Sosyal ağın bazı avantajları nelerdir?

Sosyal paylaşım ağının bazı avantajları arasında açık iletişim ve ağ oluşturma olanakları bulunmaktadır. Kişisel bir seviyede, arkadaşlarınız ve ailenizin dünyadaki nerede olursanız olun bağlantı kurmasına izin verir ve bir iş düzeyinde şirketlerin çalışanlar ve müşterilerle hızlı bir şekilde bilgi paylaşmasına izin verir. Sosyal ağın bazı avantajları nelerdir?

Sosyal ağın bazı avantajları nelerdir?

Bir çalışanın mesleği ne olursa olsun, ağ oluşturma başarının yaşamsal bir parçasıdır. Sosyal medya, benzer düşünen profesyonellerle bağlantı kurmayı kolaylaştırır ve kaliteli etkileşimlerle profesyoneller iletişim listelerini önemli ölçüde büyütebilir.

Bununla birlikte, sosyal medyanın olumsuz yönlerinden birisi, kişisel bilgilerin satılmasıdır. Bu sadece katılımcının parçası olan sosyal görgü kurallarının eksikliğini yansıtmakla kalmıyor aynı zamanda gizliliklerinin güvenliğini de tehlikeye atıyor.

Bu özellikle, çalışanlar şirket ortamında sosyal medyayı kullandıklarında, yanlışlıkla şirket güvenliğini tehlikeye düşürecek bilgiler vermekle ilgilidir.Sosyal ağın bazı avantajları nelerdir?

peki sizce büyük sosyal ağlar ne kadar güvenli bilgilerimizi 3. taraf firmalarla paylaşmaları sizi ne kadar tehlikeye sokuyor? yorum yaparak fikirlerinizi belirte bilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Sosyal ağın bazı avantajları nelerdir? için yorumda bulun

    Sosyal ağın bazı avantajları nelerdir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Sosyal ağın bazı avantajları nelerdir? için ilk yorumu yapabilirsin.