Facebook Profilinize kim bakmış

Facebook Profilinize kim bakmış? “Dünya açlığının nasıl bitirileceği” değil de, muhtemelen son on yılın en sık sorulan soruların başında gelmektedir. Ne de olsa, kendimizi eşsiz olarak hissettiğiniz şeyleri oluşturmakta hiç zorluk çekmiyoruz, Peki neden birisinin profilinizi görüp görmediğini bilmek istiyorsunuz? en çok merak ettiğim konulardan biridir bu bunu yorum olarak bildirirseniz çok sevinirim

Google de arama yaptığınızda yukarıda ki sorunun binlerce çeşidini ve bir sürü bunun hakkın da yazılmış makaleleri bulabilirsiniz. Peki birçok makalede yazıldığı gibi, çeşitli uygulamalar ve bir sürü vaatler veren site bulabilirsiniz. Gerçekten, bu makalelere inanıyor musunuz  Facebook profilinizi kimlerin görüntülediğini bilmek için gerçekten bir yolu var mı?

Hayal kırıklığına hazır olun

Bunun en eski ve en yaygın Facebook masallarından biri olmasına rağmen, pek çok kullanıcı hala bunun mümkün olduğunu söylüyorlar. Ancak tüm bu soruların en kısa cevabı “hayır” yanılıyor yada sizleri kandırıyorlar demek istemezdim ama gerçek bu. Facebook’a göre de, bu bilgileri elde etmeniz mümkün değildir. Eminim şuan şöyle diyorsunuzdur Niye ya? Yukarıda da belirttiğim gibi Facebook Profilime kim bakmış gibi yalanlara inanmamanızı tavsiye ederim. yani demem o ki boşuna kendinizi yormayın büyük filozofun dediği gibi insan ya meraktan gerisini siz anladınız 🙂 onun için kendinizi kasmayın

Yazımı beğendiyseniz paylaşmayı unutmayın. Yazım da eksiz veya sizin de katkıda bulunmak için bazı fikirleriniz varsa yorumlarınızla lütfen bize bildirin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Facebook Profilinize kim bakmış için yorumda bulun

    Facebook Profilinize kim bakmış için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Facebook Profilinize kim bakmış için ilk yorumu yapabilirsin.