En iyi torrent siteleri (2017)

6 dk okuma süresi

En iyi Torrent Sitesi (2017) Filmler, müzik ve daha fazlası için en iyi torrent siteleri En popüler torrent siteleri şu anda The Pirate Bay gibi eski favorilerin yanı sıra bunların arasına yeni katılar  KAT, RARBG, Limetorrents ve 1337X gibi çok popüler siteleri içermektedir.

en iyi torrent sitesinin her zaman peşinde olduğunuz yüksek kaliteli sitelerin olduğu, tablonun içinde bulacağınız gibi torrent sitelerinin geniş ve kapsamlı bir listesini oluşturduk aşağıda verdiğimiz listede umarım aradığınızı bula bilirsiniz Codeturkiye.com telif hakkıyla korunan dosyaların yasadışı paylaşımına göz yummadığını lütfen unutmayın! Bu sayfanın altındaki yeni torrent kullanıcıları için tüm sorumluluk reddi ve uyarılarımızı inceleyin.

En İyi Torrent Siteleri 2017

Aşağıda, torrent sitelerinin büyük bir listesi bulunmaktadır, daha fazla veya daha az içerisinde aramak istediklerimiz sıralanmıştır.

 Not: Bu sayfadaki son güncellemeden en az bu tablodaki tüm torrent siteleri çalışmaktadır. Bir giriş eklememiz veya çıkarmamız gerekiyorsa bize bildirin.

Torrent Sitesi Ne Seviyoruz
The Pirate Bay Bu site bir klasik! TPB Uzun süredir bir enkarnasyonda ya da başka bir yerde dolaşıyor ve torrentler burada güvendi ve her zaman burada güvenilir.
RARBG Bu torrent sitesi P2P meraklıları içindir. Kaliteli, yüksek çözünürlüklü torrentlerle doludur. Burada kalite ile ilgili, miktar değil.
1337X Yaşlı veya daha belirsiz torrentlerden sonra iseniz, 1337X sizin için olabilir. Torrent veritabanları neredeyse diğerlerinden daha büyük değildir, ancak yalnızca sizin ne yaptınız olabilir.
LimeTorrents Bu, aramanız sırasında atlamak istemediğiniz bir torrent sitesidir. Kullanıcılar, veritabanlarının boyutunu ve meşru dosyaların sıklığını sever.
TorrentDownloads TorrentDownloads’daki süper basit torrent ayrıntı sayfasını çok seviyoruz. Bu, bunu denemek için yeterli bir neden olur, ancak büyük veri tabanı ve torrentlerin yüksek kalitesi bunu mükemmel bir seçim haline getirir.
Demonoid Demonoid sitesi, 2003 yılından bu yana birçok farklı alan adı altında sellere destek vermektedir. Bu özel bir üyelik topluluğudur, bu nedenle katılmak için davetiye almanız gerekir.
IsoHunt Ayrıca 2003 yılında başlayan IsoHunt çok değişikliğe uğradı ancak en yeni enkarnasyonunda bile çok popüler bir torrent arama motorudur.
YTS.AG Lansmandan kısa bir süre sonra TIFY / YTS taklitçısı olarak sıklıkla silinen çoğu kullanıcı, YTS.AG torrentlerini kaliteli ve okunaklı buluyor .
Torrentz2 Bu, onlarca torrent sitesinde torrent arayan süper torrent dizinine benziyor. Sitemizdeki tam listeyi dizin sayfamızdan görebilirsiniz.
KAT Bu süper popüler torrent sitesi resmi olarak “Kickass Torrents” olarak adlandırılır ve çeşitli ayna sitelerinde yaşar.
TorrentProject TorrentProject dizine eklenmiş yaklaşık 10 milyon torrente sahiptir ve sık sık belirtti.
TorrentFunk Bu, “doğrulanmış” durum göstergesi ve kullanıcı yorumlarını nedeniyle az bir bölümde oldukça popüler bir torrent sitesidir.
Torlock Bu, beklediğiniz “hayali sahte torrent” sitesidir. Site aslında bulduğu sahte sel başına kullanıcılarına 1 dolarlık ücret öder.
EZTV Buradaki her torrenti bulamazsınız, ancak kullanıcılar, bulduğunuz torrentlerin kalitesinin sürekli iyi olduğunu söylüyor.
Dünya Çapındaki Torrentler WWT’nin ana sayfasındaki agresif sıçrama ekranını bir kenara bırakın, bu torrent dizini bir göz atın.
Sky Torrents Büyük bir veri tabanı ve oldukça temiz bir arayüz ile bu milyonlarca güçlü torrent koleksiyonunun, sıkça duyduğumuz şey olduğunu merak etmiyoruz.
BTScene Temiz bir arayüz ve sinir bozucu reklamların nispeten eksik olması BTScene’yi favorilerimizden biri yapar.
Torrents.me Bu meta torrent sitesi diğerleri arasında çok özel değil, ancak ana sayfasındaki şaşırtıcı gösterge tablasını seviyoruz. Eğer bir veri nerd ve bir torrent fanatiğiniz varsa, yaptıklarından çok memnun olacaksınız.
iDope IDope torrent sitesi, yalnızca yenilikçi iDope Android uygulaması için söz etmeye değer. Akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden doğrudan P2P dosya paylaşımı yapın!
YourBittorrent Temiz arabirim, bu torrent araştırmacısını denemek için büyük bir neden… Özellikle BitTorrent’i kullanmaya yeni başladıysanız.
Monova Güzel, temiz bir tasarım burada vakit geçirmek için yeterli neden. Reklamcılık bazen bir mesele olabilir, ancak bunun üstesinden gelebilirseniz, bu büyük bir torrent sitesidir.
Toorgle Bu, 450’den fazla sel sitesinden veritabanlarını bir yere çeken, bir “meta” torrent arama motorudur.
Seedpeer Büyük bir torrent veri tabanı ile Seedpeer aramak için harika bir yer olmuştur. Arayüz bazıları kadar güzel değil, ancak hala çok kullanışlı bir site.

Yeni BitTorrent Sitesi Kullanıcıları İçin İpuçları

Yıllarca torrentleri indirip tohumlamış olanlarınız muhtemelen çok fazla yardıma ihtiyaç duymaz, ancak torrentlere yeniyseniz yeni kaynakları okurken çok mutlu olacaksınız.

Öncelikle, Torrent Dosya Paylaşımımızı Tavsiye Ediyoruz: Yeni Başlayanlar İçin Bir Rehberdir. İşte BitTorrent dosya paylaşımının nasıl çalıştığını, kendinizi nasıl koruyacağınızı ve sonradan izlediğiniz film ve müziklerle mümkün olan en güvenli ve etkili şekilde nasıl geçileceğini öğreneceksiniz.

İkincisi, ancak muhtemelen daha da yararlı, İzleyeceğimiz makalesi. Bu gerçekten büyük bir sorundur ve yeni birinin kendisinin ya da onun endişe etmesi gereken bir şey olduğunu düşünmeyebilir. Burada sizi zararlı bir şekilde dışarıda bırakacak çok sayıda torrent sitesi arama ipucu var.

Ayrıca, sel sitelerindeki reklamların NSFW çeşitliliğine doğru kaymasını çok fazla önemsiyoruz, dolayısıyla bunlardan birini bunlardan birinde genel bir bilgisayarda kullanmaya veya diğerleri karşısında kullanmaya karar verdiğinizde bunu aklınızda bulundurun.

Son olarak, bu sitelerden herhangi birini ziyaret etmeden önce tamamen güncelleştirilmiş antimalware yazılımını çalıştırdığınızdan emin olun.

Feragat ve Torrent Hukuki Uyarı

codeturkiye telif hakkıyla korunan materyalin yasadışı paylaşımına izin vermez. P2P dosya paylaşım teknolojisi tamamen yasal olmakla birlikte, P2P aracılığıyla ticaret yapılan dosyaların çoğunun telif hakkı vardır.

Telif hakkıyla korunan bu dosyaların yüklenmesi sizi minimum düzeyde Türkiye ,ABD, Kanada, Avustralya ve İngiltere’de bir dava açma riski altına sokar.

Bu davalar çoğunlukla, telif hakkıyla korunan materyalleri açıkça kopya edip dağıtan kullanıcı gruplarına karşı açılan davaya yönelik davalar karşın, bazı davalar bireysel kullanıcılara örnek teşkil etmeyi hedeflemektedir. Bu P2P sivil davaları çok gerçekçi ve başarılı olup olmamalarına rağmen, sanıklar üzerinde genellikle aşırı finansal ve duygusal bir yük oluşturuyorlar.

Buna ek olarak, İnternet Servis Sağlayıcınız , indirdiğinizin geçmişini serbest bırakmayı ve potansiyel telif hakkı davacılarınıza etkinlik yüklemeyi seçebilir.

Genel olarak, ne kadar çok veri indirip yüklerseniz, telif hakkı koruma grupları tarafından dava açma riski o kadar yüksek olur.

 

 

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x