En İyi On En İyi Gif Yapma Yazılımı

En İyi On En İyi Gif Yapma Yazılımı Buradaki makale, GIF oluşturma için çeşitli araçlar hakkındadır. Dünyanın her yerinden insanlar her zaman GIF gönderip almakla meşgul. Instagram, Facebook ve WhatsApp gibi sosyal medya platformlarına katılım, GIF’lerde kullanımın çoğunu oluşturur. Bu sosyal medya uygulamalarının kullanıcıları, platformu ilginç sohbetlere katılmak için kullanıyor. GIF’ler, sohbeti ilginç ve eğlenceli kılan şeylerdir. Ayrıca, piyasada ve internette GIF’lerinizi oluşturmanıza izin veren yazılımlar var. İşte GIF yapımı için en iyi on yazılım listemiz.

1. PHOTOSCAPE


Photoscape, kullanıcılar için en iyi on GIF oluşturma yazılımı listemizde GIF animasyonu için ilk ve en çok önerilen yazılımdır. Bu yazılım, Photoscape, kullanıcı dostu bir ara yüze sahiptir ve kullanıcıların tuval boyutunu ihtiyaçlarına göre ayarlamasına olanak tanır. Ayrıca yazılım, kullanıcılar için resimlerin, arka plan renklerinin ve efektlerin hizalanması için çok çeşitli özelliklere sahiptir.

2. FILMORA


Filmora, ilgi çekici GIF’ler oluşturmak için kullanıcılar için mevcut olan en iyi yazılım alternatiflerinden biridir. Filmora yazılımı, yüz elliden fazla dosya formatını destekleyen, kullanıcılar için kapsamlı bir yazılımdır. Ayrıca, yazılımın videoları GIF’lere dönüştürmek için kolay bir süreci vardır. Bu yazılım, kullanıcılara yedi günlük deneme süresi boyunca ücretsiz olarak sunulmaktadır.

3. GIFTED MOTION


GIF oluşturmak için listemizdeki bir sonraki yazılım Gifted Motion’dır. Gifted Motion, kullanıcıların GIF oluşturmalarına olanak sağlayan kapsamlı bir yazılım çözümüdür. Bu yazılıma sahip olmanın ve düzgün çalışmasının bir şartı, kullanıcıların sisteminde Java’nın önceden yüklenmiş olmasıdır. Ayrıca, yazılımın küçük bir dosya boyutu vardır ve bu nedenle kullanıcıların indirmesini kolaylaştırır.

4. PIC GIFS


Pic GIFs, kullanıcılar için en iyi on GIF oluşturma yazılımı listemizdeki bir sonraki yazılımdır. Bu yazılım, Pic GIF’ler, kendi başına GIF oluşturmak için ünlü bir araçtır. Ayrıca, yazılım, kullanıcıların dosya boyutunu ve dosyanın biçimlendirmesini ayarlaması için çok çeşitli kapsamlı özelliklere sahiptir. Dahası, yazılım mükemmel bir hızda çalışıyor ve kullanıcıların çalışmalarını dışa aktarmalarına olanak sağlıyor.

5. EASY GIF ANIMATOR


Easy GIF Animator, ilgi çekici GIF’ler oluşturmak için size önereceğimiz bir sonraki yazılımdır. Easy GIF Animator yazılımı, kullanıcılar için afişler, hareketli resimler, düğmeler, vb. Yardımıyla GIF’ler oluşturmak için kapsamlı bir yazılım çözümüdür. Ayrıca, yazılım, kullanıcıların GIF’lerini düzenlemek ve eklemek için geniş bir özellik yelpazesine sahiptir.

6. PICASION


GIF oluşturmak için en iyi on yazılım çözümü listemizdeki bir sonraki yazılım Picasion’dur. Picasion yazılımı, kullanıcılar için GIF’lerde filigran bırakmadan GIF oluşturmalarına olanak tanıyan harika bir araçtır. Ayrıca, yazılımın ücretsiz sürümde kullanıcılar için sınırlı özellikleri vardır ve kullanıcıların GIF’lerini çevrimiçi galeride paylaşmalarına ve yayınlamalarına imkân tanır.

7. GIMP


GIF yapmak için bir başka kapsamlı yazılım çözümü GIMP’dir. GIF yapımı için ünlü bir yazılım çözümü olan GIMP yazılımı, kullanıcıların ücretsiz olarak sunulan özelliklerden GIF’ler oluşturmasına olanak tanıyan mükemmel bir yazılım aracıdır. Kullanıcılar, kaynak görüntülerini düzenlemek ve ilgi çekici GIF’ler yapmak için açık kaynak platformundan yararlanabilir. Ayrıca yazılım, kullanıcılara mükemmel bir görüntü düzenleyiciye izin verir.

8. CLOUD APP


Cloud App, anında GIF oluşturmak için kullanıcılara sunulan harika araçlara sahip başka bir yazılımdır. Yazılım, süreçlerini yönetmelerine olanak tanıyan yazılım ara yüzünde kullanıcılara sunulan çok çeşitli simge ve editörlere sahiptir. Ayrıca, yazılım, kullanıcıların kolaylıkla üzerinde çalışmasına yardımcı olan tek tıklama işlevine sahiptir. Bu yazılımın kullanıcı dostu bir ara yüzü vardır.

9. GIFFING TOOL


Giffing Tool, kullanıcılar için en iyi on GIF oluşturma yazılımı listemizde bulunan bir sonraki yazılımdır. Giffing Tool yazılımı, kullanıcılar için en hızlı Ara yüzle GIF oluşturmalarına olanak tanıyan mükemmel bir platformdur. Bu yazılım, ekranı kaydetmek ve hatta diğer GIF’leri kaydetmek için çok çeşitli özelliklere sahiptir. Ayrıca, kullanıcılar bu yazılımın ara yüzünü kullanımı kolay ve kullanıcı dostu bulmaktadır.

10. PIXTELLER.COM


Pixteller.com, kullanıcılar için en iyi on GIF oluşturma yazılımı listemizde bulunan bir sonraki ve son yazılımdır. Yazılım, kullanıcıların resimlerden GIF oluşturmasına ve bunları diğer platformlara aktarmasına ve bunları arkadaşları ve aileleriyle paylaşmasına olanak tanır. Ayrıca, yazılım, ilgi çekici GIF’ler ve yenilikçi GIF’ler oluşturmak için çok çeşitli özelliklere sahip kapsamlı bir yazılım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. En İyi On En İyi Gif Yapma Yazılımı için yorumda bulun

    En İyi On En İyi Gif Yapma Yazılımı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak En İyi On En İyi Gif Yapma Yazılımı için ilk yorumu yapabilirsin.