Huawei Watch 2 isteğe bağlı hücresel bağlantı ekleyecek

Huawei Watch 2 isteğe bağlı hücresel bağlantı ekleyecek Huawei Watch 2 büyük bir atılım yaparak giyilebilir teknolojiye hızlı bir giriş yaptı.Huawei Watch 2 isteğe bağlı hücresel bağlantı ekleyecek

Motorola ve Samsung gibi eski kilit oyuncuların olmamasına rağmen , Android Wear 2.0 akıllı sistemleri söz konusu olduğunda, piyasadaki tek oyun LG değildir.

Çinli üreticinin kullanabileceği bu ikinci nesil, yuvarlak, 1.4 inçlik bir ekran ve klasik tasarıma sahip 42 milimetrelik bir kronometre (deri veya paslanmaz çelikten imal edilmiş) orijinalinden “sportif” bir görünüme sahip olduğu söyleniyor )

Watch 2, isteğe bağlı olmasına rağmen en az bir önemli özellik ekleyecek: hücresel bağlantı. Dâhili bir SIM karta sahip bir sürüm, telefon aramaları yapma ve alma özelliği yanında, Wi-Fi şebekelerinin veya eşleştirilmiş bir akıllı telefonun dışındayken veri bağlantılarını sağlayacaktır.

Yeni Huawei Watch 2 Ne zaman piyasaya çıkacak?

Şirket, planlamasına aşina olan bir kişinin MWC lansman nın yapılmadığını bildirmesine rağmen, önümüzdeki ayın Barselona’daki Mobil Dünya Kongresi’nde (orijinal Huawei Saatinin başlangıcında) yeni saati sergileyeceğini ümit ediyoruz.

Sizce Huawei Watch 2 ne kadar başarılı olabilir?

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Huawei Watch 2 isteğe bağlı hücresel bağlantı ekleyecek için yorumda bulun

    Huawei Watch 2 isteğe bağlı hücresel bağlantı ekleyecek için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Huawei Watch 2 isteğe bağlı hücresel bağlantı ekleyecek için ilk yorumu yapabilirsin.