Yurt dışından Alınan Telefonların Sim Ağ Pin Kilidi Açma

4 dk okuma süresi

Yurt dışından Alınan Telefonların Sim Ağ Pin Kilidi Açma Yurt dışından telefon mu aldınız yada çok seyahat ediyor ve telefonunuzu başka ülkelerde kullanmak mı istiyorsunuz? Mevcut operatörünüzden sıkıldınız mı ve sözleşmeniz bitmeden yeni bir tanesine geçmek mi istiyorsunuz? Samsung telefonunuzun kilidini açmak diğer kartlardan SIM kartları kullanmanıza ve ağlarına bağlanmanıza olanak tanır. Telefonunuzun kilidini operatörünüzle konuşarak açabilirsiniz.

Operatörünüzle İrtibata Geçin

Operatörünüzü arayın ve kilit açma politikasını sorun. Belirli bir süre geçtikten veya sözleşmenizin süresi dolduktan sonra operatörlerin çoğu telefonunuzun kilidini açar. Sözleşmenizin hala devam etmesi durumunda, telefonun kilidini açmak için erken bir sonlandırma ücreti ödemeniz gerekebilir.
 • İş için denizaşırı ülkelerde kullanmak için kilitli bir telefona ihtiyacınız olduğunu açıklarsanız, kilidini erken açabilirsiniz.

Değiştirmeyi planladığınız operatörle iletişim kurun. Birçok taşıyıcı, rakiplerinden birinden geliyorsanız bir telefonun kilidini açmaktan mutluluk duyar. Değiştirmek istediğiniz operatörü arayın ve telefonunuzun kilidini açmak istediğinizi söyleyin.

 • Samsung telefonunuz için kodları arayın. Telefonlar büyüdükçe, genel kilit açma kodları genellikle üretici tarafından sağlanır. Kodların mevcut olup olmadığını görmek için telefon modeliniz için internette arama yapın.

SIM kilidini App dolandırıcılığı

Yapmamanız gereken ilk şey Google Play’e gidip SIM kilit açma araçlarını aramaktır. Bu hizmetler çok kötü bir üne sahip ve olası dolandırıcılıklardan daha fazla. En iyi ihtimalle, telefonunuzun kilidini sizin için açmazlar.

Dikkat

Ayrıca kaçınmanız gereken, indirme sitelerinde ve Bittorrent ağında öne çıkan indirilebilir “telefon kilit açma araçları” dır. Bunlar genellikle Truva atları ve diğer kötü amaçlı yazılımlarla bağlanmadığından daha fazladır ve kilidini açmaya çalıştığınız telefona çok nadiren uygundur.

Ücretli bir Kilit Açma Hizmetini Kullanma

 1. Telefonunuzun IMEI / MEID numarasını alın. Kilit açma kodları sipariş ettiğinizde bu benzersiz tanımlayıcı numarası gereklidir. Çeviriciyi açın ve * # 06 # tuşlarını aramak için tuş takımını kullanın . 15 haneli kodla bir ekran görünecektir.

  • Kodu aşağıya kopyalayın, daha sonra kolayca geri alabilirsiniz.
 2. Saygın bir kilit açma servisi bulun. Telefonunuzu bir ücret karşılığında açabildiğinizi iddia eden çok sayıda çevrimiçi şirket var. Telefonunuzun kilidini açmak için iyi bir ödeme yaptığınız için, seçtiğiniz hizmetin iyi bir şekilde gözden geçirildiğinden ve sağlam bir garanti verdiğinden emin olun.
 3. Bir kod isteyin. İletişim ve ödeme bilgileriniz ile birlikte IMEI / MEID numaranızı vermeniz istenecektir. Ödemeniz gereken tutar, kilidin açıldığı modele ve kod alma hızına bağlıdır.

  • Bir kodun alınması için birkaç gün sürebilir, çünkü bu şirketlerin birçoğu taşıyıcılar arasındaki bağlantılara güvenir.
  • Bir kod isteme sırasında telefonunuzun bilgilerini girerken, cihazınız için çalışan bir kod almanız için her şeyin% 100 doğru olduğundan emin olun.
 4. Yeni SIM kartınızı takın. Kilit açma kodunuzu aldıktan sonra, telefonunuzu kapatın ve eski operatörünüzün SIM kartını çıkarın. Ardından, geçiş yaptığınız operatör için yeni bir tane ekleyin. SIM kart yuvaları genellikle pilin arkasında veya cihazın yanında bulunur.

  • SIM kartı bulma ve çıkarma hakkında daha fazla bilgi için bu kılavuza bakın.
 5. Telefonunuzu açın. Telefon ağına bağlanmak için kilit açma kodunu girmeniz istenecektir. Kilit açma servisinden aldığınız kodu girin.

  • Kodu girmeniz istenmesi için yeni ağın kapsama alanında olmanız gerekebilir. Bu, cihazdan cihaza değişir.
Bağlandığınızı doğrulayın. Kod doğru bir şekilde girildiyse, telefonun yeni mobil şebekeye bağlandığını görmelisiniz. Yeni ağınıza bağlanamıyorsanız, kapsama alanı kapsama alanında olduğunuzdan emin olun ve ardından telefonun kilidi açık olup olmadığını görmek için operatörle iletişim kurun.

Saygın bir Smartphone Kilid açma Servisi Bulun

Ağınız telefonunuzun kilidini açmak için istekte bulunmuyorsa, saygın çevrimiçi akıllı telefon açma hizmetlerinden birini deneyebilirsiniz. Ancak böyle bir hizmeti bulmak zor olabilir.

Kesinlikle çaresizseniz böyle bir hizmeti kullanmanızı ve ağınızın cihazın kilidini açmanın bir yolu olmadığını tavsiye ederiz. Kilit açma kodunu oluşturmak için IMEI’nizi gerektiren bu siteler düzensizdir ve PayPal üzerinden ödeme yapmanın sağladığı belirli bir miktar koruma olmasına rağmen, bunlar her zaman güvenilir değildir.

Denediğimiz bir çift www.safeunlockcode.com ve sim-unlock.net’tir , ancak bu hizmetlerin akıllı telefonunuz veya tabletiniz için çalışacağına dair bir garanti yoktur.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x