Beats kulaklıkları Mac bilgisayara bağlama

Beats kulaklıkları Mac bilgisayara bağlama Apple’ın sahip olduğu Beats, bir ses jakına takılan küçük kulak içi tiplerden Bluetooth kullanarak bağlanan kafa üstü kablosuz kutulara kadar birkaç farklı kulaklık türü yapar. Kablolu kulaklıkları bağlamak, Mac’inizdeki ses jakına takmakla ilgilidir. Ancak kablosuz olanlarla, o kadar basit görünmeyebilir. Bu makalede, Beats’ı Mac’inize nasıl bağlayacağınızı göstereceğiz. Beats Solo 3 veya Beats X’i Mac’inize nasıl bağlayacağınızı bilmek istiyorsanız, okumaya devam edin.

Kablosuz Beats kulaklıkları Mac’inize bağlama

Yapmanız gereken ilk şey, Beats kulaklıklarınızdaki güç düğmesini bulmaktır. Bu, sahip olduğunuz kulaklık modeline bağlı olarak değişir. Emin değilseniz, onlarla birlikte gelen el kitabını veya hızlı başlangıç ​​kılavuzunu kontrol edin.

Ayrıca Mac’inizle eşleştirmeye çalışmadan önce kulaklığınızın şarj edildiğinden emin olmalısınız. Yeterli güce sahip olduklarından emin olmak için, başlamadan önce beş dakika boyunca bir USB şarj cihazına takmaya değer.

kablosuz Beats kulaklıklarını Mac'inize bağlayın
 1. LED yanıp sönmeye başlayana kadar güç düğmesini basılı tutun.
 2. Mac’inizde Apple menüsünü tıklayın ve Sistem Tercihleri’ni seçin.
 3. Bluetooth’u seçin.
 4. Cihaz listesinden Beats kulaklıklarınızı seçin.
 5. Eşle’yi tıklayın.

Beats’larınız artık Mac’inizle eşleştirildi ve ona bağlandı. Kulaklıkları en son hangi cihaza bağlandıklarını hatırlar ve menzil içinde olduklarında otomatik olarak yeniden bağlanırlar.

Ancak, bunları iPhone veya iPad gibi başka bir cihazla kullanıyorsanız, bunları Mac’inize manuel olarak yeniden bağlamanız gerekir. Bunu yapmak için Beats’lerinizi açın, menü çubuğundaki Bluetooth menüsünü tıklayın, fareyi kulaklıkların üzerine getirin ve Bağlan’ı seçin. Alternatif olarak, Sistem Tercihleri’nde Bluetooth’a gidebilir, bunları listeden seçebilir ve Bağlan’a basabilirsiniz.İpucu

Bluetooth kablosuz bağlantıları, kulağınızdaki Bluetooth yongasına bağlanmak için Mac’inizdeki bir Bluetooth yongasını kullanır. Mac’inizdeki kaynaklarda çok fazla kullanılmasa da, zaman zaman bağlantı sorunlarıyla karşılaştığınızı görebilirsiniz.

Beats ve Mac’iniz arasındaki Bluetooth bağlantısında sorun giderme

Beats’ınızı yeniden bağlama konusunda sorun yaşıyorsanız, Bluetooth bağlantısında nasıl sorun giderebileceğiniz aşağıda açıklanmıştır

 1. Apple menüsüne gidin ve Sistem Tercihleri’ni seçin.
 2. Bluetooth’u tıklayın.
 3. Cihaz listesinden Beats’larınızı seçin.
 4. “X” i tıklayın ve Cihazı Unut’u seçin.

Ardından, yukarıdaki talimatları izleyerek Beats’ınızı MacBook’unuzla eşleştirin.

Beats kablosuz kulaklıklar, ister evde, ister bir kafede veya bir uçakta olun, Mac’inizde müzik veya podcast dinlemenin harika bir yoludur. Bunları Mac’inize bağlamak, yukarıdaki adımları kullanarak basittir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Beats kulaklıkları Mac bilgisayara bağlama için yorumda bulun

  Beats kulaklıkları Mac bilgisayara bağlama için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Beats kulaklıkları Mac bilgisayara bağlama için ilk yorumu yapabilirsin.