En İyi 10 SEO Yazılımı

4 dk okuma süresi

En İyi 10 SEO Yazılımı Küçük ve büyük şirketlerin yanı sıra birçok kişinin web siteleri çevrim içi. Ancak, hepsi iyi bir trafiğe sahip olmayı başaramaz. İyi trafik almanın en iyi yollarından biri, arama motorlarında web sitesi sıralamasını yükseltmektir. Web sitesine iyi trafik çekecektir. Bu yüzden arama motorlarında web sitesi sıralamasını yükseltmek için Arama Motoru Optimizasyonu yapılır. Arama Motoru Optimizasyonu, doğru anahtar kelimeleri kullanır, web sitesini optimize eder ve web sitesine organik trafik çekmeye yardımcı olur. SEO yazılımı, Arama Motoru Optimizasyonunu kolaylaştıracaktır. İşte en iyi 10 en iyi SEO yazılımı.

10) Advanced Web Ranking


Advanced Web Ranking, dünya çapında 24 binden fazla lider marka tarafından kullanılmaktadır. Gelişmiş Web Sıralamasının özellikleri arasında güvenilir web sitesi sıralaması, özel SEO raporlaması, rakiplerin araştırması ve çok daha fazlası yer alır. Yeni kullanıcılar, Advanced Web Ranking için ücretsiz bir deneme alabilir.

9) Hubspot Marketing Hub

Hubspot Marketing Hub 100’den fazla ülkede 60 binden fazla kullanıcı HubSpot Pazarlama Merkezi kullanıyor. Kullanıcılara birçok SEO aracı sağlar. HubSpot Pazarlama Merkezi, kullanıcılara web sitelerinin sıralamasını iyileştirmeye yardımcı olabilecek birçok şey önerir.

8) BrightEdge


BrightEdge, kullanıcılara SEO için gerekli tüm özellikleri sağlar. Kullanıcılar, BrightEdge tarafından verilen verileri ve önerileri izleyerek web sitelerini optimize edebilir. BrightEdge, dünya çapında birçok büyük şirket tarafından dava ediliyor. Ayrıca, kullanıcıların müşterinin aramaları hakkında daha fazlasını keşfetmesine, bir içerik pazarlama stratejisi oluşturmasına ve çok daha fazlasına yardımcı olur.

7) Serpstat


Dünya çapında 400 binden fazla profesyonel Serpstat kullanıyor. Kullanıcıların rakiplerin web sitelerini takip etmelerine ve web sitesinin içeriğini iyileştirmelerine yardımcı olur. Serpstat’ın özellikleri arasında Anahtar kelime araştırması, arama analitiği, reklam analizi, içerik pazarlama fikri, rakip araştırması, sıralama takibi, geri bağlantı analizi ve çok daha fazlası bulunur.

6) Conductor Searchlight


Conductor Searchlight kullanıcıları organik trafikte bir artış gördü. Organik SEO pazarlamasının gerektirdiği tüm özellikler Conductor Searchlight’ta mevcuttur. Conductor Searchlight, kullanıcıların müşterileri hakkında daha fazla bilgi edinmesine, fırsatları belirlemesine, içerik oluşturmasına ve performansı ölçmesine yardımcı olur.

5) Moz Pro


Moz Pro, bir kişinin SEO sırasında karşılaştığı tüm karmaşıklıkları çözer. Kullanıcıların web siteleri için doğru anahtar kelimeleri hedeflemelerine yardımcı olur. Web sitesinin arama motorundaki sıralamasını izlemek, ziyaretçileri anlamak, web sitelerini denetlemek ve daha pek çok yararlı şey Moz Pro kullanılarak yapılabilir.

4) SE ranking


Dünya çapında 25000’den fazla şirket SE sıralamasını kullanıyor. Kullanıcılara% 100 anahtar kelime sıralaması izleme sağlar. Ayrıca, web sitesinin derinlemesine bir denetimini sağlar ve web sitesinin bir arama motorunda ilk 10 web sitesi arasında yer almasına yardımcı olur. SE sıralamasıyla, geri bağlantıları da izleyebilir ve kontrol edebilirsiniz.

3) SpyFu

3) SpyFu, pazarlama için en iyi ürünlerden biri olarak kabul edilir. Kullanıcıların web sitesi trafiğini artırmalarına, anahtar kelime sıralamalarını takip etmelerine ve daha iyi bağlantılar kurmalarına yardımcı olur. SpyFu ayrıca kullanıcıların rakipleri hakkında daha fazla araştırma yapmasına yardımcı olur. Rakibin web sitesi araştırması, kullanıcıların içerikleri, geri bağlantıları ve anahtar kelimeleri hakkında daha fazla bilgi edinmesine yardımcı olacağı için yararlıdır.

2) Ahref’ler


Netflix, Adobe, Facebook, Uber ve diğerleri gibi birçok ünlü marka Ahrefs kullanıyor. Ahrefs, kullanıcının web sitesini optimize etmesine, rakiplerini analiz etmesine, web sitesinin sıralamasını takip etmesine ve çok daha fazlasına yardımcı olur. Birisi SEO veya anahtar kelime araştırmasına aşina olmasa bile, Ahrefs’in web sitesinde daha fazla bilgi edinmelerine yardımcı olacak birçok video var.

1) SEMrush


Birçok kullanıcı SEMrush’ı en iyi SEO yazılımı olarak görür. Dünya çapında 6 milyondan fazla kullanıcı tarafından kullanılmaktadır. SEMrush, kullanıcıları için birçok özellik sunar. SEMrush yardımıyla, herhangi bir web sitesinde teknik bir SEO denetimi çalıştırılabilir. Kullanıcıların web sitesinin günlük sıralamalarını izlemesine, anahtar kelimeleri araştırmasına yardımcı olur ve ayrıca web sitesinin organik trafiğini artırmaya yardımcı olabilecek SEO fikirleri sağlar.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x