Apple Watch’te WhatsApp Messenger Uygulamasını Nasıl Kullanabilirim?

Apple Watch’te WhatsApp Messenger Uygulamasını Nasıl Kullanabilirim? WhatsApp Messenger dünyanın her zaman en popüler metin mesajlaşma uygulamalardan biridir; insanlara sohbet etmek ve fotoğraf ve video paylaşmak için harika bir platform sağlar.

Bir noktada, birçok kullanıcı, iMessage üzerinden WhatsApp kullanmayı tercih eder; çünkü çapraz platform hizmetleri sunuyor; çapraz platform hizmetleri nedir? bu, bir fotoğrafın veya videonun bir iPhone’dan bir Android cihaza kolayca paylaşılabileceği anlamına gelir.

Sorun ne?

Artık dünya her geçen gün modernleştikçe insanlar akıllı telefonlarından akıllı ekranlarına geçiyor. Birçok kişi, Apple Watch’ini metinlere cevap vermek için kullanmayı ve diğer bazı küçük görevleri yapmalarını tercih ediyor.

Bu durumda, WhatsApp’ı Apple Watch’da kullanma olanağı bahsediyorum. Bu, insanlar hakkında çok konuştukları gördüğüm bir şey. Ne yazık ki, resmi WhatsApp Messenger uygulaması Apple Watch’te desteklenmediği için bunu yapmak şuan için mümkün değildir.

Neden WhatsApp Apple Watch’da destek Sunulmuyor?

Ekranın boyutu açık bir nedendir. WhatsApp gibi bir uygulamayı Apple Watch’e taşımak zor bir iştir. Bir sürümü olsa bile, kullanıcıların fotoğraf, belge veya diğer gelişmiş özellikleri göndermesine izin vermek yerine düz bir metin mesajı hazırlama gibi temel özellikleri sağlayacaktır.

Şu anda Apple Watch’e WhatsApp Messenger uygulamasını kurmanın hiçbir yolu yoktur. Ancak sizin için kısmi bir çözümümüz var.

Gelen iletileri yanıtlama

Bu yöntemle, en azından Apple Watch’inizde gelen herhangi bir gelen WhatsApp iletilerine yanıt verebilirsiniz.

 1. WhatsApp’ın en son sürümünün yüklü olduğundan emin olun
 2. iPhone, Ayarlar> Bildirimler> WhatsApp Messenger’a gidin
 3. Bildirime İzin Ver ve Bildirim Merkezinde Gösteri etkinleştir
 4. Rozet Uygulama Simgesi ve Sesleri isteğe bağlıdır
 5. Ana ekranınıza dönün ve İzleme uygulamasını açın
 6. İzlediklerim> Bildirimlere
 7. WhatsApp bulana kadar uygulamalar listesi boyunca ilerleyin
 8. Yanındaki düğmeyi aç / kapat

Hızlı İpucu: Apple Watch’ Rahatsız Etmeyin modunu da devre dışı bıraktığınızdan emin olun.

Bu yöntem, muhtemelen sizlerin tamamen istediği bir şey değildi. Apple Watch’te tam olarak desteklenen bir WhatsApp uygulaması gibi bir şeyin yakınına gelmediğini anlıyorum. Ancak, şimdilik, gelen metinlere cevap yazabilmeniz tek işinizdir.

Herhangi bir sorunuz varsa bize bildirin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Apple Watch’te WhatsApp Messenger Uygulamasını Nasıl Kullanabilirim? için yorumda bulun

  Apple Watch’te WhatsApp Messenger Uygulamasını Nasıl Kullanabilirim? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Apple Watch’te WhatsApp Messenger Uygulamasını Nasıl Kullanabilirim? için ilk yorumu yapabilirsin.