instagram üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu

instagram üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu Instagram çevrimiçi bir fotoğraf ve video paylaşım sosyal ağ hizmetidir. Kullanıcıların, telefonlarında fotoğraf, video çekebilecekleri ve takipçileri ile paylaşabilecekleri bir platform. Ancak bazen kullanıcı bir hatayla karşılaşabilir ve uygulamayı kullanamayabilir. Ortaya çıkabilecek hatalardan biri “ Üzgünüz, isteğinizle ilgili bir sorun oluştu ”, bu çoğunlukla kullanıcılar hesaplarına giriş yapmaya çalıştığında olur.

Instagram’da ‘İsteğinizle İlgili Bir Sorun Var’ Hatasına Neden Olan Neden?

Araştırmamıza göre, bu özel sorunun nedeni spesifik değil ve bir takım nedenlerden dolayı ortaya çıkabilir. En dikkat çekici olanlardan bazıları:

 • Sunucular Aşağı: Sık karşılaşılan ve temel sorun Instagram sunucuları aşağı olacak. Bu sorun geçicidir ve birkaç dakika olabilir.
 • Cihaz veya Şebeke: Cihazınız, üzerinde kullanılan her uygulamanın verilerini tutar. Bazen, bozuk bilgiler uygulamalara giriş yaparken sizi karıştırabilir. Aynı şey ağınız için de geçerli.
 • Giriş verileri: Bu, en azından, giriş bilgileri ile Instagram hizmetleriyle iletişim kurmayan bir hata veya sorun olabilir.

Şimdi problemin doğası hakkında temel bir anlayışa sahip olduğunuza göre, yöntemlere doğru ilerleyeceğiz. Herhangi bir çatışmadan kaçınmak için bu çözümleri verildikleri sıraya göre denemeniz önerilir.

Sunucuların kapalı olup olmadığını denetleyin.

Başka bir şey denemeden önce, Instagram sunucularını kontrol etmelisin. “DownDetector” ile çevrimiçi olarak kontrol edebilir veya herhangi bir sorunla karşı karşıya olup olmadıklarını arkadaşlarınıza sorabilirsiniz. Bu çok sık olmaz, ancak Instagram kullanıcılar için giriş sorununa neden olabilecek servis problemini alabilir. Yani bu durumda bekleme daha iyi olacak.

Diğer Ağları ve Aygıtları Denetleme

Şimdi sorun Instagram sunucularından değildi, muhtemelen kontrol etmeniz gereken sonraki şey; Tarayıcıda ve farklı cihazda oturum açmak için Bazen, telefonunuz nedeniyle yalnızca sizin için olabilir. Başka aygıtları denemek en azından size sorunun aygıtınızla ilgili olmadığını söyleyecektir. Ayrıca bazen IP adresinden dolayı problem olabileceğinden farklı ağlar deneyin. Ancak başka yollardan giriş yapamıyorsanız, sonraki yöntemi kontrol etmeye çalışın.

Telefon Numaranızı Sıfırlayın

Bu numara birkaç kullanıcı için işe yaradı, bunu yapmak biraz zor ama bu sorunu çözebilir. Sadece hesabınıza kaydedilen telefon numarasını sıfırlamanız gerekir. Numaranız yoksa veya bir hesapta zaten bir numara varsa, şu adımları izlemeniz yeterlidir:

 1. Bir bilgisayarda Instagram hesabınıza giriş yapın.
 2. “ Profili Düzenle ” ye gidin ve telefon numaranızı ekleyin veya değiştirin Hesaba telefon numarası ekleme Not: Zaten varsa, bir süre diğerini koymayı deneyin. Telefon numarasını “Profili Düzenle” de düzenleme
 3. Şimdi, Instagram uygulamana git
 4. Şifremi unuttum seç
 5. Telefon numarasını kullanarak giriş yap bağlantısını seçin
 6. Kısa mesajdaki kodu girin
 7. Bu kontrolden sonra giriş yapabilirseniz

Uygulamayı klonla

Üçüncü taraf uygulamasını kullanarak Instagram’ı klonlayabilir ve sonra giriş yapmayı deneyebilirsiniz. Bazen, cihazınızdaki bu uygulama için kaydedilen ayarlar bu tür hatalara neden olabilir. Yani uygulamayı klonlamak size yardımcı olabilir.

 1. Google oyun deposunda ” parallel space  ” arayın
 2. Uygulamayı yükle ve aç
 3. Ardından, tüm uygulamayı cihazınıza yükler
 4. Klonlama için Instagram seçip dokunun “  add to parallel space  ”
 5. Şimdi oradan uygulamayı açın ve giriş yapmayı deneyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. instagram üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu için yorumda bulun

  instagram üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak instagram üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu için ilk yorumu yapabilirsin.