iPhone 8: Apple’nin tarihi telefonu 10. Yıldönümü ile ilgili şimdiye kadar bildiğimiz her şey

Yeni iPhone’lere daha da yakınlaştıkça, yeni söylentiler Apple’ın planlarıyla ilgili önceden bazı beklentileri takviye ediyor. Yakın zamana kadar, Apple’nin 10’uncu yıldönümü sürümü, iPhone 8 için ciddi olarak etkileyici yeni donanım ve yazılım hazırladığı düşünülüyordu

Şimdi, Apple’ın yeni telefonlarını iki aşamalı olarak çatal hale getirebileceği mırıltılar duyuyoruz. Şirket, (nispeten) daha ucuz bir seçenek olarak, orta sınıf bir “S” güncelleme yayınlayarak, mevcut nesil iPhone 7 ve 7 Plus’ın yeniden canlandırılması için birkaç yeni çan ve ıslık ekleyebilir. Yıllar boyu gelişmekte olan tüm beklentileri karşılamak için yüksek kaliteli bir iPhone 8 beklentiler arsında

Ve bazı söylentiler bunun gerçek olduğunu göstermektedir iPhone 8  bir kez daha bir telefon neler yapabileceğini yeniden belirleyecek olağanüstü bir atılım olacak gibi – 10 yıl önce Apple muhtemelen bu kadar büyük beklentilere cevap verebilir mi? Apple’ın olağan programına sadık kalsalar, telefonun veya telefonların Eylül başında piyasaya çıkmasını bekliyoruz. O zamana kadar, iPhone 8’de söylenti çılgınlığını ilgi ile takip ediyoruz. iPhone 8: Apple’nin tarihi telefonu 10. Yıldönümü ile ilgili şimdiye kadar bildiğimiz her şey

IPhone 8’de görebileceğimiz bazı özellikler
Apple’ın yeni nesil işlemci (belki de A10X veya A11)
Cam ve paslanmaz çelik gövde
Genişletilmiş veya kenardan kenara görüntüleme
Kablosuz şarj etme
Sanal ev düğmesine (veya belki de hiçbir ev düğmesi)
Geliştirilmiş su direnci
Çift lensli kamera özellikli AR yetenekleri
Apple kalemi için destek
Dokunmatik Kimliğe alternatif olarak Iris tarayıcı
Kırmızı dâhil yeni renkler
1.000 doları aşan ağır bir fiyat etiketi
IPhone 8, iPhone 7S, iPhone 10, iPhone X – ya da tamamen başka bir şey denilecek mi?

Buraya iPhone 8 diyoruz, ama gerçekte, şirketin sonraki iPhone’u tam olarak ne ad vereceğini kestirmek zor. Apple’ın bazen numaralandırmaya gelişigüzel bir yaklaşımı vardır ve birden fazla yeni model ve fiyat noktası imkânı ile mantıklı görünen birkaç isim vardır. Apple’ın orta sıklete “S” yenilgisini 2017’de yenilemesinden önce, iPhone 7S ve iPhone 7S Plus (Japonca blog Macotakara ve diğerleri tarafından rapor edildiği gibi). iPhone 8: Apple’nin tarihi telefonu 10. Yıldönümü ile ilgili şimdiye kadar bildiğimiz her şey

Kuşkusuz, yeni nesil iPhone 8’i söylemek mantıklı olacaktır. Ancak Apple, iPhone 10 gibi sol alanda, cihazın 10. doğum gününe başıyla selamlayarak veya Mac OS X geleneğinde (X, 10’uncu Roma rakamı olarak) bir şeyle bize her zaman vurabilirdi.

1,000 dolara veya daha fazlasına mal olabilir

Fast Company raporları iPhone 10. yıldönümü baskısı fazla 1.000 $ mal olabilir. Tüm söylentilerin öne sürdüğü özelliklerin her fiyat listesine dâhil olup olmaması muhtemel. Apple, iPhone 7S ve iPhone 7S Plus ürünlerini de piyasaya sürdüyse, daha az amiral gemisi modelleri ve daha az Premium malzeme görevi görebilir.

IPhone kablosuz şarj alacak mı?

Şubat 2017’de Apple, kablosuz şarjı destekleyen bir iPhone 8’in potansiyel habercisi olan Kablosuz Güç Konsorsiyumuna katıldı. Geçtiğimiz yıl The Verge , Apple’ın kablosuz şarj uzmanları üzerinde çalıştıklarını bildirdi ve Nikkei Asian Review , Apple’ın ana üretim ortaklarından biri olan Foxconn’un 2017 iPhone için kablosuz şarj modülleri hazırladığını bildirdi.

Cam vs çelik vs. alüminyum

Olabilir  kullanılan alüminyum gövde  iPhone 7 ve iPhone 6S, uygun bir DigiTimes tarafından rapor Söylentinin. İddiaya göre, Apple yeni bir cam ve çelik gövde tasarımı kullanacak olan 5,8 inçlik yeni bir iPhone üretiyor; Daha önce söylentiler, Foxconn ve Jabil imalatçılarının paslanmaz çelik çerçeve ve çerçeve ile bir araya getirilmiş iki cam levha kullanarak bir şasi inşa ettiklerini öne sürülmüştü iPhone 8: Apple’nin tarihi telefonu 10. Yıldönümü ile ilgili şimdiye kadar bildiğimiz her şey

DigiTimes raporu, alüminyum alaşımlı bir gövde özelliğine sahip 4,7 inçlik 7S modelini de işaret ediyor. Beklenen 5,5 inçlik iPhone 7S Plus’ın kompozisyonu henüz teyit edilmemiş. Olası bir seramik gövdeyle ilgili daha eski söylentiler solmuş gibi görünüyor (şu an için).

IPhone’u gözünüzle (veya yüz tanıma )ile açın

Alman sitesi Handy Abovergleich ve DigiTimes , iPhone 8’in telefonun kilidini açmak için gömülü bir iris tarayıcıya sahip olabileceği teorisini açıkladılar – mevcut Touch ID özelliğinin şık bir yinelemesi. Paralel bir söylenti, bir sonraki iPhone’un yüz tanıma teknolojisini mevcut parmak izi tarayıcı kimlik doğrulama sistemine alternatif (veya belki de ilave) olarak destekleyeceği yönünde bir söylenti.

Samsung’un Galaxy Note 7 iris tarayıcı ile donatılmıştır ilk telefonları arasında – ve o belirli özelliği, telefonun ilgisi olduğunu belirten değer

Reklam öğeleri için bir iPhone Pro

Handy Abovergleich, standart iPhone 8 Plus ve iPhone 8 Pro gibi birden çok iPhone 8 modelini de tasvir etti. Daha da ilginç Apple tarafından sahte yolunu takip olabilir sitenin teorisi iPad Apple’ın kalemi destekleyecek bir iPhone Pro ile bu sanatçılara ve el yazısı tutkunları oluşturmak notlar almak ve fotoğrafları işlemek için daha manuel bir yol vere bilir.

Apple ve oled ekran?

Hakkında söylentiler bir kenar kenara, OLED ekran, Apple sonra artık daha fazla ağırlığa sahip bildirildi gelen milyarlarca dolarlık anlaşma 60 milyon OLED ekran panelleri satın Samsung göre, Ekran Kore Herald. Kasım 2016 yılında, Wall Street Journal sonraki iPhone kavisli ve / veya OLED ekran, arka arkaya bir imkânı içerebilir bildirdi yankılandı Apple analisti Ming-Chi Kuo tarafından.

Tabii ki bunların hiçbiri o kadar sınırı zorlamıyor. Samsung bir süredir ekranlarında bu teknolojiyi kullanıyor. Galaxy S8’in ön yüzde 90 oranında ekrana sahip olacağı yönünde bir söylenti var – ve Xiaomi Mi Mix’in 6,4 inç ekran neredeyse tüm yüzünü kaplıyor.

Tekrar ‘eve’ gitmek mümkün olmayabilir

Ekranı uzatmanın bir yolu, ev düğmesini tıkmak olacaktı. 2015’te Apple, şeffaf parmak izi algılayıcı için bir patent hazırladı. Ve iPhone 7’nin katı hal tuşu, basınca duyarlı ekran ve gittikçe artan kapasitede Siri ile artık bir fiziksel ev düğmesine mi ihtiyaç duyuyoruz?

Tüm bu fazladan gayrimenkullerle birlikte, Apple üst ve alt çerçeveleri inceltebilir ve aynı boyuttaki vücuda daha büyük bir ekran sıkıştırabilir. Tabii ki, Apple dosyaladığı patentlerin bir kısmını bile ticarileştirmiyor – bu yüzden bir slam dunk’tan çok uzak.

suya dayanıklı iPhone

Elbette, Apple Yıldırım limanını tıkarsa, görünüşte telefonu suya ve diğer müdahaleci maddelere karşı çok daha dayanıklı hale getirecektir. Aslında, Kore Herald, bir sonraki iPhone’un, mevcut neslin IP67’sine kıyasla daha yüksek bir su direnci derecesine sahip olacağını bildiriyor; bu puan tutmak için. Yine, bu kategoride, Apple yakalamak oynuyor olacak: 2016 yılından itibaren Samsung Galaxy S7, IP68 sertifikalı. iPhone 8: Apple’nin tarihi telefonu 10. Yıldönümü ile ilgili şimdiye kadar bildiğimiz her şey

 iPhone kırmızı renk şeçeneği olabilir

Yeni renkler, Apple’ın 10. yıldönümü iPhone’unun önemini işaretlemenin kolay bir yolu olacaktır. Aralık 2016’da, bir “Jet White” iPhone 7 göstermek amacıyla ortaya çıkan bir video ortaya çıktı. Macotakara, Apple’ın yeni beyaz, siyah ve yumuşak metalik paletine ekleyebileceğini ve sıraya kırmızı koyacağını bildirdi – bu tür bir geri arama Daha ucuz iPhone 5C’nin seçenekler gökkuşağı.

Güçlendirilmiş gerçeğe portal olarak kullanılan kameralar

Apple CEO’su Tim Cook bugünlerde çift mercekli kameralar hakkında çok şey konuşuyor. Muhtemelen, bir cihazın sanal dünyayı gerçek dünyaya yansıtmasına yardımcı olabilirler. (Google alanındaki diğer telefonlar zaten bunu yapıyor – kötü olsa da .)

Bir sonraki iPhone’un dünyayı tarayabileceği ve üzerinde 3B nesneleri üzerine hassas bir şekilde yerleştirebilen çift objektif bir kamera ile donatılmış olması mümkündür. Örneğin, böyle bir iPhone, kamerayı yönlerine doğrulturken insanları veya nesneleri tanıyabilir. (Apple, iOS 10’un yüz tanıma yazılımı ile böyle bir şey yapmış durumda zaten .)

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. iPhone 8: Apple’nin tarihi telefonu 10. Yıldönümü ile ilgili şimdiye kadar bildiğimiz her şey için yorumda bulun

    iPhone 8: Apple’nin tarihi telefonu 10. Yıldönümü ile ilgili şimdiye kadar bildiğimiz her şey için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak iPhone 8: Apple’nin tarihi telefonu 10. Yıldönümü ile ilgili şimdiye kadar bildiğimiz her şey için ilk yorumu yapabilirsin.