını dönüştürebilir veya sıkıştırabilirsiniz. Ayrıca, Ekranınızdaki Çıktı Videoları Dönüştürmeden Önce videoyu önizleyebilirsiniz.

Ayrıca burada sıkıştırma / kodlayıcı oranları, çözünürlük kare hızı ve çıkış video dosyası boyutunu küçültmek için kolayca ayarlayabilirsiniz. Bu yazılımı 30 günlük bir deneme süresinde ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Hızlı Genel Bakış

Videoyu Dakikalara Sıkıştırmak için Kolayca
Daha Hızlı Dönüşüm Hızı
Orijinal videoyu Dönüştürmeden Önce Önizle
Video Efekti, Metin Altyazısı, Döndür ve Çevir, Filigranı Özelleştir
Windows ve Mac OS’de çalışır

5. Hibrid

Hybrid, bir filmi sıkıştırmak için başka bir en iyi araçtır. x264, x265 ve daha fazla formatı destekler. Bu araç, entegre bir bit hızı hesaplayıcısı ve tek başlığı / bölümleri kodlama yeteneği ile birçok gelişmiş özellik ile birlikte gelir ve birçok seçenek mevcuttur.

Hızlı Genel Bakış

Profil Filtreleri Ses, Video vb.
Desteklenen aac kodlayıcıları: qaac, fdk, faac vb.
Video Kalitesine / Boyutuna Göre İşlem
Platformda İşler (Linux / Mac OS X / Windows)

Genel Bakışım

Ben şahsen tüm aracı kullandım ve burada gözden geçirdim. Yukarıdaki video sıkıştırma yazılımlarından herhangi birini kullanıyorsanız. Deneyiminizi duymak isterim. Aşağıdaki yorumlarda düşüncelerinizi bana bildirin!

Bu yayını yararlı bulursanız,Bu makaleyi Facebook, Twitter ve Google Plus’ta paylaşmanız beni mutlu eder.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Mac ve Windows için En İyi 5 En İyi Video Sıkıştırma Yazılımı için yorumda bulun

    Mac ve Windows için En İyi 5 En İyi Video Sıkıştırma Yazılımı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Mac ve Windows için En İyi 5 En İyi Video Sıkıştırma Yazılımı için ilk yorumu yapabilirsin.