Google, Android 7.1.2 Nougat geliştirici önizlemesini kullanıma sunmaya başladı

Google bugün, Android 7.1.2 Nougat’ın önümüzdeki haftalarda herkes tarafından kullanılabilecek en yeni Android sürümüne yönelik bir güncelleme geliştirici önizlemesi yayınlamaya başladığını söyledi.

Ancak güncelleme tüm Android cihazları için geçeri olmayacak. Bir Google Piksel veya Piksel XL, Google Pixel C, Google Nexus Player veya LG yapımı Nexus 5X varsa, Android Beta Programı, mühendislik Dave Burke Google Başkan Yardımcısı aracılığıyla son güncelleştirmeyi yüklemek alabilirsiniz bir yazdı blog yazısı . Burke, Huawei’nin yapımı Nexus 6P için bir güncelleme daha sonra gelecek.

Burke, “google-android-7-1-2-nougat iyileştirmelere odaklı artımlı bir bakım sürümüdür, bu nedenle bir takım hata düzeltmeleri ve optimizasyonlar ile kullanıcılar için bir takım iyileştirmeler bulunmaktadır” dedi.

Burke,yeni  güncelleme için telefonunuz destekliyorsa , önümüzdeki birkaç gün içinde güncellemeyi kabul  edip yüklüye bilirsiniz.

google-android-7-1-2-nougat- sunmaya-basladi olarak Android cihazlar sadece yüzde 0,4 üzerinde çalışan 5 Aralık . Google Desteklenen cihazlar için Android 7.1.1 yayınlanacak

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Google, Android 7.1.2 Nougat geliştirici önizlemesini kullanıma sunmaya başladı için yorumda bulun

    Google, Android 7.1.2 Nougat geliştirici önizlemesini kullanıma sunmaya başladı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Google, Android 7.1.2 Nougat geliştirici önizlemesini kullanıma sunmaya başladı için ilk yorumu yapabilirsin.