Tekken 7

Tekken 90’lı yılların oyuncularının kalbinde benzersiz bir yere sahiptir. İlk Tekken oyunu PlayStation 1’de oynanıyordu. Tekken oyunu, basit oynama yüzünden ünlü oldu: Tekken ‘de elektrik hareketlerine odaklanmış çoğu savaşçıdan (örneğin Street Fighter) farklı olarak, mücadele hep maçınızı arka arkaya uzun comboları tutmaktan ibaretti.

Paris Oyun Haftası’nda PlayStation’ın düzenlediği etkinlikte duyurulan en büyük oyunlardan biriydi ve kalabalık duyuruyu alkışlarla karşıladı. Oyun, orijinal Tekken’in PlayStation’a taşınmasından 20 yıl sonra dizinin sonuncusu olarak belirlendi ve Bandai Namco (oyun geliştiricisi), Mishima klan desteğinin sonucunu içerdiği söyleniyor.

Tekken 7 yayın tarihi:

2 Haziran 2017’de geliyor

Tekken 7 ön sipariş ve platformlar: nereden ve ne zaman ön sipariş verebilirim?

Tekken 7’yi hangi platformlarda oynamak mümkün olacak? Paris Oyunları Haftası’nda PlayStation düzenlediği etkinlikle açıklanasına rağmen  sadece PS4  değil ayriyeten oyun PC ve Xbox One geliyor. Bu oyun sadece PS4 özel bir oyun değil. Tekken 7’in kopyasını önceden sipariş etmek ve sipariş vermekle ilgili olarak, Amazon, Oyun ve diğer perakendeciler aracılığıyla talepte buluna bilirsiniz

 Ne beklenebilir ( Tekken 7 inceleme )

Neyi görmeyi bekleyebiliriz? hem çok detaylı karakterler hem de dinamik ve reaktif ortamlar üretmeye yardımcı olan Unreal Engine 4 kullanılarak oluşturulduğundan, röportajı izleyenler tarafından çok övülüyor. Aslında, Unreal Engine 4 de VR oyunlarını geliştirmek için kullanılan platformdur ve önümüzdeki PlayStation VR için de mevcut olacağı teyit  edilmiştir gibi.

Oyun Fragmanı

Bu oyunda daha fazla bilgi sahibi olmak için şu bağlantıdan video izleyebilirsiniz:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Tekken 7 için yorumda bulun

    Tekken 7 için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Tekken 7 için ilk yorumu yapabilirsin.